StoryEditorHOROSKOP MIESIĘCZNY

Byka czeka dobra passa! Horoskop na marzec

01.03.2024., 08:00h
Marzec to okres, w którym przyroda zaczyna nieśmiało budzić się do życia. To początek wiosny i zapowiedź cieplejszych dni! W tym czasie może się również wiele wydarzyć, a zawirowań w życiu niektórych osób będzie sporo. Sprawdź, co będzie cię czekać w tym miesiącu!

Horoskop dla Barana (21.03-19.04)

Obecna sytuacja to dla ciebie czas ciągłych zmian, niespodziewanych sytuacji, zaskoczeń. Powoli męczy cię już fakt, że nie jesteś w stanie przewidzieć efektów swojej pracy. W tej chwili warto zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę – kieruj się zasadą, iż los sprzyja odważnym. W twoim przypadku najlepiej zaufać intuicji, ona pomoże rozwiązać większość problemów. W połowie marca zacznie przepełniać cię prawdziwa energia – to ze względu na ciągle osiągane, długo wyczekiwane sukcesy. Najważniejsze jest to, aby działać, nawet jeśli czasem trzeba będzie zacząć tworzyć coś od podstaw. Pod koniec miesiąca możesz mieć pewność, że trapiące cię sprawy się rozwiążą. Wstrzymaj się wówczas jednak ze wszelkimi sugestiami czy propozycjami – tak zawodowymi, jak i osobistymi.

Horoskop dla Byka (20.04-22.05)

Obecnie uparcie dążysz do wyznaczonych sobie celów. Zbliża się dla ciebie bardzo napięty okres, w którym wiele sytuacji w końcu się rozwiąże. Należy wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i nie wypierać się własnych przekonań czy postępowań. W marcu może pojawić się przed tobą trudna decyzja do podjęcia, najprawdopodobniej powiązana ze sferą zawodową albo ze ścieżką kształcenia się. Być może zrozumiesz, że to, co robisz w tej chwili, nie jest dla ciebie satysfakcjonujące. Marzec to będzie jednak dla ciebie dobra passa. Otworzysz się na wiele nowych kontaktów, na ludzi, z którymi połączy cię szczególna więź. Jedna z tych postaci na dłuższy czas zadomowi się w twoim życiu. Będzie to ktoś mądry, doświadczony, o dobrej reputacji. Jeżeli ma to być relacja romantyczna, musi być budowana długo, na solidnych fundamentach.

Horoskop dla Bliźniąt (23.05-21.06)

Twoja głęboka wrażliwość ostatnio nie wyszła ci na dobre. Obecnie za bardzo zatracasz się w sferze marzeń, fantazji i iluzji. Wyobrażasz sobie wiele sytuacji i rzeczy, ale nie przystępujesz do działania. Karty radzą, aby spojrzeć na pewne sprawy w inny, nowy sposób. Oderwanie od rzeczywistości nie wyjdzie ci na dobre i wkrótce doświadczysz tego przykrych konsekwencji. Marzec to dla ciebie niezbyt trafiony czas pod względem zawodowym oraz finansowym. Spróbuj oszczędzać, bo inaczej w kolejnych miesiącach możesz zostać z niczym. Pod koniec miesiąca stanie się jednak coś zaskakującego, co sprawi, że zyskasz sporą władzę nad innymi, a przynajmniej nad pewną grupą osób. Być może znajdziesz zatrudnienie na kierowniczym stanowisku, obejmiesz pewien urząd albo po prostu wykażesz się jakimś osiągnięciem. Wszystko przed tobą. Ta sprawa na pewno stanie się dla ciebie testem, ale nauczy cię również dojrzałości i odpowiedzialnego podejścia do życia. Z dużym prawdopodobieństwem czeka cię również trudna rozmowa z rodzicami, zwłaszcza z ojcem – może uda wam się rozwiązać konflikt bądź naprawić relację?

Horoskop dla Raka (22.06-22.07)

Po trudnych doświadczeniach ostatnich dni i tygodni w końcu nadchodzi dla ciebie czas wytchnienia. Uwierz w nowy początek – to pozytywnie wpłynie na twoje postrzeganie świata. Mimo iż musisz zacząć budować od nowa, to nie poddawaj się. Zwróć się przede wszystkim ku własnym potrzebom, instynktom i intuicji. Karty wskazują na harmonię i stabilność. Z dużym prawdopodobieństwem pozbędziesz się wszelkich problemów zdrowotnych, co znacząco wpłynie również na twoją psychikę, kojąc nerwy i redukując stres. Marzec będzie też czasem twórczym i kreatywnym – idealnym na realizowanie się w hobby czy na poszukiwanie nowej pracy. Pod koniec marca rozwiążesz wszelkie konflikty międzyludzkie, które do tej pory bardzo cię trapiły. Twoje stosunku z innymi osobami poprawią się, a może nawet zostaniesz duszą towarzystwa! Pozytywny, wręcz dominujący wpływ będzie miała na ciebie jakaś postać kobieca, którą może być też twoja matka.

Horoskop dla Lwa (23.07-23.08)

Początek nowego roku nie był dla ciebie przychylny. Do tej pory sporo czasu spędzasz na izolowaniu się od innych osób. Jakieś przykre wydarzenie sprawiło, że wolisz zdystansować się do wielu spraw, niż później znów cierpieć. Taka samotność może działać również pozytywnie, pomagając ci w dążeniu do poznania własnej tożsamości. Na dłuższą metę stanie się to jednak dla ciebie męczące. Postaraj się dążyć własną drogą, jednak z zachowaniem umiaru we wszystkim, co masz zamiar czynić. Dopadająca cię refleksja, wręcz melancholia, powinna zostać wyciszona. Niedługo wydarzy się coś, co całkowicie odmieni twoje życie i podejście do świata. Osiągniesz wówczas stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. To będzie dla ciebie najszczęśliwszy okres w całym roku. Szybko zaufasz pewnej osobie, a ona nauczy cię, jak iść na kompromis. Nie musi być to ktoś nowo poznany – niekiedy ludzie, których już znamy, z czasem stają się dla nas bliżsi, pomagając w rozwoju.

Horoskop dla Panny (24.08-22.09)

Marzec będzie dla ciebie czasem całkowicie przełomowym w życiu. Wyzwolisz się ze wszelkich trudności, pogodzisz się z porażką. Możliwa jest również znacząca zmiana dotychczasowych poglądów na życie. Pod czyimś wpływem lub ze względu na własną intuicję zwrócisz się ku takim wartościom, o których nigdy nie było ci dane myśleć poważnie. Możesz całkowicie przewartościować swój światopogląd. Wkrótce wydarzy się coś, co będzie wymagało od ciebie sporego nakładu siły psychicznej i duchowej – wówczas przekonasz się, że dotychczasowe przekonania nie sprawdziły się w twoim życiu. Poczekaj również na odpowiednią chwilę, a uzyskasz przebaczenie od osoby, która przez ciebie cierpiała. Być może trzeba będzie także wybaczyć własnej osobie i pogodzić się z trudną sytuacją. Ty też musisz wybaczyć – tylko wtedy osiągniesz spokój, harmonię, wolność i lekkość. Pogodzisz się z trudną dla ciebie sprawą i w końcu ruszysz naprzód – ku dobremu.

Horoskop dla Wagi (23.09-22.10)

Dobra wiadomość dla wszelkich samotnych Wag – ten miesiąc upłynie ci pod znakiem ogromnego szczęścia w miłości! Lecz jeśli już jesteś w związku bądź w bliższej relacji, również nie będzie na co narzekać. Twoja miłość będzie się wspaniale rozwijać. Wraz z drugą połówką zaczniecie wręcz dążyć ku idealnemu uczuciu! Rozmowa jest kluczem do budowania trwałej relacji. Nie uciekaj przed konwersacją i stań twarzą w twarz z drugą osobą w przypadku ewentualnych konfliktów. To będzie również fantastyczny czas na podjęcie jakiejś aktywności fizycznej. Chcesz wrócić do formy? Szukasz nowego hobby? Musisz schudnąć? To wspaniale – marzec nastroi cię tak pozytywnie, że uda ci się nawet przysłowiowo przenieść góry. Warto zadbać o siebie właśnie teraz, kiedy przepływają przez ciebie wyłącznie pozytywne emocje, rośnie twoje zaangażowanie oraz masz ochotę na podejmowanie odważnych decyzji.

Horoskop dla Skorpiona (23.10-21.11)

Marzec nie będzie dla ciebie pozytywnym okresem. Na porządku dziennym będą konflikty z różnymi osobami. Przestań szukać źródła swojego problemu w innych, lecz skup się na własnej osobie. W najbliższym czasie stanie przed tobą wiele pokus. Może to być zdrada partnera czy szansa łatwego zarobku. Lepiej nie podejmuj teraz żadnych ważnych decyzji, bowiem każdy twój wybór i tak okaże się zły. Pod koniec marca przyjdzie jednak do ciebie spodziewane wyciszenie. Spokojnie zaczniesz oczekiwać rozwiązania pewnych spraw. Niekoniecznie muszą one pójść po twojej myśli, jednak odetchniesz w końcu z ulgą, że to już koniec. Pamiętaj, że piwo, którego się naważyło, trzeba wypić samemu. I ty poniesiesz konsekwencje swoich lekkomyślnych działań. Koniec miesiąca stanie się dla ciebie psychicznym wytchnieniem, bowiem cały marzec to dla ciebie niezwykle napięty okres. Możliwe będzie osiągnięcie szczytu kariery czy jakiegoś większego sukcesu. Będą one jednak czymś okupione – kłamstwem, zdradą lub oszustwem. Uważaj w przyszłości na kolejne konsekwencje swoich czynów.

Horoskop dla Strzelca (22.11-21.12)

Karty wskazują na nagły zwrot losu. Zmiana, która nadejdzie, zostanie przez ciebie odebrana pozytywnie, nawet jeśli jej zrozumienie przyjdzie z czasem. Karty nie są w stanie określić do końca, co będzie czekać osoby spod znaku Strzelca. Wszystko, co wydarzy się w marcu, będzie loterią, kołem fortuny, ślepym losem. Warto, aby w życiu stawiać odważne kroki i nie gubić bagażu swoich doświadczeń. Może otworzyć się przed tobą ogromna szansa, która całkowicie odmieni dotychczasowe życie. Bardzo możliwa będzie przeprowadzka, podróż, znaczące wyróżnienie zawodowe. Na pewno czeka cię wydarzenie niezwykłe, nagłe. Sprawy, które do tej pory uważasz za beznadziejne, odwrócą się w najbardziej zaskakujący sposób, który nikt nie potrafi przewidzieć! Pewnikiem jest jednak wszelkie powodzenie materialne. Warto więc w najbliższym czasie przeprowadzać inwestycje finansowe lub chociaż zagrać w jakąś grę pieniężną. Z dużym prawdopodobieństwem pojawią się również nowe dochody, niekiedy z najmniej spodziewanego źródła.

Horoskop dla Koziorożca (22.12-19.01)

Marzec będzie stanowił ważny etap w twoim życiu. Zakończysz wiele nieprzyjemnych spraw i sytuacji. W końcu odetchniesz z ulgą i uda ci się skupić na spełnianiu marzeń! Osiągniesz wiele celów, jakie się sobie zaplanujesz. Klucz to wytrwałość i niezbaczanie z raz obranej drogi. Musisz przekonać się, że to, co robisz, jest słuszne. Pod koniec miesiąca w końcu uda ci się zrealizować coś, co planujesz już od bardzo dawna. Przyjdą do ciebie niespodziewane pomysły i rozwiązania trudnych sytuacji. Przepełni cię radość i optymistycznie spojrzysz w przyszłość. Również w miłości wszystko zacznie układać się po twojej myśli. Z dużym prawdopodobieństwem wyruszysz w podróż – niekoniecznie do innego miejsca! Może to być równie dobrze wędrówka duchowa. W każdym razie marzec będzie czasem intensywnego rozwoju i sięgania gwiazd!

Horoskop dla Wodnika (20.01-18.02)

Marzec stanowić będzie dla ciebie czas wyrzeczeń. Będzie trzeba z czegoś zrezygnować, aby osiągnąć coś innego. Bardzo przyda się w nadchodzącym okresie mądrość, wiedza oraz autorytet. Wkrótce staniesz się osobą, której zadaniem będzie przewodzić czemuś bądź komuś. Nie będzie to dla ciebie komfortowe, to jednak ogromny sprawdzian charakteru. Nadchodzące dni i tygodnie będą więc męczące, a nawet wyczerpujące psychicznie. Nic więc dziwnego, że szczególnie istotne w marcu staną się dla ciebie wartości duchowe. Religijność może okazać się ważną formą terapii, wyciszenia i ukojenia nerwów. Uważaj jednak, aby nie dać się omamić ludziom, którzy będą oferować łatwe rozwiązania. W marcu staniesz się osobą bardzo podatną na wpływy. Twoje zmagania z trudnościami przyniosą mimo wszystko upragnione szczęście jeszcze pod koniec tego miesiąca. Uzbrój się w cierpliwość.

Horoskop dla Ryb (19.02-20.03)

Karty wskazują na pojawienie się w twoim życiu ważnej osoby, prawdopodobnie kobiety. To silna osobowość, która wprowadzi cię w nowy świat i otworzy przed tobą wiele różnych możliwości. Mimo wszystko uważaj na zbyt dużą dominację z jej strony, gdyż może ona chcieć zapanować nad całym twoim życiem. Zastanów się dokładnie, czy można jej zaufać. Poza tym marzec będzie dla ciebie idealnym okresem na poważne zastanowienie się nad założeniem rodziny. Obudzą się w tobie instynkty rodzicielskie, które nie dadzą się łatwo zagłuszyć. Namiętność w związku może jednak szybko się wypalić, a myśl o małżeństwie lub dziecku stać się obsesją. Pielęgnuj więc miłość z drugą połówką i nie podążaj za radami innych osób. Rozwiązanie przyjdzie do ciebie samo. Pod koniec marca podejmiesz właściwą decyzję, której nigdy nie pożałujesz.

Kamila Berthold
Fot. Envato elements

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 10:17