StoryEditorHOROSKOP MIESIĘCZNY

Horoskop na luty. Ktoś wywróci życie Wagi do góry nogami!

01.02.2024., 08:00h
Luty to najkrótszy miesiąc w roku, ale w tym czasie może wiele się wydarzyć. Warto korzystać z darów losu. Wiele znaków zodiaku zyska szansę na zmiany. Kto jednak powinien pogodzić się z goryczą porażki, a komu luty przyniesie szczęście?

Horoskop dla Barana (21.03-19.04)

Luty będzie dla ciebie czasem rodzinnym. Chociaż na horyzoncie pojawi się sporo niespodziewanych problemów, to razem z najbliższymi uda ci się je rozwiązać. Nadchodzący czas wypełniony będzie miłością, zaufaniem, poczuciem bezpieczeństwa. Zacieśnisz więzy z krewnymi, a nawet znajdziesz wśród nich kogoś, kto nie zawiedzie cię w trudnej sytuacji. Karty wskazują na bardzo prawdopodobne przewartościowanie dotychczasowego światopoglądu. Zmienisz sposób patrzenia na niektóre kwestie.

Horoskop dla Byka (20.04-22.05)

Twoja ciężka praca zostanie w końcu nagrodzona. Zaczną doceniać cię w pracy, a karty wskazują na duże prawdopodobieństwo awansu. Ta sytuacja może niekiedy wiązać się z koniecznością wyprowadzki i zmiany środowiska, które będzie zazdrosne o twoje sukcesy. Koniecznie zweryfikuj, kto jest twoim prawdziwym przyjacielem, na którym zawsze możesz polegać. Życie uczuciowe i rodzinne będzie toczyć się spokojnie, chociaż możliwe są też niecodzienne niespodzianki!

Horoskop dla Bliźniąt (23.05-21.06)

Karty wskazują na całkowitą przemianę twojej osoby. Z powodu jakiegoś wydarzenia uda ci się uwierzyć w siebie i we własne możliwości. Dzięki temu zyskasz sporą pewność własnej wartości. A to przełoży się pozytywnie na relacje międzyludzkie. Wkrótce poznasz kogoś, kto już na stałe zagości w twoim życiu. Oczarujesz tę osobę wrodzonym urokiem osobistym i siłą przebicia. Niekoniecznie musi być to jednak druga połówka – przede wszystkim zapowiada się na piękną, długoletnią przyjaźń, pełną wspólnego zaufania.

Horoskop dla Raka (22.06-22.07)

W lutym będziesz mieć problemy finansowe, zawodowe lub zdrowotne. Nie przełoży się to pozytywnie na twój komfort psychiczny. Staraj się przeanalizować każdą sytuację. Na początku pojawiają się czarne chmury, ale po nich zawsze wychodzi słońce – tym kieruj się w najtrudniejszych chwilach życia. W pewnym momencie możesz nawet stanąć pod ścianą. Pojawi się lęk przed stratą czegoś lub kogoś bardzo ważnego. Później jednak dostrzeżesz szansę na wyjście z trudnej sytuacji. A nawet zyskasz szansę do spełnienia marzenia! Okazja czeka w najmniej spodziewanym miejscu.

Horoskop dla Lwa (23.07-23.08)

Luty stanie pod znakiem konfliktów, musisz jednak nauczyć się odpowiednio na nie reagować. Twoja natura będzie tu przeszkodą, lecz w końcu nauczysz się postępować z większą delikatnością. Nie unikniesz konfrontacji i trudnych sytuacji. Czasem przyjdą one z najmniej spodziewanej strony. Uważaj również na to, komu powierzasz swoje sekrety. W lutym okaże się, że nie wszyscy są godni twojego zaufania, a pewna sytuacja z przeszłości wyjdzie na jaw. To będzie trudne, ale postaraj się wyjść z tego kłopotu obronną ręką.

Horoskop dla Panny (24.08-22.09)

Luty będzie czasem nieco szalonych decyzji i spełniania marzeń. Masz niesamowitą okazję na zrobienie czegoś całkowicie nowego – nie wahaj się długo, bo okazja może przejść ci koło nosa. W nadchodzącym czasie możesz pozwolić sobie na odrobinę zadumy i zwolnienie tempa życia. Rozglądaj się za życiową szansą. Druga taka już się może nie przytrafić. Nie stroń również od ludzi, którzy są dla ciebie ważni. Luty może przynieś też nieoczekiwane zmiany w miłości. Prawdopodobnie pod tym względem będzie to dla ciebie trudny okres.

Horoskop dla Wagi (23.09-22.10)

W miłości czeka cię szczęście i ogromne spełnienie! W końcu uda ci się poznać kogoś, kto wywróci twoje życie do góry nogami – w pozytywnym sensie. Po trudniejszych chwilach z zeszłego roku uda ci się podnieść. W natłoku wrażeń i nowych bądź czasem też starych miłości możesz zapomnieć o swoim zdrowiu. Wykonaj niezbędne badania i nie zaniedbuj tej kwestii, bowiem wkrótce może to przynieść niemiłe konsekwencje. Luty będzie na pewno czasem pełnym wrażeń, a ty czerp z tego pełnymi garściami.

Horoskop dla Skorpiona (23.10-21.11)

Nie wszystkie twoje plany i pomysły się ziszczą – niekiedy trzeba pogodzić się z porażką. Początkowo cię to załamie, z czasem jednak dojdziesz do wniosku, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Staraj się działać z umiarem i sprytem. Czasem nie ma gotowych rozwiązań, a nad pewnymi kwestiami trzeba się dobrze zastanowić i obrać metody niekonwencjonalne. Uważaj na swój związek. Należy go nieustannie pielęgnować, chociaż czasem nie da się uniknąć przykrych konfliktów i problemów. Może ci się wydawać, że sytuacja jest beznadziejna – od ciebie jednak będzie sporo zależało.

Horoskop dla Strzelca (22.11-21.12)

Ten miesiąc będzie dla ciebie bardzo wyczerpujący. Pojawią się problemy rodzinne, które nie dadzą się łatwo rozwiązać. Pamiętaj też, że często miłość wymaga poświęceń. Czeka cię czas pełen życiowych rozterek. Być może staniesz przed trudnym wyborem, jednak ostatecznie twoja decyzja okaże się właściwa – ale w swoim czasie. Na razie opanuje cię lęk przed tym, co ma wkrótce nastąpić. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne. Spróbuj też jak najczęściej się relaksować, bowiem twoje rozterki mogą przełożyć się na poważne problemy zdrowotne.

Horoskop dla Koziorożca (22.12-19.01)

Nadchodzi okres, w którym musisz nabrać sporej dawki cierpliwości. Żadnych problemów nie uda ci się szybko rozwiązać. Na niektóre sprawy potrzeba więcej czasu. Uważaj na zbyt łatwe rozwiązania i osoby, które będą proponowały ci drogę na skróty. Wkrótce odnajdziesz spokój ducha, choć to również będzie wymagało sporo pracy. Szczególnie na gruncie zawodowym trzeba będzie wytrwać najtrudniejsze chwile. Owoce, jakie jednak zbierzesz pod koniec miesiąca, będą naprawdę słodkie.

Horoskop dla Wodnika (20.01-18.02)

W lutym czekają cię trudne sytuacje. Czasem wybór, jakiego trzeba będzie dokonać, nie jest jednoznaczny. Niekiedy trzeba wybrać mniejsze zło. Chociaż będzie trzeba ponieść jakąś ofiarę, to wkrótce pogodzisz się ze stratą. Dotknie cię ona mniej, niż można by się było spodziewać. Wypatruj dobrych i pozytywnych sytuacji. Mogą one przyjść z naprawdę niespodziewanej strony. Spróbuj też nieco zdystansować się od tych spraw, na które naprawdę nie masz wpływu. Poświęcając się czemuś bez pamięci, często tracimy z oczu ważne okazje do szczęścia.

Horoskop dla Ryb (19.02-20.03)

W lutym twoja intuicja cię nie zawiedzie, słuchaj jej więc nawet w najmniejszych sprawach. Często jednak trzeba się poddać nurtowi i popłynąć wraz z nim. Jeżeli uwierzysz w siebie i we własne siły, uda ci się pokonać wszelkie przeszkody, jakie szykuje ci los. Zwróć też uwagę na to, jak bardzo potrzebujesz wsparcia najbliższych. Pamiętaj jednak, że wśród zaufanych osób znajduje się ktoś, kto życzy ci źle. Spróbuj zweryfikować swoje przyjaźnie, a także wyjaśnić niemiłą sytuację.

Kamila Berthold
Fot. Envato elements

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. lipiec 2024 17:44