StoryEditorŚluby w "Rolnik szuka żony"

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" już szykują się do ślubu. Zobacz zdjęcia z ich sesji narzeczeńskiej

Adrianna Jasiaczek i Michał Tyszka wzięli udział w 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Parą są od niespełna roku, jednak już niedługo staną na ślubnym kobiercu, by przysięgać sobie miłości i wierność. Niedawno spróbowali swoich sił przed obiektywem, biorąc udział w sesji narzeczeńskiej. Zobaczcie, jak wyszli na zdjęciach?

Kiedy ślub Ady i Michała z "Rolnik szuka żony"?

Ada i Michał zaręczyli się jeszcze w trakcie trwania programu "Rolnik szuka żony". W odcinku finałowym rolnik zakomunikował prowadzącej, Marcie Manowskiej i wszystkim widzom, że oświadczył się ukochanej. Początkowo para nie chciała zbyt wiele mówić o swoim uczuciu w mediach, jednak w ostatnim czasie nieco się to zmieniło. Dzięki aktywności Adrianny na Instagramie, ale również uczestnictwu pary w jednym z odcinków "Pytania na śniadanie" wiadomo wiele o planowanych zaślubinach. Zarówno Michał, jak i Ada, pomimo wielu zapytań o datę ślubu, nie chcą ujawnić terminu. Jednak zważywszy na fakt, że przyszła panna młoda uczestniczyła w drugi czerwcowy weekend w swoim wieczorze panieńskim, można domyślać się, iż zaślubiny są coraz bliżej.

image

Michał i Ada z Rolnik szuka żony

FOTO: Instagram/xxadrienne/zrzutekranu

Sesja narzeczeńska Ady i Michała z "Rolnik szuka żony"

Michał w gospodarstwie, które prowadzi wraz z rodzicami, nie hoduje wyłącznie bydła mlecznego. Rolnik zajmuje się również hodowlą koni zimnokrwistych. Jak się okazało, zakochana para, decydując się na udział w sesji narzeczeńskiej, nie musiała szukać specjalnego miejsca na jej przeprowadzenie, ponieważ wystarczyło gospodarstwo i mieszkające w nim konie.

image

Michał i Ada z Rolnik szuka żony

FOTO: Instagram/xxadrienne/zrzutekranu

Które pary z "Rolnik szuka żony" biorą ślub w 2023?

Przed uczestnikami "Rolnik szuka żony" gorący sezon ślubny. Poza Adą i Michałem, którzy nie ujawnili daty swojego ślubu i wesela, do sakramentu małżeństwa przygotowują się również Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z 7. edycji, którzy zaplanowali uroczystość na koniec czerwca oraz Joasia Wielgosz i Kamil Osipowicz z 8. edycji, którzy pobiorą się we wrześniu.

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. czerwiec 2024 19:59