StoryEditorHOROSKOP MIESIĘCZNY

Raka czekają wielkie zmiany, a Lew ma szansę na znalezienie miłości życia. Horoskop na luty

01.02.2023., 08:00h

Najkrótszy miesiąc w roku wiąże się z szeregiem nowych możliwości. Wiele znaków zodiaku skorzysta ze sprzyjającego im losu. Niektóre osoby będą musiały jednak przełknąć gorycz porażki. Kto będzie w tym miesiącu czerpał z życia pełnymi garściami, a dla kogo ten czas nie będzie pomyślny?

Horoskop dla Barana (21.03-19.04)

Aktualna sytuacja bardzo cię przygnębia, co uniemożliwia otworzenie się na innych. Zamykasz się we własnym nieszczęściu i realizujesz w myślach najczarniejszy scenariusz. Nie tędy droga. Zacznij kierować się intuicją i uczuciami, wówczas uda ci się rozwiązać wszelkie problemy. Pamiętaj, że potrzebujesz czasu na podjęcie właściwej decyzji. Nie wierz jednak nadmiernie tylko we własne siły – zaufaj drugiej osobie, która chce się do ciebie zbliżyć. Ona ma dobre zamiary, chce cię wesprzeć. Nie licz w tym miesiącu na nową miłość – najpierw musisz uporać się ze sprawami z przeszłości, które cię zadręczają. Dopiero potem możesz spokojnie budować przyszłość.

Horoskop dla Byka (20.04-22.05)

Brakuje ci pewności siebie, co sprawia, że szybko się wypalisz na wszystkich polach. Praca, miłość, przyjaźń, hobby – to wszystko nie będzie ci już sprawiać takiej przyjemności, jak kiedyś. Luty będzie dla ciebie czasem poszukiwania prawdy o sobie. Niedawno udało ci się zakończyć pewien rozdział w życiu, ale trudna sytuacja nadwątliła twoje poczucie własnej wartości. Bądź w tym miesiącu uważny i ostrożny – nie wszystkie rady, jakie otrzymasz, będą szczere i pomocne. W najbliższej przyszłości musisz przygotować się na spore zmiany. Wkrótce jednak osiągniesz upragniony cel, ale zrobisz to siłą samopoznania i czerpania z własnych silnych stron.

Horoskop dla Bliźniąt (23.05-21.06)

W życiu towarzyskim wszystko będzie układać się po twojej myśli. Wzajemna pomoc, zrozumienie i czułość będzie trwało między tobą a najbliższą ci osobą. Ona stanie się dla ciebie wsparciem, kiedy w końcu pojawią się nad tobą czarne chmury. Cierpliwie i wytrwale pracuj na oczekiwane rezultaty. Twoja sumienność zostanie w końcu wynagrodzona, zwłaszcza w sferze zawodowej. Czasem jednak nadmierne zaangażowanie w pracę może prowadzić do załamania stanu zdrowia. W lutym unikaj konfliktów – stresujące sytuacje tylko odbiją się na twoim zdrowiu. To będzie dobry czas na kształtowanie własnego losu – przed tobą pojawi się kilka trudnych decyzji, przed podjęciem których warto dłużej się zastanowić. Pochopność nie będzie dobrym rozwiązaniem. W miłości brak gwałtownych zmian.

Horoskop dla Raka (22.06-22.07)

Przygotuj się na wielkie zmiany w lutym. Nowy początek, zupełnie czysta karta – czeka cię przeprowadzka, zmiana pracy lub wejście w nową relację. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że ten miesiąc będzie ze wszech miar dla ciebie pomyślny. Ustal w  swoim życiu priorytety, gdyż wiele sytuacji będzie wymagać od ciebie szybkich reakcji. W najbliższym czasie jednak nie będzie opuszczać cię wiara w przychylność losu oraz pogoda ducha. Warto nie spoczywać wyłącznie na laurach. Łatwo przepaść w sferze fantazji, których nie ma się odwagi spełnić. Musisz odróżnić prawdziwe cele od marzeń, które nigdy się nie ziszczą, gdyż są zbyt nierealne.

Horoskop dla Lwa (23.07-23.08)

W lutym polegaj zwłaszcza na własnym zdaniu. Nie przejmuj się opiniami i radami innych. Dzięki takiemu podejściu osiągniesz wewnętrzny spokój. W tym miesiącu mogą na twojej drodze pojawić się niespodziewane przeszkody. Aby je pokonać, musisz zajrzeć w głąb siebie, zrozumieć własne potrzeby i pragnienia. W nadchodzącym czasie czeka cię wiele nagród i miłych niespodzianek. Będzie to także okres licznych wydarzeń towarzyskich. Dziel się radością z innymi, a zjednasz sobie wielu przyjaciół, a może na horyzoncie pojawi się również miłość życia. Nie bagatelizuj jednak swoich problemów, gdyż w przyszłości mogą one przynieść opłakane skutki. Spróbuj znaleźć konsensus, a na razie czerp z obecnej dobrej sytuacji.

Horoskop dla Panny (24.08-22.09)

Ze strony najbliższego otoczenia czeka cię spore zagrożenie. Nie możesz ufać wszystkim – ktoś bliski cię zdradzi, a to będzie niezwykle bolesne. Najważniejsze, aby udało ci się wytrwać we własnych przekonaniach. Nie zmieniaj się dla innej osoby. Obierz sobie właściwy cel, skup się na innej dziedzinie życia, a zostanie ci to wszystko wynagrodzone. W końcu twoja sytuacja całkowicie się unormuje i pod koniec miesiąca uda ci się opanować chaos we własnym życiu. Czekają cię podróże – czy to do dalekich krajów, czy w głąb siebie. Pamiętaj, żeby stawiać swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Ktoś będzie cię potrzebował twojej obecności w trudnej chwili. Istotne okażą się dla ciebie informacje, które ta osoba przekaże.

Horoskop dla Wagi (23.09-22.10)

Luty będzie dla ciebie miesiącem niesamowicie produktywnym. Kreatywność będzie cię wręcz rozpierać. Odkryjesz w sobie nowe umiejętności, które okażą się niezwykle przydatne. Nabyte doświadczenia i zdobyta wiedza nie pójdą na marne. Dzięki takiemu rozwojowi uda ci się osiągnąć stabilność finansową. Cały ten czas będzie dla ciebie szczęśliwy. Jeżeli masz długi, uda ci się je spłacić. Jeśli jesteś osobą bezrobotną, już niedługo znajdziesz dobrze płatną pracę. Zastanów się nad kontaktem z osobami z najbliższego otoczenia. Nie każdemu odmiana twojej sytuacji będzie pasować. Luty pokaże ci, że nigdy nie należy tracić nadziei. W życiu miłosnym niewiele się zmieni, ale za to uda ci się pokonać wszelkie trudności zdrowotne. Jeżeli chorujesz, możesz liczyć na przypływ sił witalnych.

Horoskop dla Skorpiona (23.10-21.11)

Uczciwość zawsze będzie popłacać. Brutalna szczerość i nieumiejętność trzymania języka za zębami tym razem mogą przynieść ci korzyść. Wszystko dzięki temu, że ciężko pracujesz na swój sukces – także w kontaktach międzyludzkich. W lutym możesz oczekiwać niesamowitego zbiegu okoliczności i niecodziennych wypadków. Wszystko jednak rozstrzygać się będzie na twoją korzyść. Najbliższy czas przyniesie również zderzenie z silną osobowością – ktoś będzie chciał zawładnąć twoim życiem, ale będzie myśleć wyłącznie o własnych korzyściach. Działaj racjonalnie, nie daj się porwać emocjom. W lutym wiele spraw będzie wymagać od ciebie poświęceń. Bądź jednak osobą otwartą na niecodzienne rozwiązania. W tym miesiącu przytłoczą cię sprawy urzędowe.

Horoskop dla Strzelca (22.11-21.12)

Właśnie stoisz na rozdrożu i zastanawiasz się, w którą stronę pójść. Decyzja, jaką podejmiesz, będzie wymagać od ciebie sporo wysiłku i odwagi. To, co wybierzesz, będzie jednak słuszne. Zranione uczucia mogą stanowić dla ciebie przeszkodę w realizacji celów. Zdaj się więc na umysł, myśl racjonalnie. Nadchodzi jednak czas, kiedy będzie można zapomnieć o problemach – wówczas zaczniesz cieszyć się pełnią życia. Zachowaj równowagę pomiędzy tym, co dyktuje serce, a tym, co mówią inni. Najbliższa trudna sytuacja będzie wymagała wiary we własne siły. Nie usuwaj się w cień, kiedy na horyzoncie pojawiają się problemy. Spróbuj wszystko sobie zracjonalizować. Inne osoby będą wobec ciebie szczere i życzliwe, ale nie licz w lutym na rozwój głębszego uczucia. Ostatecznie kończy się jeden, ważny etap w twoim życiu. Jednak nie należy się załamywać – w końcu udało ci się odnaleźć własne miejsce na ziemi. Za dotychczasowy wysiłek czeka cię nagroda.

Horoskop dla Koziorożca (22.12-19.01)

W lutym kieruj się zasadą, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Musisz przezwyciężyć ograniczenia, jakie na siebie nakładasz. Przez cały luty towarzyszyć ci będzie niepokój i wątpliwości. To nie będzie dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji. Możesz zdać się na los lub poczekać na samoistne rozwiązanie patowej sytuacji. Boisz się, że utracisz bliską osobę, że już nigdy nie wyjdziesz z trudnej sytuacji. W takim stanie trudno będzie ci się skupić na konkretach. Nadchodzący czas będzie wypełniony wspomnieniami i czerpaniem z własnych doświadczeń. Czeka cię powrót do przeszłości – pojawią się dawne miłości, nadzieje i obawy. Czasem warto wejść po raz drugi do tej samej rzeki. W kwestiach finansowych i biznesowych stabilność i sukces.

Horoskop dla Wodnika (20.01-18.02)

W lutym będzie towarzyszyć ci niejasny niepokój. Musisz pamiętać, że kłamstwo ma krótkie nogi, a wszelkie ukryte sprawy wkrótce wyjdą na jaw. Możesz znaleźć się w centrum konfliktów. Ten miesiąc będzie jednak także czasem pojednania i oczyszczenia. Przebaczenie będzie dla ciebie czymś trudnym, ale w końcu uda ci się dojrzeć do zrozumienia drugiej osoby. Kontakty z innymi nastroją cię bardzo pozytywnie. Motywacja do działania nie będzie cię opuszczać przez cały luty. Twoje ostatnie działania zdecydowanie jednak odbiją się na twoim samopoczuciu. Stracisz coś, co było bardzo bliskie twojemu sercu. Musisz przezwyciężyć trudny okres. Przyjmij porażkę z podniesioną głową. Uważaj na zdrowie i zmień styl życia.

Horoskop dla Ryb (19.02-20.03)

Nie działasz, tylko ciągle rozmyślasz. To błąd. Nadszedł czas, aby zrealizować swoje plany, cele, marzenia. Nie pozostawaj w sferze fantazji, gdyż stracisz coś bardzo ważnego. Oczekujesz, że los się diametralnie odwróci, lecz tak się nie stanie. Należy samodzielnie zapracować na własny sukces. Cały czas tkwisz w przeszłości. Musisz odciąć się do toksycznych znajomości i porzucić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia. Nadal czujesz, że ktoś cię bardzo zranił. Jednak w lutym będziesz blisko popełnienia podobnego błędu. Nie daj się oszukać, nie patrz wyłącznie na powierzchowność drugiej osoby. Boisz się o więzy rodzinne i bezpieczeństwo najbliższych, lecz pamiętaj, że wiele w tej kwestii zależy od ciebie. W lutym nastanie dobry czas na reset, całkowite wyłączenie się. Możliwe problemy z psychiką.

Kamila Berthold
Fot. Pixabay

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
29. luty 2024 05:20