StoryEditorHOROSKOP MIESIĘCZNY

Koziorożec przeżyje szaloną miłość. Horoskop na październik

01.10.2023., 09:00h
Październik to już miesiąc nieubłaganie zbliżający nas do zimy. Czy ten nieco mroźniejszy czas zmrozi również twoją sferę uczuciową? Czy wraz ze zmianami pogody zmieni się stan zdrowia? A może nowy miesiąc będzie czasem rozpoczynania wszystkiego od nowa? Warto spojrzeć w karty i dowiedzieć się, jak minie październik.

Horoskop dla Barana (21.03-19.04)

Życie uczuciowe trzeba będzie odstawić na boczny tor, bowiem w tym miesiącu pochłoną cię inne problemy. Przede wszystkim będą one dotyczyły sfery zawodowej i finansowej. Wpadniesz w pętlę nieprzyjemnych sytuacji, intryg, możliwe są również długi, które trudno będzie spłacić. Nie muszą to być zadłużenia ściśle dotyczące sfery pieniężnej, ale również społecznej. Bardzo prawdopodobne będą problematyczne wizyty w urzędach. W październiku twoje życie będzie toczyło się w ciągłym biegu. Dodatkowo cały miesiąc minie ci pod znakiem bardzo wyczerpującego stresu. Pod koniec października sytuacja jednak zacznie się normować. Uzbrój się w cierpliwość, zaciśnij zęby i nie podejmuj gwałtownych decyzji, a wyjdziesz z trudnych chwil zwycięsko.

Horoskop dla Byka (20.04-22.05)

Miniona pełnia w Baranie niekorzystnie wpłynęła na twoje relacje międzyludzkie. Wybuchy były na porządku dziennym. Październik to więc idealny czas, aby unormować sytuację. Niezależnie od tego, jak potoczyła się twoja sytuacja z września, w tym miesiącu czeka cię nowa i inspirująca znajomość. Znajdziesz w swoim zapracowanym życiu sporo czasu dla drugiej osoby, ta relacja będzie się rozwijać i może przerodzić się w coś poważnego. Nie możesz zamykać się na różne możliwości. Daj sobie szansę na szczęście, zwłaszcza jeżeli tkwisz w związku, który nie daje ci spełnienia. Poprawi się także twoja sfera zdrowotna, zwłaszcza psychiczna.

Horoskop dla Bliźniąt (23.05-21.06)

Wrzesień był dla ciebie jak karuzela – z jednej strony dobre i radosne wiadomości, z drugiej wiele stresowych i niezbyt przyjemnych sytuacji. Po całym tym emocjonalnym miesiącu dopadło cię zwyczajne wyczerpanie – i nic dziwnego. Teraz nadszedł czas na odpoczynek. Jeżeli wahasz się nad wykupem wakacji, to karty mają dla ciebie dobrą nowinę – nie zastanawiaj się ani chwili dłużej! Teraz jest idealny czas na wylot do dalekich krajów. Przygodom i eskapadom sprzyjać będzie łut szczęścia. Dobra passa nie będzie cię opuszczać – czy jeżeli chodzi o gry losowe, czy o znalezienie nowej miłości. W najbliższym czasie otoczą cię sami dobrzy ludzie, a stara znajomość może rozwinąć się w piękną i obiecującą relację.

Horoskop dla Raka (22.06-22.07)

W życiu zawodowym czeka cię dobra passa. Nie to jednak będzie najważniejsze. W październiku skup się na życiu rodzinnym. W końcu zauważysz, że życie przecieka ci przez palce, a ty za mało czasu spędzać z najbliższymi osobami – może być już wtedy jednak za późno na refleksję. W tym miesiącu podejmiesz parę decyzji, które skrzywdzą twoją rodzinę. Są one jednak nieuniknione i nie uciekniesz przed losem. Może to być zdrada albo zawiedzione oczekiwania. Chociaż wydaje ci się, że nie jesteś osobą zdolną do takich posunięć, to teraz możesz się bardzo zdziwić własnym zachowaniem. Nie działaj zbyt pochopnie. Być może za bardzo pochłoną cię sukcesy w pracy i wspinanie się po szczeblach kariery.

Horoskop dla Lwa (23.07-23.08)

Karty pokazują, że w październiku czeka cię usłyszenie bardzo przykrej informacji. Może ona nawet dotyczyć czyjejś śmierci. Ta wiadomość na długi czas zakłóci twój spokój, który całkiem niedawno udało ci się zbudować. Teraz to ty będziesz potrzebować wsparcia najbliższych, sytuacja więc zaczęła się odwracać. Pamiętaj, że często coś przemija bezpowrotnie, w przyrodzie jednak nic nie ginie i luka pozostanie wypełniona. Szczerość w relacjach międzyludzkich to dla ciebie podstawa i tego warto się trzymać. Dlatego nie tłum w sobie negatywnych emocji, bo one i tak z czasem będą się kumulować. Nawet jeżeli trudne problemy dotyczą relacji z kimś ci bliskim, warto teraz wszystko sobie wyjaśnić – układ gwiazd w październiku będzie temu sprzyjał.

Horoskop dla Panny (24.08-22.09)

Twoje poszukiwania zostaną zwieńczone sukcesem. Jeżeli próbujesz znaleźć nową pracę, to wkrótce ci się to uda. Szukanie drugiej połówki także okaże się strzałem w dziesiątkę. Wszystko zależy od tego, czego teraz potrzebujesz. Nastaw się na jeden cel, nie łap kilku srok za ogon, bo możesz się silnie rozczarować. Nie na każdym polu można być najlepszym, ale w październiku twój perfekcjonizm będzie dawał ci się we znaki. Spróbuj znaleźć nowe hobby, na którym się skupisz. Wówczas nie będziesz tak dużo myśleć o przykrych sytuacjach. Ogólnie październik będzie dobrym czasem na samorozwój, medytację, wytchnienie i relaks. Spróbuj porozmawiać ze sobą, odkryj w sobie coś nowego, otwórz się na niespodziewane. Być może to ułatwi ci podejmowanie pewnych decyzji.

Horoskop dla Wagi (23.09-22.10)

Październik będzie dla ciebie trudnym czasem ze względu na sprawy zdrowotne. Będzie trzeba poukładać sobie życie na nowo. Twoje dotychczasowe życie może posypać się jak domek z kart. I chociaż jest to całkowicie nieplanowane, to każda sytuacja może obrócić się o 180 stopni. Uważaj na fałszywych przyjaciół, nie daj się też zwieść podejrzanym ludziom. Możliwe próby kłamstwa, kradzieży bądź nawet wyłudzenia. Staraj się nie zamykać w sobie, z drugiej strony pamiętaj o ostrożności. Nie zapominaj również o właściwym leczeniu swoich przypadłości. Znalezienie dobrego lekarza to podstawa. Myśl pozytywnie, nie daj się opanować negatywnym emocjom.

Horoskop dla Skorpiona (23.10-21.11)

Ten miesiąc minie pod znakiem spłacania wszelkich długów i regulowania trudnych sytuacji. W końcu uda ci się pożegnać niektóre problemy. Wraz z nimi odejdą z twojego życia pewni ludzie, ale niedługo okaże się, że nie jest to sytuacja niekorzystna. Wręcz przeciwnie! Wkrótce zasłużysz w pracy na sporą nagrodę. Będzie to związane bardziej ze zbiegiem okoliczności, ale i tak uda ci się skorzystać z okazji. Nie wahaj się, kiedy szczęście ci sprzyja. Uważaj jednak na różne choroby, które mogą wynikać z braku harmonii w życiu. Pamiętaj, że przesada w żadną stronę nie jest odpowiednia, a chcąc osiągnąć pozytywne skutki możemy czasem przedobrzyć.

Horoskop dla Strzelca (22.11-21.12)

Karty pokazują trudności w sferze finansowej. Decyzje zakupowe podejmujesz pod wpływem chwili, działasz impulsywnie. To nie wpływa dobrze na twoje bieżące środki na koncie. Uważaj, bowiem od zakupów też łatwo się uzależnić. W poszukiwaniu rozwiązania sprawy zwróć się do Wodnika, który z chęcią cię wysłucha, ale też postawi na nogi. Warto porozmawiać z osobą spod tego znaku zodiaku, nawet gdy nie masz problemów finansowych. Okazuje się, że pomimo różnicy charakterów jesteście w stanie się dogadać. Na horyzoncie mogą pojawić się nowe przyjaźnie, które jednak nie przerodzą się w żadną romantyczną relację.

Horoskop dla Koziorożca (22.12-19.01)

W październiku twoja druga połówka nie tylko będzie dawała subtelne znaki, ale będzie wręcz krzyczeć, że pragnie twojej uwagi i zaangażowania. Trudno jest ci przełamać nudę i monotonię w związku, po prostu jest ci tak wygodniej. Warto jednak skupić się na budowaniu trwałej i pięknej relacji – a do tego potrzebne jest zaangażowanie obu stron. Romantyczne kolacje, wypady do kina, randki-niespodzianki – trzeba się postarać, aby druga osoba w związku czuła się ważna i kochana. Dla samotnego Koziorożca karty mają miłą wiadomość. Na horyzoncie szalona, wręcz filmowa miłość. Chwile namiętnego uniesienia mogą się jednak szybko zakończyć, jeżeli nie udało ci się wybrać nowego partnera rozważnie. Niestety nie można powiedzieć jednoznacznie, czy twój związek będzie szczęśliwy i długotrwały, gdyż wszystko będzie zależne od okoliczności.

Horoskop dla Wodnika (20.01-18.02)

Październik to dobry czas na odpoczynek. Wytężona praca zawsze się opłaca, nie zapominają jednak też o własnym zdrowiu. Aby cieszyć się nim w pełni, potrzebny jest też czas na relaks. Spróbuj wyruszyć w podróż. Zabierz ze sobą rodzinę, bowiem wasze kontakty będą układać się tak dobrze, jak nigdy dotąd. Uda ci się nawet pogodzi zwaśnione strony konfliktu rodzinnego. Również do ciebie przyjdzie czas na przebaczenie. Nie zapomnisz o krzywdach z przeszłości, ale nie będziesz też nosić w sobie żalu. Ważne jest wewnętrzne oczyszczenie. Nie bój się wizyty u psychologa czy psychiatry. Udanie się do specjalisty jest wręcz wskazane, bowiem twoje zdrowie psychiczne jest już nadwątlone.

Horoskop dla Ryb (19.02-20.03)

Ten miesiąc minie pod znakiem konfliktów w pracy. Trudno będzie ci zachować zimną krew, gdy zauważysz jawną niesprawiedliwość i łamanie zasad. Musisz postąpić z własnym sumieniem, a więc tak, aby potem nie robić sobie wyrzutów. W największy konflikt wejdziesz z Bykiem, warto więc unikać osoby spod tego znaku zodiaku, bowiem wasze silne charaktery szybko się ze sobą zetrą. W październiku duża doza rywalizacji na gruncie zawodowym nastroi cię jednak pozytywnie do działania. Będzie to zdrowe dążenie do celu, udało ci się przecież nauczyć, jak się nie przemęczać, jak dawać z siebie wiele, ale nie kosztem własnego zdrowia czy komfortu. W sferze prywatnej dużo więcej spokoju, wręcz stabilność, bowiem twoja sytuacja na tym polu nie za bardzo się zmieni w najbliższym czasie.

Kamila Berthold
Fot. Envato elements

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. lipiec 2024 14:36