StoryEditorHoroskop tygodniowy

Na Wagę czekają duże zmiany w miłości. Horoskop od 5 do 11 czerwca

W kwestach zawodowych i interesach zapowiada się dobry tydzień dla Byka i dla Lwa. Do Strzelca uśmiechnie się szczęście w miłości, za to Wagę czekają spore zmiany w uczuciach. Z kolei Ryby będą miały szansę znaleźć kogoś na całe życie. A jaki jest horoskop na ten tydzień dla Twojego znaku zodiaku?

Baran

Wiele Twoich marzeń tych materialnych, jak i osobistych, ma teraz szansę się spełnić. W czasie weekendu spotkanie, o którym myślisz od dawna.

Byk

Możesz liczyć na powodzenie w interesach. Poświęć im cały wolny czas. Nie oglądaj się na doradców. Decyzje będą należały tylko do Ciebie.

Bliźnięta

Narobiłeś sobie zaległości i nie dotrzymałeś ważnego terminu. Najwyższy czas wszystko uregulować. Masz nosa do trafnych decyzji.

Rak

Wykaż więcej cierpliwości w sprawach rodzinnych. Racja jest po Twojej stronie. Nie musisz się nikomu tłumaczyć. Rób to, co uważasz za słuszne.

Lew

Powiodą się Twoje plany zawodowe. Szczęścia Ci nie zabraknie. Dzięki intuicji na pewno podejmiesz dobre decyzje. Zdrowie będzie Ci dopisywać.

Panna

Koniec tygodnia trochę męczący. W pracy wszystko będzie toczyć się od dawna utartym trybem. Dobry czas na decyzje w prywatnych związkach.

Waga

Najbliższy czas przyniesie spore zmiany w miłości. W pracy nie rozpoczynaj nowych przedsięwzięć, których powodzenie zależy od innych.

Skorpion

Braki finansowe, jakie odczuwasz, nie będą tak dotkliwe, jeśli podejmiesz dodatkową pracę, której propozycję właśnie otrzymasz. Wodnik Ci pomoże.

Strzelec

Mimo nawału zajęć w domu, zrób sobie przerwę, dobrze zrobi Ci spotkanie ze znajomymi. W miłości szczęście się do Ciebie uśmiechnie.

Koziorożec

Rozpocznie się okres zmian w Twoim życiu. Nowe twarze, nowe sprawy i nowe obowiązki. Poprawa w finansach. W sprawach osobistych zachowaj ostrożność.

Wodnik

Nie komplikuj spraw, tylko prostą drogą szybko dojdziesz do celu. Pragniesz miłości, wielkiego uczucia, dobra rada – zacznij dawać od siebie.

Ryby

Przed Tobą okres dobrych szans, nawet w sytuacjach skomplikowanych.

Uran

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 16:27