StoryEditorRolnik szuka żony

Asia i Kamil z „Rolnik szuka żony” wzięli ślub. Kto pojawił się na ślubie Osypowiczów?

Asia i Kamil z „Rolnik szuka żony” są po ślubie! Para pobrała się w jednej z gębickich parafii w okolicach Poznania, a uroczystość zaślubin połączyła z chrztem świętym córki Antoniny. Wesele podobno było bardzo udane, a gościło na nim ok. 150 os.

Asia i Kamil z „Rolnik szuka żony” są po ślubie

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz poznali się w 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”, której emisja odbyła się w roku 2021. On, młody rolnik, który marzy o założeniu rodziny i szczęśliwym życiu. Ona, młoda dziewczyna z gospodarstwa, której wieś i obowiązki żony rolnika niestraszne. Jeszcze na etapie programu okazało się, że Kamil ma bardzo poważne zamiary względem Asi, ponieważ oświadczył się jej w finałowym odcinku. Niedługo po zakończeniu programu dziewczyna porzuciła rodzinną Wielkopolskę i wyjechała na Podlasie, gdzie zamieszkała w domu Kamila i jego rodziców. Jakie było zaskoczenie fanów pary, gdy ogłosili, że spodziewają się dziecka. Ślub został zaplanowany na za dwa lata od momentu oświadczyn, a doszło do niego 9 września 2023 r.

Jak wyglądała Asia i Kamil podczas ślubu?

Za projekt i uszycie sukni ślubnej Joanny odpowiadał Maciej Domański, warszawski projektant, któremu niestraszne są wyzwania. Skromna i lekka suknia, ze zdobionym gorsetem i rękawami doskonale podkreślała figurę panny młodej. Całość dopełniły dodatki w postaci wianka wykonanego ze zbóż i polnych kwiatów oraz bukiet w tym samym stylu. Również garnitur pana młodego nie odbiegał od stylu boho, który był motywem przewodnim wesela. Kamil włożył beżowy garnitur i brązowe dodatki, dzięki czemu świetnie wyglądał przy swojej żonie. Uroczo wyglądała również mała Tosia, ubrana w śliczną, białą sukienkę.

image

Asia i Kamil z Rolnik szuka żony

FOTO: Instagram/asiaosypowicz

Kto pojawił się na ślubie Joanny i Kamila z „Rolnik szuka żony”?

O tym, że na swoim weselu Asia i Kamil z „Rolnik szuka żony” będą gościli wiele osób, wiadomo było od dawna. Ostatecznie obecnych było ok. 150 osób. Wśród zaproszonych nie zabrakło uczestników „Rolnik szuka żony” i to nie tylko z edycji 8., w której poznała się para młoda. Na weselnym parkiecie Joanny i Kamila pojawili się: Kamila Boś z 8. edycji „Rolnik szuka żony”, Adam Dzierzyc z 8. edycji „Rolnik szuka żony”, czy Mateusz Budych z 9. edycji „Rolnik szuka żony”.

oprac. Justyna Czupryniak

źródło: Facebook/rolniszukażony, Instagram/AsiaOsypowicz

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. lipiec 2024 22:03