StoryEditorHOROSKOP MIESIĘCZNY

Strzelec może liczyć na intensywne miłosne chwile. Horoskop na lipiec

01.07.2024., 08:00h
Rozpoczyna się lipiec, a wraz z nim sezon wakacyjny! Lato trwa w najlepsze, a to okazja do szukania chwil na odpoczynek od codziennych obowiązków. Nic więc dziwnego, że każdy chciałby, aby wszystko przebiegło po jego myśli. Ten miesiąc dla niektórych znaków zodiaku może się jednak okazać dosyć wymagający…

Horoskop dla Barana (21.03-19.04)

W lipcu czekają cię liczne wzloty i upadki, jeśli chodzi o kwestię relacji romantycznych. Z czasem sytuacja może stać się bardzo męcząca. Postaw więc na komunikację i ustalanie kompromisów w związku. Na horyzoncie może też pojawić się… inna osoba. Warto zastanowić się, co może ona wnieść do twojego życia. Tym razem trzeba szczególnie ufać swojej intuicji i albo zrezygnować z tej znajomości, albo dać się ponieść. Również kwestie finansowe w lipcu będą rozwijać się dynamicznie. Ryzyko, które podejmiesz, bardzo się opłaci. Warto być zdeterminowanym i decyzje podejmować błyskawicznie. Zbyt długa niepewność, wahania czy wycofanie mogą poważnie zagrozić twojej pozycji w pracy. W tym całym natłoku emocji nie zapomnij o tym, aby o siebie odpowiednio dbać. Odpowiedzialnie zarządzaj stresem, nie zapominaj o relaksie czy zbilansowanej diecie.

Horoskop dla Byka (20.04-22.05)

Ten miesiąc będzie dla ciebie zdecydowanie czasem wypełnionym miłością! Nie ważne, czy masz u swojego boku kogoś bliskiego, czy też nie – możesz liczyć na rozwój głębokich uczuć. Osoby już zaangażowane w relacje w końcu poczują, że to idealny czas, aby postawić krok do przodu. Spodziewaj się więc poważnych rozmów, planowania wspólnego życia, zakładania rodziny. Za to jako singiel licz się z wysokim prawdopodobieństwem poznania osoby, która będzie ci naprawdę bliska. W sferze zawodowej lepiej zachować rozwagę. Podejmowanie inicjatywy jest pożądane, lecz nie warto za bardzo się forsować. W lipcu lepiej skup się na sobie, przy czym w wakacyjnym szale lepiej zacząć kontrolować wydatki. Tym bardziej, że karty wskazują na nieprzewidziane wydarzenia w sferze zdrowotnej. Należy zachować harmonię między psychiką a cielesnością.

Horoskop dla Bliźniąt (23.05-21.06)

Lipiec niestety nie będzie korzystny pod względem budowania bądź naprawiania relacji. Trudności w kontaktach międzyludzkich obejmą nie tylko sferę romantyczną, ale także przyjacielską oraz rodzinną. Kłopoty w komunikacji często będą prowadziły do awantur i ostrych dyskusji. Mimo wszystko warto zachować cierpliwość, gdyż pod koniec miesiąca ta sytuacja powinna się ustabilizować, a wiele problemów rozwiąże się samoistnie. Uda ci się odkryć sporo kłamstw lub motywów postępowania bliskich ci osób. Ty również postaraj się postępować w zgodzie z zasadami. Sfera zawodowa stanie się dosyć napięta. Przed tobą mnóstwo wyzwań. Trzeba przygotować się na zmianę warunków pracy albo zakresu wykonywanych obowiązków. Bardzo korzystne okażą się chęci do nabywania wiedzy. Mimo znacznego przypływu gotówki, w lipcu lepiej nie planuj większych wydatków. Zadbaj również o swoją aktywność fizyczną. Warto zrobić badania kontrolne.

Horoskop dla Raka (22.06-22.07)

Ten miesiąc zapowiada się idealnie… Romantyczne chwile pełne uniesień w związku – to coś, czego teraz najbardziej potrzebujesz. Zwłaszcza jeśli w twojej relacji ostatnio nie układało się zbyt dobrze, to teraz wraz z drugą połówką zyskujecie ogromną szansę na odbudowanie więzi. Jeśli jednak jesteś samotną osobą spod znaku Raka, warto trochę odpuścić w poszukiwaniu miłości. Odpocznij od portali randkowych czy przyjacielskich swatów. Zamiast tego lepiej skupić się na sobie i własnym komforcie. Lipiec to idealny moment na wakacyjny wyjazd marzeń. A kto wie, kogo spotkasz na swojej drodze? Czas spędzony w pracy będzie jednak bardzo produktywny. Nie warto odkładać ważnych zadań na ostatnią chwilę. Zmotywuj się i wykonuj wszystkie polecenia zgodnie z planem – to pozwoli ci wypocząć bez wyrzutów sumienia. Dla własnego zdrowia postaraj się najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.

Horoskop dla Lwa (23.07-23.08)

Lipiec to nie będzie dla ciebie dobry miesiąc w sferze związkowej. Poczujesz znużenie i rozczarowanie twoim życiem rodzinnym, miłosnym czy towarzyskim. Może warto zawrzeć nowe znajomości? Nie popadaj jednak w skrajności – pamiętaj o swoich powinnościach. Może się zdarzyć, że pokusa okaże się silniejsza – wówczas trzeba liczyć się ze wszystkimi konsekwencjami podjętych decyzji. Chcesz działać spontanicznie, nie przejmować się obowiązkami. Miej jednak świadomość, że w ten sposób łatwo skrzywdzić bliskie osoby. Otwarte podejście do rad czy poglądów innych ludzi jest bardzo ważne. To też idealny czas na wszelkie inwestycje. Los będzie ci sprzyjać, spróbuj więc swego szczęścia chociażby w grach losowych. Może wygrana stanie się prawdziwym zaskoczeniem dla wszystkich? Karty nie wskazują na jakiekolwiek problemy finansowe – w końcu możesz pozwolić sobie na droższe przyjemności. Zdrowie także będzie ci sprzyjać, jednak nie zapominaj o właściwym odżywianiu i nawadnianiu się.

Horoskop dla Panny (24.08-22.09)

Jeśli nie jesteś w związku, to nic nie wskazuje na to, aby w lipcu miało się cokolwiek zmienić w tej kwestii. Masz zbyt wysokie wymagania lub nie zauważasz, że podobasz się wielu osobom. Zacznij budować swoją wysoką samoocenę. To pozwoli ci zmienić spojrzenie na relacje i własną osobę. Nie spędzaj też długich godzin na użalaniu się nad sobą. Jeżeli masz u swego boku kogoś bliskiego, to ten miesiąc będzie dla was niezwykle napięty. Na horyzoncie może pojawić się nawet wizja rozstania. Jeśli planujesz jakieś ważne wydarzenie, to lepiej spróbować je przełożyć. Unikaj także podejmowania kluczowych decyzji. W życiu zawodowym dobije cię stagnacja. Obowiązki zaczną cię nużyć, a współpracownicy irytować. Warto spróbować nieco zmienić to położenie, bo w szybkim tempie doprowadzi do całkowitego wypalenia. Zastanów się, co sprawia ci największą radość i w czym warto się spełniać. Jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, to zadbaj o zdrowy sen. Ten miesiąc stanie się też ryzykowny pod względem pogłębiania wszelkich uzależnień. Unikaj więc jakichkolwiek używek.

Horoskop dla Wagi (23.09-22.10)

W najbliższym czasie zrozumiesz, że nie warto żyć wspomnieniami i rozpamiętywać przeszłość. Ruszysz do przodu, a to poprawi również twoje relacje i związki. W końcu odważysz się podjąć jakieś istotne decyzje, zwłaszcza na polu romantycznym. Jeśli jesteś już osobą zajętą, nie musisz się niepokoić – twój lipiec będzie prawdziwą sielanką! To także dobry okres na poprawę więzi rodzinnych. Warto wyznać to, co leży ci na sercu albo spróbować wyjaśnić skomplikowane problemy z bliskimi ci ludźmi. Jednocześnie pamiętaj, aby zerwać kontakt z tymi osobami, które nieustannie ciągną cię w dół. Kwestie zawodowe cechować będzie stabilność i rutyna, choć niekiedy pojawi się większa dynamika. Kilka sytuacji sprawi, że konieczne stanie się opanowanie stresu i podjęcie konkretnych działań. Natomiast gdy chodzi o zdrowie, to nie warto zwlekać. Chroń zwłaszcza swoją strefę psychiczną. Być może potrzebujesz terapii. Warto podjąć ją teraz, gdy masz silne wsparcie życzliwych ci osób.

Horoskop dla Skorpiona (23.10-21.11)

Szaleństwo i ekscytacja – tak w skrócie można opisać wszystko, co przydarzy ci się w lipcu. Zupełnie nieoczekiwane okoliczności sprawią, że całkowicie przewartościujesz swoje życie. Od ciebie jednak w znacznej mierze zależy, czy będzie to zmiana na dłuższą metę. Nie warto w tym okresie zbyt wiele planować, bowiem sytuacja czasem będzie się diametralnie obracać. Coś, co początkowo wydawało ci się nieszczęściem, ostatecznie może zwieńczyć happy end. Na polu miłosnym również intensywność emocji będzie spora. Należy liczyć się z tym, że nie wszystko może ułożyć się według planu. Jeśli jesteś w związku, spodziewaj się wielu zawirowań. Poddanie w wątpliwość swoich uczuć często prowadzi do konfliktów lub wręcz rozstania. Nie analizuj, tylko zdaj się na intuicję. W połowie miesiąca w obliczu trudnych sytuacji należy postawić na szczerość – to tyczy się również problemów zawodowych. Tych w lipcu może być sporo. Nie pozwól jednak wejść sobie na głowę. Nie zgadzaj się na manipulacje czy nadużycia. Znajdź w sobie odwagę. Jeśli chodzi o zdrowie, to warto zadbać zwłaszcza o pielęgnację skóry.

Horoskop dla Strzelca (22.11-21.12)

W lipcu skup się na swoim wnętrzu i uwierz we własne możliwości. Gdy uda ci się odkryć swoją wartość, szybko będziesz w stanie poprawić relacje towarzyskie czy nawiązywać całkowicie nowe kontakty. W sferze miłości nastaw się na intensywność. Osoba spod znaku Strzelca będąca w związku powinna liczyć na wybuch namiętności, a także na wiele chwil sprzyjających zbliżeniu się z drugą połówką. Jeśli jesteś już długo ze swoim partnerem, także z powodzeniem uda ci się pielęgnować uczucie czy łagodzić niesnaski. A co z singlami? Będąc samotną osobą nie nastawiaj się w lipcu na trwałe relacje. Lepiej skup się na czerpaniu przyjemności. Jeśli pragniesz niezobowiązujących flirtów czy nawet romansów – nie musisz się niczym ograniczać! Jeśli chodzi o pracę, to mogą pojawić się problemy. Trudno będzie ci funkcjonować, skupić uwagę, działać w pełni wydajnie. A tu już tylko krok do kryzysu finansowego. Zastanów się, czego naprawdę chcesz i do tego postaraj się dążyć. Jeśli nie uda się osiągnąć sukcesu w jednej dziedzinie, to zawsze warto spróbować w innej. W kwestiach zdrowotnych pamiętaj szczególnie o właściwym i systematycznym zażywaniu leków.

Horoskop dla Koziorożca (22.12-19.01)

Lipiec nie będzie sprzyjał zawieraniu długotrwałych znajomości o podłożu romantycznym. To nie czas na budowanie stałego związku. Prawdopodobieństwo nieodwzajemnionych uczuć jest bardzo wysokie. Niekiedy będzie to łączyć się wręcz z obsesją – zaistnieć ona może zarówno ze strony drugiej osoby, jak i z twojej. Teraz warto postawić na rozmowy z zaufanymi ludźmi. Gdy coś cię dręczy, możesz zwrócić się nawet do osoby, która nie jest ci szczególnie bliska. Postępuj zgodnie z tym, co mówi ci intuicja, a być może zyska na tym twoja relacja z innym człowiekiem. Dla Koziorożca mającego kogoś obok siebie ten miesiąc okaże się rozczarowujący. Druga połówka coś ukrywa – może być to błahostka albo naprawdę poważny kłopot. Od ciebie zależy, jak rozwiążesz konflikt. Czasem szczera rozmowa nie wystarczy i wtedy trzeba sięgnąć po inne środki. Możesz niechcący dowiedzieć się, że nie wiesz wszystkiego o swoim partnerze. W pracy licz na wiele dróg prowadzących do samorozwoju. Drastyczne zmiany również są potrzebne. W finansach warto zachować rozwagę, bowiem koniec miesiąca przyniesie spore wydatki. W zdrowiu trzeba zadbać o harmonię. Spróbuj chociażby technik relaksacyjnych czy medytacji.

Horoskop dla Wodnika (20.01-18.02)

W życiu prywatnym nie wszystko będzie szło zgodnie z planem. Czasem więzi z bliskimi ci ludźmi przysłoni wizja sukcesów zawodowych. Nadmiar obowiązków czy nużąca codzienność także nie stanowią dobrego tła dla rozwoju lub pielęgnacji ciepłych uczuć. Zaczniesz odsuwać się od partnera i rodziny. Zamiast tego zbliżysz się do dawnych przyjaciół. Uda ci się poznać również wiele nowych osób, okazujących ci sympatię. Lipiec obfitować będzie w liczne imprezy czy przyjęcia. Będzie to dla ciebie okazja na odreagowanie stresów i wyrwanie się z rutyny. Nie należy liczyć w tym czasie na jakieś burzliwe życie miłosne. Dopiero wraz z końcem miesiąca postarasz się zwolnić tempo w pracy. A wówczas los będzie mieć dla ciebie sporą niespodziankę! Pamiętaj jednak o oszczędzaniu. Wydatków jest sporo, ale jeśli rozważnie zarządzasz finansami, to nie masz się o co martwić. Lepiej w tym okresie nie zaciągaj pożyczki, gdyż będzie to miało z czasem nieprzyjemne skutki. Zdrowie będzie ci się w lipcu dawało we znaki. Unikaj bardzo wyczerpujących zajęć. Twoja sprawność fizyczna znacząco osłabnie, ale próbuj na siłę odzyskiwać kondycji. Wszystko rób metodą małych kroków.

Horoskop dla Ryb (19.02-20.03)

Ten miesiąc będzie dosyć napięty. Przyjdzie ci skonfrontować się z niezbyt przyjemnymi sytuacjami towarzyskimi. Niezręczność czy poczucie wyobcowania często będą ci towarzyszyć. Warto koniec końców zaakceptować to, z czym konieczne będzie zmierzenie się. Postaw na komunikację, nie milcz w napiętych chwilach, nie skrywaj swoich uczuć. To sprawi, że zaistnieje szansa na poprawę istotnych dla ciebie relacji. Nie odrzucaj nikogo w swoim otoczeniu i pamiętaj, że pierwsze wrażenie bardzo często jest mylące. W związku zadbaj o drobnostki, które drugiej połówce sprawią radość. Pokaż, że zależy ci na miłości. To samo tyczy się tych osób spod znaku Ryb, które są na etapie randkowania. Praca zacznie przynosić ci sporo radości, gdyż sytuacja finansowa nie będzie już tak napięta. Najważniejsze wydatki masz już za sobą. Teraz pora odetchnąć i pozwolić sobie na małą przyjemność. Twoja pomoc okaże się też nieoceniona dla wielu osób z twojej branży. Masz szansę na wielki sukces! Twój stan zdrowia może ci spędzać sen z powiek – bóle czy inne niepokojące objawy natychmiast skonsultuj z lekarzem.

Kamila Berthold
Fot. Pixabay

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
11. lipiec 2024 00:00