StoryEditorHOROSKOP MIESIĘCZNY

Niespodziewane zaręczyny i nieplanowana ciąża! Zaskakujący horoskop na sierpień

31.07.2023., 08:00h
Sierpień to ostatni wakacyjny miesiąc, który dla wielu oznacza koniec odpoczynku. To także często kres upalnych dni, bowiem lato chyli się ku końcowi. Mimo wszystko nadchodzący czas dla wielu znaków zodiaku może okazać się szansą na uśmiech losu. A co wydarzy się w twoim życiu w sierpniu?

Horoskop dla Barana (21.03-19.04)

Ten miesiąc będzie dla ciebie niezwykle trudny. Wszystko ze względu na jakieś niezałatwione sprawy z poprzedniego miesiąca. Najbliższy czas będzie bardzo napięty. Chociaż udało ci się już pokonać wiele przeszkód na drodze do szczęścia, czeka cię jeszcze wyboista droga do celu. Jednak nie warto się poddawać – gra warta jest świeczki. Otoczenie będzie próbowało ci wmówić, że musisz się ugiąć. Nie należy słuchać innych i pozwalać na zaniżanie własnej samooceny. Musisz być przekonanym o swojej wartości. Uważaj na nałogi. Ze względu na stresujące sytuacje możesz się łatwo uzależnić.

Horoskop dla Byka (20.04-22.05)

W twoim związku sytuacja będzie napięta. Wynikać to będzie zwłaszcza z różnych planów na życie i niedopasowania względem charakterów. Może to dotyczyć nawet związków z długim stażem. Bardzo prawdopodobne będzie rozstanie, bowiem przekonasz się z partnerem, że zupełnie do siebie nie pasujecie, inaczej postrzegacie świat i różnie widzicie wspólną przyszłość. Bardzo szybko na twoim horyzoncie pojawi się jakaś nowa, interesująca osoba. I chociaż pod koniec sierpnia nie będziesz jeszcze w kolejnym związku, to wrzesień może już wszystko zmienić. Nadal pozostanie z tobą tęsknota za dawną miłością i chęć pogodzenia się. Czy warto jednak iść na kosztowne ustępstwa?

Horoskop dla Bliźniąt (23.05-21.06)

W sierpniu poznasz sporo nowych osób, nawiążesz liczne kontakty towarzyskie, zawodowe czy biznesowe. Opłaci ci się bycie miłym dla każdego, będzie to procentować w bliższej i dalszej przyszłości. Ten miesiąc będzie czasem, w którym nie będziesz mógł opędzić się wręcz od przyjaciół i znajomych. Dawne relacje pozostaw jednak za sobą. Zerwij ostatecznie kontakty z ludźmi, którzy nie żywią wobec ciebie serdecznych uczuć i którzy chcieli ci zaszkodzić. Chociaż wydawało się, że twój wizerunek został mocno nadszarpnięty, to udało ci się wybrnąć z tej trudnej sytuacji. Pamiętaj, aby nie otwierać się przed każdym – niektóre sekrety zasługują na zachowanie ich wyłącznie dla siebie.

Horoskop dla Raka (22.06-22.07)

Szybkie wzbogacenie się – oto marzenie wielu, a przy tym twoja rzeczywistość w sierpniu! Dobra passa cię nie opuszcza, bowiem pod względem finansowym nie masz na co narzekać. Gorzej z życiem rodzinnym. Sprawy związane z pieniędzmi czy życiem zawodowym bardzo cię pochłonęły, na czym ucierpiał twój związek i relacje z członkami rodziny. Warto już teraz zadbać o najbliższych, gdyż wkrótce może być na to za późno. Uważaj także na swoje zdrowie. Wykonaj rutynowe badania, bowiem mogą pojawić się problemy z układem nerwowym i kostno-stawowym. Nie bagatelizuj niepokojących sygnałów.

Horoskop dla Lwa (23.07-23.08)

W sierpniu będziesz łaknąć nowych znajomości. Dasz się ponieść chwili, co będzie cię w najbliższej przyszłości sporo kosztować. Uważaj na fałszywych przyjaciół, gdyż wokół ciebie pojawią się intryganci, chcący bardzo ci zaszkodzić. W tym miesiącu musisz się szczególnie opanować, bowiem popełnisz wielki błąd – może to być wdanie się w romans bądź udział w jakimś oszustwie czy spore kłamstwo. To przyniesie konsekwencje, lecz jeszcze nie teraz, być może uda ci się jeszcze wszystko naprawić. Nie działaj pochopnie, chociaż będzie to wymagało zdyscyplinowania się. Zadbaj o własne zdrowie psychiczne. Być może już czas na rozpoczęcie sesji terapeutycznej?

Horoskop dla Panny (24.08-22.09)

Ostatni czas nie był dla ciebie łaskawy – ciągle towarzyszyło ci rozchwianie emocjonalne. Właściwie lipiec był okresem, w którym wszystko należało rozpocząć od nowa. Podobnie będzie w sierpniu. Jeżeli nie masz drugiej połówki, w niedługim czasie możesz liczyć na wielką miłość. Rozglądaj się uważnie, bowiem wymarzona osoba pojawi się właściwie znikąd. Możesz jej całkowicie zaufać. Być może to uczucie na całe życie? Twoja sytuacja radykalnie się odmieni i wkrótce wszystkie smutki zamienisz w radość. Jeżeli na coś chorujesz, to możesz liczyć na polepszenie samopoczucia, a nawet wyzdrowienie, tylko nie trać nadziei.

Horoskop dla Wagi (23.09-22.10)

Chociaż pojawiło się w tobie przekonanie, że już nikogo prawdziwie nie pokochasz, to wkrótce twoja sytuacja może się odmienić. Przed tobą ogromna niespodzianka. Mogą to być niespodziewane oświadczyny czy nawet… nieplanowana ciąża. Nie da się ustrzec przed takim wydarzeniem – im większa chęć ucieczki się pojawi, tym bardziej radykalna będzie ta sytuacja. Niestety, w chwili zwątpienia i niepewności zdać się musisz wyłącznie na siebie. Nie ma co liczyć na osoby ci bliskie, bowiem będą zajęte własnymi sprawami lub wręcz odwrócą się od siebie. Pod koniec miesiąca, gdy twoja sytuacja się ustabilizuje, zrozumieją swój błąd – ale nie będziesz w stanie do końca wybaczyć. Warto zastanowić się, czy relacje z twoim najbliższym otoczeniem są zdrowe.

Horoskop dla Skorpiona (23.10-21.11)

W końcu uda ci się do końca załatwić wszelkie sprawy, które spędzały ci sen z powiek w ostatnim czasie. Co więcej – wszystko obróci się na twoją korzyść. Nieco inaczej będzie wyglądać sprawa na polu zawodowym. Między tobą a szefostwem pojawią się liczne spięcia, które mogą się sporo kosztować. Uważaj, z kim wchodzisz w konflikt. Czasem warto być bardziej potulnym i przemilczeć niektóre sytuacje. Z tego powodu sierpień, a zwłaszcza ostatni tydzień tego miesiąca, będzie najlepszym czasem na urlop. W końcu odpoczniesz od napiętej atmosfery i zregenerujesz siły. Warto udać się w miejsce oddalone od twojego najbliższego otoczenia.

Horoskop dla Strzelca (22.11-21.12)

W sierpniu powinna przyświecać ci maksyma, iż tylko ciężką pracą można dojść do celu. Nie poddawaj się już na starcie, a uda ci się wręcz przenieść góry. Nie możesz wątpić we własne możliwości. Wielkie przedsięwzięcie, nad którym myślisz od dłuższego czasu i do którego intensywnie się przygotowujesz, zostanie zwieńczone sukcesem. Ale tylko, jeśli weźmiesz się w garść i nie będziesz odkładać wszystkiego na później. Bardzo pomogą ci bliscy – będziesz mieć w nich wsparcie. Pomoc przyjść może nawet z najmniej spodziewanych stron. Wkrótce okaże się, na kogo naprawdę możesz liczyć.

Horoskop dla Koziorożca (22.12-19.01)

Lipiec był dla ciebie dosyć szalonym miesiącem. Teraz nadszedł czas na wyciszenie. Musisz szczerze zastanowić się nad konsekwencjami własnych czynów. Staw czoło problemom, nie uciekaj od nich, bo tylko pogorszysz sprawę. Bliskie ci osoby nie będą na razie potrafiły wybaczyć ci zranienia. Z czasem jednak uda ci się załagodzić sytuację. Połowa sierpnia przyniesie wielką wyprawę. Spełnisz swoje skryte marzenie – uda ci się zwiedzić piękne miejsce, co było od dawna twoim pragnieniem, ale zawsze odkładanym na później. Los w najbliższym czasie przyniesie ci sporo małych niespodzianek. Tylko od ciebie zależy, czy je docenisz.

Horoskop dla Wodnika (20.01-18.02)

W sierpniu musisz szczególnie zadbać o zdrowie. Nie tylko o swoje, ale również o to najbliższych ci osób. Najbliższy miesiąc przyniesie ci sporo zmartwień. Zachoruje ktoś z twojej rodziny. Musisz zadbać o pielęgnowanie kontaktów z tą osobą. Zwlekanie może spowodować tylko, że wkrótce będzie za późno na podjęcie inicjatywy. Namawiaj bliskich na badania i leczenie. Nadchodzący czas będzie dla ciebie wyczerpujący psychicznie, co odbije się i na twoim zdrowiu. Musisz szczególnie uważać na niepokojące wypadki losowe. Pod koniec sierpnia los się jednak do ciebie uśmiechnie. Na twojej drodze pojawi się dobra osoba, która znacząco pomoże ci rozwiązać problem.

Horoskop dla Ryb (19.02-20.03)

W tym miesiącu koniecznie zachowaj umiar. We wszystkim – w miłości, w finansach, w życiu zawodowym i towarzyskim. Nie przesadzaj z używkami, zwłaszcza z alkoholem. Chociaż pociąga cię nowy styl życia i pragniesz zmian, nie warto czynić nic w sposób radykalny, gdyż będzie się to wiązać z niemiłymi konsekwencjami. Pod koniec sierpnia kompletnie zmieni się twój nastrój, pogorszy się samopoczucie. Będzie cię dręczyć jakaś sprawa z przeszłości i niezałatwione interesy. Wyjdzie na jaw sekret, który zszarga twój wizerunek. Niektórzy się od ciebie odwrócą, pojawią się problemy na polu zawodowym i finansowym. Musisz się przygotować, aby przetrwać tę burzę.

Kamila Berthold
Fot. envato elements

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. czerwiec 2024 14:44