StoryEditorHOROSKOP MIESIĘCZNY

Skropiona czeka radykalna zmiana w życiu! Horoskop na kwiecień

02.04.2024., 08:00h
Kwiecień to miesiąc, w którym wiosna rozpoczyna się już na dobre. Co się wówczas wydarzy? Wiele znaków zodiaku będzie miało szczęście, ale nie wszystkim los będzie sprzyjał. Sprawdź, jaką przyszłość wieszczą Ci karty!

Horoskop dla Barana (21.03-19.04)

Najbliższy czas przeznacz na samotność, na przebywanie tylko ze sobą. To pomoże zebrać ci siły witalne. Wkrótce znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania. Kwiecień będzie dobrym czasem na odpoczynek. Dzięki temu znajdziesz odwagę i siłę, aby odnieść sukces i wszelkie zamierzone cel. Pamiętaj, aby do góry piąć się powoli i nie dać się ponieść gwałtownym emocjom. Ten miesiąc będzie idealnym momentem na zerwanie ze złymi nałogami, z czymś, co cię niszczy. Uważaj też, gdzie lokujesz uczucia. Karty wskazują, że ta relacja najpewniej skończy się fatalnie. Kieruj się bardziej rozumem, bo wybór zakazanego owocu nigdy nie przynosi nic dobrego. Zaufaj i poproś o pomoc kogoś, kto wydaje ci się największym oparciem.

Horoskop dla Byka (20.04-22.05)

W kwietniu uważaj na swój ostry temperament. Niektóre decyzje okażą się nieodwracalne, a dodatkowo wcale nie korzystne dla ciebie i otoczenia. Miesiąc ten będzie czasem ruchu, zmian, często konfliktów. Sprawy, które były dla ciebie wręcz bez wyjścia, niedługo zakończą się twoim zwycięstwem. Uzbrój się w cierpliwość. Wybrać jednak należy nowy kierunek działań. Możliwe, iż czujesz, że życie jest przeciwko tobie. Czasem jednak warto rozważyć wszystkie opcje. Wkrótce wydarzy się w twoim życiu coś, o czym nigdy nawet nie zdarzyło ci się śnić – i to da ci ponowną nadzieję. W kwietniu unikaj jednak przeprowadzek czy większych podróży.

Horoskop dla Bliźniąt (23.05-21.06)

Obecnie potrzebujesz mądrej, wyważonej porady i duchowego pocieszenia. Poszukuj w życiu kogoś, kto pozwoli ci osiągnąć harmonię. Wypróbuj i przetestuj nowe możliwości, jakie się przed tobą otworzą. W połowie kwietnia trzeba będzie pogodzić się z tym, że nie wszystko pójdzie zgodnie z twoim planem. Zaufaj jednak losowi – to tylko przejście z jednej fazy życia do drugiej, musi więc być w tym trochę zamieszania. Pogódź się z tym, co nadchodzi, a wkrótce wyciągniesz z całej sytuacji znaczące korzyści. Moc gwiazd w kwietniu pomoże ci również uwierzyć we własną siłę i wolę. To będzie idealny czas na pozytywność i dużą produktywność. Nie zatrzymuj się na jednym etapie życia. Niektórym rzeczom, sprawom i ludziom trzeba po prostu pozwolić odejść.

Horoskop dla Raka (22.06-22.07)

Kwiecień to czas na otworzenie się na nowe możliwości. Wykorzystaj swój potencjał, ale w podejmowaniu decyzji kieruj się zwłaszcza doświadczeniem i wiedzą o własnej osobie. Nadchodzi czas na spontaniczność, zabawę, niespodzianki. Jeśli na razie czujesz smutek i przygnębienie, to bądź dobrej myśli. Karty są po twojej stronie – wskazują na dobre wieści, na szczęśliwą i świetlaną przyszłość. Wydarzenia na razie nie układają się tak, jak pragniesz, ale nie warto się tym teraz przejmować – wkrótce osiągniesz tak bardzo upragniony spokój, choćby miał być okupiony ogromnym bólem. Otwórz się na nowe, nieoczekiwane okoliczności. Czerp z życia pełnymi garściami i kochaj siebie, miej w sobie dużo dobra dla własnej osoby.

Horoskop dla Lwa (23.07-23.08)

Czujesz się ostatnio dosyć niepewnie, ostrożnie więc podchodzisz do wszelkich okazji. Karty wskazują na to, że coś u ciebie jest nie w porządku. Jeśli czujesz zanik sił witalnych, po prostu odłóż na razie ważniejsze decyzje czy działania – najpierw spróbuj rozwiać swoje obawy. Być może ktoś z bliskiego otoczenia ma na ciebie zły wpływ i próbuje sprowadzić się w dół. Uważaj na manipulację i nieczyste intencje wokół. Strach i oszołomienie to ważne uczucia, które będzie trzeba przezwyciężyć. Jeśli żywisz do kogoś ukryte uczucie, kwiecień będzie dobrym czasem na otwarcie się i wyznanie tego, co leży ci na sercu. Wkrótce wszystko się ułoży – i tej myśli trzymaj się, nawet jeśli po drodze pojawią się drobne problemy.

Horoskop dla Panny (24.08-22.09)

Szukasz miłości, ale nic na siłę. Karty wskazują, że prawdziwe uczucie jest na wyciągnięcie ręki. Jeśli nie myślisz na razie o związku, to los i tak szykuje dla ciebie niespodziankę. Wybór, przed którym staniesz, okaże się bardzo ważny i rzutujący na resztę twojego życia. Nie podejmuj więc pochopnych decyzji, chociaż będzie to bardzo kuszące. W najbliższym czasie czeka cię też sporo sukcesów i wygranych. Nie poddawaj się w walce, choćby sukces wydawał się nierealny do osiągnięcia. Ten miesiąc będzie czasem nieustannych podróży, bycia w ruchu. Oczekiwać możesz ciągłych przetasowań w życiu. Nie uciekniesz od przeznaczenia, ale pozytywna zmiana jest w kartach bardzo widoczna.

Horoskop dla Wagi (23.09-22.10)

Ostatnimi czasy sprawy nie idą po twojej myśli, zwłaszcza w kwestiach zawodowych. Chociaż masz rację w trudnej sytuacji, to nie wygrasz z nieczystymi intencjami i niekorzystnym układem. Dbaj o siebie w najbliższym czasie i kieruj raczej własnym interesem. Twoje altruistyczne podejście może sprowadzić cię na manowce i odbić się na twoim samopoczuciu. Kwiecień to dobry moment na pielęgnowanie więzi przyjacielskich i rodzinnych. Czeka cię wiele przyjemności i pozytywnych niespodzianek pomimo trudności. Jeżeli myślisz o powiększeniu rodziny, to świetny czas na tego typu decyzje. Jeśli jednak na razie wiszą nad tobą ciemne chmury, to zmień myślenie na pozytywne – wkrótce wejdziesz w bardzo pozytywny okres.

Horoskop dla Skorpiona (23.10-21.11)

Najbardziej w swoim życiu potrzebujesz teraz nowego początku. Chcesz zacząć wszystko od nowa, ale boisz się o przyszłość i brakuje ci wiary we własne możliwości. Warto zdobyć się na odwagę i zamknąć trudny dla ciebie rozdział w życiu. Połowa kwietnia to już czas nie na żal, lecz na radość. Twoje zasługi zostaną szybko nagrodzone, a ty odzyskasz wszelką pomyślność i siłę do działania. Wybory, których dokonasz, znacząco zwiększą tempo twojego życia, ale będą rzutować też na dalszą przyszłość. Nie bój się o kwestie prawne czy urzędowe – wszystko obróci się na twoją korzyść. Koniec miesiąca to radykalna zmiana życia. Miej się na baczności i nie przegap żadnej nadarzającej się okazji.

Horoskop dla Strzelca (22.11-21.12)

Najbardziej w życiu pragniesz miłości i to marzenie uda ci się ziścić w kwietniu. Karty wieszczą, że okazja jest na wyciągnięcie ręki i wystarczy tylko chcieć. Wszystko, co nadejdzie, będzie w znaczącym stopniu zależało od ciebie. Podejmuj roztropne decyzje, a to czego pragniesz, wkrótce okaże się realne. W połowie kwietnia pojawi się załamanie i trudne chwile. Możliwe dosyć poważne problemy finansowe czy zdrowotne. Wyjdziesz z nich jednak z nowym doświadczeniem i nową nauczką od losu i świata. Kontroluj własne uczucia, a także zachowaj cierpliwość – zostanie ci to wynagrodzone z nawiązką. Nie bój się samotności. Wykorzystaj wolniejsze tempo życia na regenerację sił.

Horoskop dla Koziorożca (22.12-19.01)

Zaufaj swojej intuicji. Tylko uważnie słuchając i wierząc własnej osobie, będziesz w stanie podejmować właściwe decyzje. Pozwól sobie na pewną elastyczność w życiu. W połowie kwietnia możesz oczekiwać zadowalających wyników swoich działań, zwłaszcza w sferze zawodowej i finansowej. Koniec miesiąca będzie znacznie trudniejszy – to moment całkowitej transformacji. Chociaż przeznaczenie jest dla ciebie dosyć okrutne, to uda ci się przetrwać. Nie wszystko będzie szło po twojej myśli. Karty wskazują na to, że maj może być dla ciebie bardziej pomyślny i szczęśliwy. Wytrwaj we własnych postanowieniach, a następnie otwórz się na nowy etap w życiu.

Horoskop dla Wodnika (20.01-18.02)

Najbliższe dni będą dla ciebie trudne. W kartach widoczne są troska, lęk, nerwy i dezorientacja. Musisz ustalić swoje priorytety i zastanowić się, czego właściwie oczekujesz. Wszelkie twoje niepokoje i strach powstrzymują cię przed podejmowaniem ważnych decyzji. Karty radzą otworzyć swój umysł na nadchodzące nowości. Podchodź do nich jednak z rezerwą. Wokół są bowiem ludzie, którzy chociaż są czarujący i charyzmatyczni, to dążą wyłącznie do własnych korzyści. Twój sekret może wkrótce zostać ujawniony. Nie ufaj każdemu, kto pojawi się na twojej drodze. W znacznym stopniu zaufaj rozumowi i przeprowadź zdystansowany ogląd sytuacji. Potrzebujesz sporej odwagi, aby odnieść upragniony sukces.

Horoskop dla Ryb (19.02-20.03)

Nowa miłość jest tuż-tuż! Wystarczy otworzyć się i czekać na niespodziankę. Jeśli jesteś w związku, możliwe że wdasz się w nieunikniony, ale bardzo namiętny romans. Przeznaczenie jest czasem okrutne, a na pewno zawsze nieprzewidywalne. Odrzuć na bok ostrożność, a potem oczekuj radosnych i pełnych ciepła chwil. Być może poznasz miłość życia, o której do tej pory dane ci było tylko marzyć. Dużo ryzykujesz, więc w połowie kwietnia nie podejmuj decyzji pochopnie, z niecierpliwością ani tym bardziej ze złością. Ten miesiąc nie będzie korzystny pod względem zachowań irracjonalnych i impulsywnych. Mimo że będzie trudno, to staraj się zachować spokój – los sam wskaże drogę.

Kamila Berthold
Fot. Pixabay

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. lipiec 2024 03:47