StoryEditorHOROSKOP SYLWESTROWY

Horoskop na sylwestra 2023/2024. Dla jakiego znaku zodiaku to będzie najlepszy dzień w roku?

27.12.2023., 08:00h
Koniec roku 2023 tuż-tuż. Z nadchodzącymi miesiącami wszyscy wiążemy wielkie nadzieje. Sylwestrowa noc powinna być radosna, spędzona w doborowym towarzystwie. Nie wszystkim jednak będą dane piękne chwile w ten ostatni czas starego roku. Kto może liczyć na szampański nastrój, a kto musi pogodzić się z samotnością?

Horoskop sylwestrowy dla Barana (21.03-19.04)

Osoba spod znaku Barana może liczyć na spokojną noc sylwestrową – dokładnie taką, jaką sobie wymarzyła. Nie będzie wielkiej imprezy, tłumu znajomych czy lejącego się zewsząd alkoholu. Zamiast tego czekają cię miłe chwile spędzone z najbliższymi, ukochanymi osobami. Około świąteczny czas był dla ciebie bardzo trudny, więc zorientujesz się szybko, że w sylwestra będziesz potrzebować tylko i wyłącznie odpoczynku. Zadbaj o siebie, a wejdziesz w Nowy Rok z dobrym humorem i spokojem ducha.

Horoskop sylwestrowy dla Byka (20.04-22.05)

Osobę spod znaku Byka czeka prawdziwie szalona noc! To idealny czas, aby spędzić go z drugą połówką. Samotny Byk niech nie waha się udać na imprezę, domówkę czy bal – to właśnie tam przeżyje przygodę życia z interesującą osobą. Dla ciebie sylwester i Nowy Rok będą chwilami miłości, namiętności i ciepła. Na pewno nie będziesz narzekać na samotność. Ten czas jest twój!

Horoskop sylwestrowy dla Bliźniąt (23.05-21.06)

Dla osoby spod znaku Bliźniąt nadchodzący czas będzie bardzo przygnębiający. Niestety, nie będzie ci dane cieszyć się doborowym towarzystwem. Noc sylwestrową najprawdopodobniej spędzisz samotnie. Twoją rodzina i przyjaciele nie będą mieć dla ciebie czasu bądź się odwrócą. To będą dla ciebie naprawdę trudne chwile. Jeżeli jednak je przetrwasz, staniesz się silniejszym człowiekiem. Spróbuj wykonać w tę noc rachunek sumienia.

Horoskop sylwestrowy dla Raka (22.06-22.07)

Osoba spod znaku Raka będzie pełna nerwów. To z powodu nagromadzenia stresu nie uda ci się skupić na żadnym zadaniu. Ostatecznie wielkie wyjście prawdopodobnie okaże się klapą. Zawiedziesz najbliższych, pamiętaj jednak o własnym zdrowiu i to na nim się skup. Czasem szczera rozmowa potrafi zdziałać cuda. Przez całą noc i w późniejszym czasie stosunki między tobą a najbliższymi osobami będą bardzo napięte.

Horoskop sylwestrowy dla Lwa (23.07-23.08)

Osobę spod znaku Lwa w okresie świątecznym pochłonęły wydatki. Teraz więc nie możesz sobie pozwolić na huczną imprezę czy wielki bal sylwestrowy. Lepiej zaciśnij pasa, bo grozi ci wpadnięcie w spiralę długów. Czasem warto wejść w Nowy Rok w zupełnie inny sposób, niż dotychczas, wyjść ze swojej strefy komfortu. Ten czas będzie dla ciebie znacznie spokojniejszy. Zadbaj jednak, aby nie wiało nudą!

Horoskop sylwestrowy dla Panny (24.08-22.09)

Osoba spod znaku Panny powinna otworzyć się na nowe i zrobić to, czego do tej pory się bała lub nigdy nie robiła. Nie znosisz domówek? Nie przepadasz za imprezami w klubie? Czujesz lęk przed poznawaniem nowych ludzi? Spróbuj to przełamać! Sylwestrowa noc to idealny czas, aby poszukać w życiu własnej drogi i poszukać czegoś nowego. Daj się ponieść nurtowi wydarzeń, a wkrótce przekonasz się, że było warto.

Horoskop sylwestrowy dla Wagi (23.09-22.10)

Dla osoby spod znaku Wagi sylwester i Nowy Rok mogą być bardzo złym czasem. Stanie się wówczas to, czego najbardziej się boisz. Może to oznaczać dla ciebie prawdziwą życiową tragedię. Uważaj na czarne myśli i słowa wypowiadane w złości – to może się ziścić. Miej się również na baczności. Trudno będzie ci otrząsnąć się z problemów. Będzie jednak przy tobie zawsze ktoś, na kogo możesz liczyć. Nie odtrącaj jego pomocnej dłoni.

Horoskop sylwestrowy dla Skorpiona (23.10-21.11)

Osoba spod znaku Skorpiona w nadchodzącą noc sylwestrową będzie w swoim żywiole! Spędzisz ten czas tak, jak lubisz – bez żadnych ograniczeń. Czy wolisz podbijać parkiet tańcem, czy wyjechać do innego miasta – nic cię nie powstrzyma. W tym czasie uda ci się też zerwać wszystkie toksyczne znajomości. Nauczysz się asertywności i powiesz „nie” w najbardziej odpowiednim momencie życia. Pamiętaj, że ryzyko czasem się opłaca, a w twoim przypadku Nowy Rok będzie pełen wrażeń.

Horoskop sylwestrowy dla Strzelca (22.11-21.12)

Osobę urodzoną pod znakiem Strzelca czeka w tę sylwestrową noc… spora niespodzianka. Możesz mieć wszystko zaplanowane na ostatni guzik, a i tak twoje plany legną w gruzach. Ktoś lub coś stanie ci na przeszkodzie, ostatecznie jednak okaże się, że wszystko skończyło się jeszcze lepiej, niż było planowane. Daj się ponieść chwili. Czasem warto postawić na odrobinę spontaniczności – nawet kiedy nic nie idzie zgodnie z wytyczonym torem.

Horoskop sylwestrowy dla Koziorożca (22.12-19.01)

Chociaż osobę spod znaku Koziorożca prześladowały w ostatnich dniach spore problemy, to sylwestrowa noc okaże się szczęśliwa. W końcu zdarzy się to, o czym od dawna marzysz. Ten czas będzie dla ciebie naprawdę magiczny. Łzy smutku zostaną zastąpione przez łzy szczęścia. W Nowy Rok uda ci się wejść z nową nadzieją. To, co najtrudniejsze, jest już za tobą. Teraz patrz wyłącznie w przyszłość.

Horoskop sylwestrowy dla Wodnika (20.01-18.02)

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika mogą liczyć na pełną wrażeń noc z 31 grudnia na 1 stycznia! Chociaż zupełnie się tego nie spodziewasz, spędzisz ten sylwestrowy czas w szampańskim nastroju. Udaj się na przyjęcie czy imprezę, a cały parkiet będzie twój i twojej drugiej połówki. To będą dla was magiczne chwile i ukoronowanie waszego związku. Nie poddawaj się zmartwieniom, tylko daj porwać się magii.

Horoskop sylwestrowy dla Ryb (19.02-20.03)

Osoby spod znaku Ryb nie będą mogły liczyć na wesołą noc sylwestrową. Ostatnie dni starego roku i początek stycznia to czas trudnych rozmów, rozstań, bolesnych wspomnień. Cały czas będą trapić cię podjęte niegdyś decyzje. To prosta droga do całkowitego zatracenia się w smutku. Karty wskazują, że ukojenie przyniesie dopiero drugi kwartał roku.

Kamila Berthold
Fot. Envato elements

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 04:34