StoryEditorHOROSKOP WALENTYNKOWY

Horoskop miłosny na walentynki. Wodnik zadziała na innych jak magnes!

14.02.2024., 08:00h
Walentynki to idealny czas na spędzenie czasu z ukochaną osobą lub przeżycie wielkiej miłości. Ale nie tylko w tym okresie wiele znaków zodiaku czekają miłosne perypetie. Emocji będzie sporo! Sprawdź, czy poznasz w końcu wielką miłość lub naprawisz relacje z partnerem.

Horoskop dla Barana (21.03-19.04)

Tylko od ciebie będzie zależało, jak wykorzystasz swoją szansę! Karty wieszczą nadzieję  na wielką miłość – i to już bardzo niedługo. Już 14 lutego może okazać się bardzo zaskakujący. Nawet jeśli nic nie planujesz, życie samo przyniesie niespodzianki. Masz już kogoś na oku? Warto wziąć przysłowiowego byka za rogi jeszcze w lutym. Gwiazdy i układ planet będą dla ciebie wówczas sprzyjające.

Horoskop dla Byka (20.04-22.05)

Nie dawaj innym osobom sprzecznych sygnałów, bo może to doprowadzić do niemiłych sytuacji. Twoje intencje powinny być całkowicie szczere. Dlatego też czasem z nieudanej randki lepiej szybko się wycofać! Ten rok ma być pełen spotkań towarzyskich, będzie ci trudno bezpiecznie ulokować swoje uczucia. Pamiętaj o szczerości i tego samego wymagaj od drugiej osoby. Na horyzoncie pojawi się ktoś, kto i tobą będzie chciał manipulować.

Horoskop dla Bliźniąt (23.05-21.06)

Może w najbliższym czasie nie czeka cię szalona miłość, ale twoje emocje rozbudzi coś innego. Zakochasz się – i to na zabój! Prawdopodobnie jednak nie w osobie, a w nowym hobby, w jakimś kraju, w dyscyplinie sportowej czy innej kwestii. Walentynek nie spędzisz w towarzystwie wyśnionej drugiej połówki, to jednak będzie znak, aby najbliższy czas wykorzystać jak najbardziej aktywnie. Spełniaj teraz swoje marzenia i rozwijaj pasje! A może będzie to klucz do nowej znajomości?

Horoskop dla Raka (22.06-22.07)

W twoim życiu uczuciowym zapanuje chaos. Wydawać by się mogło, że ostatnio narzekasz na samotność. Tymczasem wkrótce pojawi się nie jedna, a dwie bądź trzy osoby – i wszystkie zabiegające o twoje względy! Wybór będzie trzeba podjąć szybko, inaczej dojdzie do zranienia którejś ze stron. Walentynki będą więc szczególnie zaskakujące. Możesz też dać się ponieść wirowi emocji. Wkrótce jednak nastanie czas na decyzję.

Horoskop dla Lwa (23.07-23.08)

W walentynki czeka cię sporo wrażeń, nie zawsze pozytywnych. Może wydarzyć się coś, co będzie wymagało od ciebie ustalenia priorytetów. Pojawi się miłość trudna, pełna przeciwności, o którą jednak warto walczyć. Temperatura wzrośnie, gdy nastanie dla ciebie idealny czas nie tylko na randki, ale również na karczemne awantury. Dopiero pod koniec lutego karty pokazują najbardziej sprzyjający okres. Możesz go wykorzystać, również do podejmowania trudnych decyzji.

Horoskop dla Panny (24.08-22.09)

Walentynki nie będą dla ciebie szczególnie romantyczne. Zapominasz, że do tanga trzeba dwojga. Nie zawsze udaje nam się zrealizować wszystko zgodnie z planem, a to jest dla ciebie irytujące. Druga osoba nie jest pewna co do wspólnej przyszłości z tobą. Możesz dać się ponieść emocjom i zerwać znajomość, bądź postawić na szczerą, ale trudną rozmowę. Pomyśl, co będzie dla ciebie lepsze. Nie warto próbować zauroczyć osobę, która nas nie chce.

Horoskop dla Wagi (23.09-22.10)

Zabawa, namiętności, erotyzm – to będzie definiowało twój najbliższy czas! W miłości czekaj na szczególnie wysoką temperaturę, która rozgrzeje cię do czerwoności. Bardzo prawdopodobne są nawet powroty dawnych kochanków. Będą temu sprzyjały układy gwiazd. Święto zakochanych będzie idealnym momentem na pozwolenie sobie na odrobinę ekscytacji. Może randki w ciemno? To też ciekawy sposób na pobudzenie silnych emocji! A nuż spotkasz kogoś interesującego?

Horoskop dla Skorpiona (23.10-21.11)

Niestety, święto zakochanych nie będzie dla ciebie romantyczne. Czekają cię wielkie miłości – to prawda. Ale będą to uczucia przyjacielskie czy rodzinne. Sfera miłosna stanie się nieco wyjałowiona. Nie oczekuj zbyt wiele na ten moment i nie szukaj na siłę. Możesz w ten sposób tylko wpakować się w kłopoty. Warto skupić się na innych wartościach. Spróbuj zacieśnić więzy rodzinne albo urządź spotkanie z najbliższymi dla siebie osobami.

Horoskop dla Strzelca (22.11-21.12)

Miłość? Warto przede wszystkim pokochać siebie! Karty wskazują na to, aby skupić się na sobie i samoakceptacji. Dodatkowo najbliższy czas będzie raczej obfitujący we względy materialne niż miłosne. Mimo to postaraj się najpierw pokochać siebie. Dzięki temu będzie ci w przyszłości łatwiej znaleźć drugą połówkę. Zachowaj jednak umiar – uważaj na fatalne zauroczenie własną osobą. Czasem energię warto włożyć w samorozwój.

Horoskop dla Koziorożca (22.12-19.01)

Twoja głowa w nadchodzącym czasie nie będzie wypełniona romansami. Potrzebujesz stabilizacji. Chociaż walentynki będziesz spędzać spokojnie, bez szaleństw i wielkich chwil uniesień, to jednak docenisz ten czas. Czasem wystarczy lampka wina z przyjaciółmi. Po burzliwym czasie w końcu nadchodzi okres bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju. Jeśli już kogoś spotkasz w najbliższym czasie, to na pewno nie będzie to osoba konwencjonalna.

Horoskop dla Wodnika (20.01-18.02)

W walentynki będziesz działać jak prawdziwy magnes! Warto więc udać się jednak na planowaną imprezę czy wyjście z przyjaciółmi. Szansa na spotkanie kogoś interesującego jest niemal stuprocentowa. Wszystko obróci się w jak najlepszą dla ciebie stronę. Jednak uwaga – to ty będziesz wykonywać dalsze kroki. Jednak mimo wszystko warto się trochę wysilić. Gra jest warta świeczki, bowiem karty wskazują na sporą szansę na udany, długoletni związek.

Horoskop dla Ryb (19.02-20.03)

Mimo twoich nieśmiałych prób, nadal nie udaje ci się znaleźć nikogo na wspólne spędzenie walentynek. Nic na siłę! Twoje działania przejdą w sferę fantazji i marzeń. Ewentualne flirty zostaw na później – luty nie będzie na to odpowiednim czasem. Sekretne uczucia, jakie darzysz do pewnej osoby, w końcu wyjdą na światło dzienne. Wkrótce możesz liczyć na istny poryw serca. Pamiętaj, że wszystko się może zdarzyć i nie można odrzucać żadnej okoliczności.

Kamila Berthold
Fot. Envato elements

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 22:09