StoryEditorHOROSKOP MIŁOSNY NA ANDRZEJKI 2023!

Horoskop miłosny na andrzejki. Sytuacja miłosna Bliźniąt się skomplikuje, lecz Koziorożec może liczyć na rozkwit uczuć

29.11.2023., 08:00h
Andrzejki to idealny czas na wróżby. Często nawet ci, którzy nie wierzą w siłę horoskopów i kart, dają się ponieść tej magicznej nocy. Wigilia świętego Andrzeja to świetny moment na poznanie przyszłości dotyczącej życia miłosnego. Kogo czeka przykry zawód uczuciowy? Komu karty zwiastują radość w związku?

Horoskop dla Barana (21.03-19.04)

Twoim życiem uczuciowym ciągle kieruje niepewność. Na horyzoncie jednak wkrótce pojawi się ktoś nowy. Karty wskazują na przypływ świeżych uczuć. W najbliższym otoczeniu jest osoba, która darzy cię jakimś uczuciem – niekoniecznie pozytywnym, lecz z pewnością bardzo silnym. Wpłynie to bardzo intensywnie na twoje życie miłosne. Karty radzą, aby podążać za tym, co wskazuje ci serce. Wkrótce przyjdzie do ciebie właściwa odpowiedź i podejmiesz ważną decyzję.

Horoskop dla Byka (20.04-22.05)

Spójrz krytycznie na drugą osobę. Nie pozwól sobie na popełnienie wielkiego błędu w przypływie negatywnych emocji. Jesteś zbyt dominującą osobą, chcesz kontrolować innych, zapominając o panowaniu nad sobą. To może cię zgubić w życiu miłosnym. Warto porzucić przeszłość. Chociaż twój obiekt uczuć zdaje się być ostrożny i nie podejmujący pochopnych decyzji, to karty mówią wprost – zaufaj drugiej osobie, pozwól temu uczuciu się rozwinąć. Wkrótce zapanuje między wami pełna zgoda.

Horoskop dla Bliźniąt (23.05-21.06)

Twoja sytuacja osobista, miłosna i rodzinna niedługo bardzo się skomplikuje. Na razie przyjemnie spędzasz czas, otaczasz się doborowym towarzystwem, nie tracisz czasu na kłopoty codziennego życia. Wkrótce jednak los sprowadzi cię z hukiem na ziemię. Ukochana osoba ma wobec ciebie żal, czuje smutek. Karty wskazują na konieczność zerwania z dotychczasowymi przyzwyczajeniami. Boisz się spokoju, bezpieczeństwa, rutyny. Ten okres będzie dla ciebie frustrujący. Musisz to przecierpieć, przeżyć trudny, samotny czas.

Horoskop dla Raka (22.06-22.07)

Karty radzą rozwagę w dążeniu do miłości. Przede wszystkim postaw na uczciwość, także wobec siebie. To sprawi, że szybko zbierzesz dobre owoce w tej relacji. Twoje najbliższe plany i marzenia dotyczące sfery uczuciowej szybko się ziszczą. Czeka cię długi okres szczęścia i wszelkiej pomyślności. Ta wymarzona osoba może jednak chronić skrzętnie swoje uczucia przed otoczeniem, bać się wyznać, co naprawdę czuje. Zderzysz się z silną osobowością, uważaj, abyście oboje nie przysparzali sobie bólu w związku.

Horoskop dla Lwa (23.07-23.08)

Nie masz pewności co do swojego związku, ale w zasadzie już wiesz, jaki to wszystko będzie miało finał. Może nie warto się zastanawiać nad tym, co już w zasadzie obumiera? Czeka cię coś nowego, jakaś radość. Wystarczy być czujnym i zacząć od mocnych i dobrych fundamentów. Druga osoba może i nie jest atrakcyjna, ale nie o to chodzi w miłości. Nie kieruj się wyłącznie kwestiami zewnętrznymi. Nadchodzą poważne zmiany, przyszłość staje się dla ciebie niepewna. Mimo uzasadnionych obaw karty radzą się po prostu podporządkować, płynąć z nurtem tej rzeki życia.

Horoskop dla Panny (24.08-22.09)

Zaczynasz wszystko od nowa. Zastanów się nad kontaktami z innyymi osobami. Niekiedy warto odciąć się od tych, które prowadzą do bolesnej przeszłości. Czeka na ciebie miłość, lecz nie nadejdzie ona od razu. Po drodze spotkacie wiele przeszkód. Na razie musisz polegać wyłącznie na sobie, nauczysz się samodzielności i dyscypliny. Nagroda może przyjść bardzo niespodziewanie. Wkrótce okaże się, że najważniejszą podstawę do budowania nowej relacji masz już opracowaną – to twój własny rozwój duchowy. Uważaj na nieszczerych przyjaciół.

Horoskop dla Wagi (23.09-22.10)

Dla ciebie życzliwość, dobroć i szczerość to najważniejsze cechy, jakich szukasz w drugiej osobie. Niestety, w najbliższym czasie ich nie odnajdziesz. Wkrótce doznasz niezwykłego zwrotu w życiu. Nie pogrążaj się jednak w naddatku bólu i cierpienia. Zauważaj też pozytywne rzeczy. Nie będziesz czekać długo na radość. A będzie ona wynikać z tego, że wolny czas przeznaczysz na rozwój osobisty. Zabawa, wolność, lekkoduszność, nowe, może nawet przygodne znajomości. Karty radzą, aby się nie spieszyć z nową miłością.

Horoskop dla Skorpiona (23.10-21.11)

Satysfakcja – tak można jednym słowem określić twoje życie osobiste. Upragniony cel jest już w zasięgu twojej ręki. Będzie nim szczęście i bezpieczeństwo, bezgraniczna miłość otrzymywana od drugiej osoby. Mimo to nie wszystko w przyszłości maluje się w jasnych barwach. Twoja druga połówka powoli usuwa się w cień. Nie może przy tobie zregenerować sił. Być może twoje działania są zbyt napastliwe bądź intensywne. Nie kieruj się w swoim postępowaniu przymusem czy negatywnymi emocjami. Ostrożnie postępuj wobec ukochanej osoby.

Horoskop dla Strzelca (22.11-21.12)

Zawsze wsparcie płynie z najbliższego otoczenia, lecz ty jesteś jak niewzruszony głaz. Czasem dominuje w tobie nadmierna duma i przesadzona wiara we własne możliwości. Skupiasz się bardziej na sobie, na rozwoju innych sfer życia niż miłość. To również jest ważne, lecz może nadszedł czas na stały związek? Puść wodze fantazji, zaszalej. Karty radzą, aby postępować według własnej intuicji. Nauczysz się pokory, a to zostanie ci wynagrodzone w najmniej spodziewanym momencie. Spodziewaj się uczucia, które całkowicie zdominuje wszystkie sfery twojego życia.

Horoskop dla Koziorożca (22.12-19.01)

Aktualna sytuacja w twoim związku jest nadal do opanowania, nie oddalaj się jednak zbytnio od rzeczywistych problemów. Skup się na tym, co tu i teraz. Wkrótce czeka cię wymarzony sukces, zrealizujesz to, co wraz z drugą połówką planujecie od dawna. Ukochana osoba czuje przy tobie całkowite spełnienie. Chce być ciągle wokół ciebie, bo cię podziwia, ufa ci bezgranicznie i darzy ogromnym uczuciem. Karty radzą, aby doceniać te chwile, bowiem życie jest ulotne. Nie bój się też dawać od siebie w tej relacji. Kto obdarowuje, też zostanie obdarowany.

Horoskop dla Wodnika (20.01-18.02)

Dbasz o domowe ognisko, kierujesz się przede wszystkim miłością opartą na powadze i  oddaniu. Nie angażujesz się zbytnio w wielkie, intensywne uczucia. Teraz jednak nadchodzi czas na przetasowanie własnych priorytetów. Druga osoba nie będzie wobec ciebie do końca fair. Możliwość nieszczerości, a nawet zdrady. Reszta będzie zależeć od tego, jak ty postrzegasz zachowanie ukochanej osoby. Na razie możesz żyć w błogiej niewiedzy, los daje ci jednak szansę na przezwyciężenie ograniczeń własnego umysłu. W twoim związku wiele spraw nie jest takich, jakie ci się jawiły jeszcze niedawno.

Horoskop dla Ryb (19.02-20.03)

Wybory, jakie zostały ostatnio dokonane, teraz będą musiały pociągnąć za sobą konsekwencje. Kto sieje wiatr, zbiera burzę. Ty jesteś osobą zadowoloną ze swojej obecnej sytuacji związkowej. Czasem jednak cel się od ciebie oddala. Druga osoba raczej nie jest w stanie ci do końca zaufać. To ona by chciała być siłą napędową tego związku. Karty wskazują na starcie się dwóch silnych osobowości. Ta miłość będzie prawdziwą próbą cierpliwości. Spróbuj nauczyć się dyscypliny. Ukochana osoba może próbować całkowicie cię zdominować – czy tego właśnie oczekujesz od związku? Staraj się panować nad sobą. Czeka cię wiele pozytywnych, ale też negatywnych uczuć.

Kamila Berthold
Fot. Envato elements

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. lipiec 2024 14:55