StoryEditorHOROSKOP MIESIĘCZNY

Ten miesiąc przyniesie bezdzietnym Bliźniętom radosną nowinę! Horoskop na listopad

02.11.2023., 08:38h
Dni i noce robią się już coraz chłodniejsze – czy to zwiastuje również chłód w sercach? Czy może atmosfera nadchodzącego miesiąca będzie mimo wszytko sprzyjać miłości? Dla niektórych listopad okaże się wspaniałym czasem na odpoczynek, dla innych będzie to okres wytężonej pracy. Pewne osoby będą też musiały uważać na swoje zdrowie. A co czeka właśnie ciebie?

Horoskop dla Barana (21.03-19.04)

W listopadzie w końcu odetchniesz z ulgą. Możesz zamknąć za sobą trudny etap życia. To również koniec długów i innych problemów finansowych, a także zawodowych. Warto odciąć się od osób, które w ostatnim czasie nie życzyły ci dobrze. Nie dawaj drugiej szansy fałszywym przyjaciołom czy toksycznej rodzinie. Teraz nadszedł czas na długo wyczekiwany odpoczynek. Być może zamarzy ci się wycieczka, zwłaszcza do egzotycznych krajów. Nawet jeśli nadal towarzyszy ci stres, to nie wahaj się! To idealny moment na podejmowanie tego typu decyzji. Taka podróż zagwarantuje same miłe chwile. Na horyzoncie pojawi się również nowa osoba. Ta znajomość ma szansę utrzymać się w dalszej przyszłości. Według kart to może być nawet twoja bratnia dusza, jednak spotkasz ją w miejscu znacznie oddalonym od tego, w którym mieszkasz.

Horoskop dla Byka (20.04-22.05)

W listopadzie uważaj szczególnie na zdrowie. Nie tylko jesienna chandra czy popularne spadki nastroju bądź przeziębienia mogą cię dopaść. Bagatelizowany symptom rozwinie się w poważny problem. Karty głoszą, iż to ostatni dzwonek na wykonanie kontrolnych badań i działanie w celu poprawy swojego stanu. Wrażliwe będą przede wszystkim okolice jamy brzusznej, zwłaszcza żołądka, oraz układ sercowo-naczyniowy. Bez względu na wyniki warto zmienić swój tryb życia. Wszystko wskazuje na to, że znacznie poprawi się poziom twojej kreatywności. Zupełnie wciągnie cię jakieś nowe zajęcie, odnajdziesz ciekawą pasję, która pochłonie cię bez reszty. To może spowodować złość wśród najbliższych, dla których będziesz mieć już mniej czasu. Nowe hobby może w pewien sposób być związane z pracą zawodową, uważaj więc na wpadnięcie w wir pracoholizmu.

Horoskop dla Bliźniąt (23.05-21.06)

Karty zwiastują ci dużo szczęścia w listopadzie! Wszystko zacznie się układać po twojej myśli. Bezdzietne Bliźnięta mogą wkrótce spodziewać się radosnej nowiny. Planowana, ale również nieplanowana ciąża jest bardzo prawdopodobna. Chociaż u niektórych osób spod tego znaku może wywołać szok, to wkrótce okaże się, że cały listopad będzie cudowny. Kobiety-Bliźnięta mogą liczyć na pełne wsparcie swoich partnerów czy rodziny, z kolei panowie-Bliźnięta staną na wysokości zadania i również będą zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Cała listopadowa atmosfera wśród rodziny i znajomych będzie także sprzyjać snuciu planów o stabilizacji czy ustatkowaniu się. Również samotne Bliźnięta zaczną rozglądać się za drugą połówką. Jeśli czujesz, że to odpowiedni czas na związek, nie zastanawiaj się dłużej – daj szansę tej osobie, która już długi czas o ciebie zabiega! To będzie piękna relacja.

Horoskop dla Raka (22.06-22.07)

Na polu zawodowym czekają cię same sukcesy. Nie ciesz się jednak zbyt szybko – po pełnych pracy i zaangażowania ostatnich tygodniach lub miesiącach połowa listopada przyniesie niemiłe rozczarowanie. Degradacja, nagana szefostwa czy nawet utrata pracy – to zwiastują dla ciebie karty. Wszystko przez źle podjętą decyzję, która bardzo zaważy na twoim życiu, nie tylko w sferze zawodowej, ale także bardziej prywatnej. Możesz spróbować uniknąć fatalnej sytuacji, koniec końców jednak poczujesz, że w danej pracy nie zagrzejesz już długo miejsca. Może na to wpływać atmosfera wśród współpracowników, różne intrygi, twoje niezbyt uczciwe posunięcia… Również w domowym zaciszu atmosfera będzie napięta. Nie potrafisz załagodzić sytuacji, czujesz, że twój stary świat się powoli sypie. Zmiany są czasem potrzebne, nie bój się ich. Nie wszystko zawsze ułoży się po twojej myśli. W listopadzie spróbuj odbudować więzi rodzinne.

Horoskop dla Lwa (23.07-23.08)

W listopadzie zadbaj o spokój psychiczny i rozwój duchowy. Będziesz potrzebować stabilizacji, bezpieczeństwa, miłej atmosfery. W najgorszej chwili swojego życia otrzymasz pomoc od osoby, która wydawała się nigdy nie być ci przychylna. Nie oceniaj więc wszystkich jednakowo, pamiętaj, że ludzie się zmieniają. W tym miesiącu staniesz przed dylematem dotyczącym wybaczenia. Ta decyzja będzie należała wyłącznie do ciebie, jednak czasem trzeba oczyścić również i swoją duszę, i własne sumienie. Listopad będzie czasem, w którym zrozumiesz, jak ważne są relacje rodzinne. To właśnie najbliższe osoby będą ciągle przy tobie. Może pojawić się konieczność rozłąki – wówczas docenisz siłę miłości i przywiązania. Nadal trapi cię też jakaś bolesna sytuacja. Rozważ więc szczególnie wybaczenie komuś krzywd, pogodzenie się z losem – zwłaszcza w tym czasie zadumy, melancholii, tęsknoty.

Horoskop dla Panny (24.08-22.09)

Karty wróżą wszystkim Panną posuchę w miłości. Nawet jeśli jesteś w związku, to w listopadzie nie licz na fajerwerki. Zamiast tego pojawią się raczej niedopowiedzenia i zgrzyty. Zaczniesz odsuwać się od swojej drugiej połówki, nawet nieświadomie. Na horyzoncie pojawi się ktoś inny, bardziej pociągający. Chociaż prawdopodobnie do niczego nie dojdzie, to miej się na baczności – zła decyzja może cię wiele kosztować. Często jednak zaangażowanie emocjonalne jest bardziej bolesne niż zwykłe zbliżenie seksualne. Panny będące w dopiero rozwijającej się znajomości mogą być pewne pierwszych trudnych czy przykrych chwil. Trzeba stawić im czoła bądź rozejść się w swoje strony. Z kolei samotne osoby nie powinny sobie wiele obiecywać po przelotnych związkach.

Horoskop dla Wagi (23.09-22.10)

W tym miesiącu możesz spodziewać się różnych zawirowań. Tempo twojego życia znacząco przyspieszy. Nowa praca i obowiązki, ale także znajomości, liczne wyjazdy, spotkania… Będzie tego sporo. Wśród tych wszystkich miłych chwil jednak cały czas będzie cię coś trapić. Okazać się może, że twoje przeczucia były słuszne. Musisz mieć się na baczności w sprawach miłosnych. Twoja częsta nieobecność sprawi, że druga połówka może poszukać szczęścia gdzieś indziej. Partnerstwo i szczera rozmowa to podstawa. Zastanów się, czy chcesz ratować tę relację. Koniec listopada będzie dla ciebie okresem wręcz przełomu. Nieważne, czy poczujesz wolność, czy będziesz próbować czegoś nowego, czy zwyczajnie chcesz odreagować – w końcu zaczniesz robić te rzeczy, które nigdy nie przyszłyby ci do głowy! Uważaj jednak na konsekwencje.

Horoskop dla Skorpiona (23.10-21.11)

Listopad będzie dla ciebie raczej przykrym czasem. W połowie miesiąca spodziewaj się tragicznej w skutkach sytuacji, która na zawsze zmieni twoje życie. Niekoniecznie musi być to śmierć czy choroba, czasem też drobniejsze sprawy potrafią zmienić nasz sposób funkcjonowania i patrzenia na świat. Przez resztę listopada trudno będzie ci żyć na „starych zasadach”, ponieważ przestały one funkcjonować. Przejdziesz załamanie, warto jednak dać sobie czas na odreagowanie trudnych emocji. Powoli zaczniesz sobie na nowo urządzać własne miejsca w świecie już pod koniec miesiąca. Chociaż nadal będą tobą kierowały złość i smutek, to nie dasz im się pokonać. Trudności w pracy przełożą się niestety na problemy finansowe i zdrowotne. Musisz zawalczyć o siebie. W pobliżu zawsze będzie ktoś, kto wyciągnie do ciebie pomocną dłoń. Pozwól sobie na odpoczynek.

Horoskop dla Strzelca (22.11-21.12)

Nadchodzący miesiąc będzie czasem znaczącego spadku wiary w siebie. Jesienna aura wpłynie na ciebie fatalnie. Próbując się pobudzić, możesz wpaść w poważne kłopoty. Uważaj na uzależnienia, które z łatwością cię pochłoną. Najgorzej relacje będą układać ci się z Bykiem. Możesz liczyć także na trudności w znajomości z Rybami. Cały ten nerwowy okres będzie kosztował cię sporo zdrowia, zwłaszcza psychicznego. Liczne konflikty i kłótnie nie wpłyną na ciebie pozytywnie i jest to zrozumiałe. Poszukaj specjalistycznej pomocy. Rozmowa z kimś bliskim też na pewno ukoi twoje nerwy. Jednak nawet ważna dla ciebie osoba może w nadchodzącym czasie sprawić ci ból. Musisz zastanowić się, czy warto wybaczyć, czy może zerwać kontakt. Bardzo nerwowy czas zostanie ci jednak wynagrodzony wraz z końcem miesiąca. Karty zwiastują wówczas bardzo miłą niespodziankę!

Horoskop dla Koziorożca (22.12-19.01)

Rozwiązywanie trudnych spraw innych osób będzie twoją specjalnością w listopadzie. W tym wszystkim zagubisz własną perspektywę. Będziesz bardziej żyć cudzymi problemami niż własnymi. W ten sposób nie uda ci się dojść zbyt daleko. Zwykła chęć pomocy jest w porządku, ale wkrótce wiele ludzi zacznie się zalewać swoimi kłopotami. Nie daj się wciągnąć w żadne pożyczki, dziwne intrygi, niezbyt uczciwe zagrywki – możesz wiele stracić. Nie warto teraz ryzykować, gdyż czas nie jest sprzyjający. Możliwość niepowodzenia jest zbyt duża. Nie pozwól się też wykorzystać. Inni będą bez skrupułów korzystać z twojej dobroduszności. Wkrótce staniesz przed wyborem ważnym dla siebie i zrozumiesz, komu naprawdę możesz zaufać. Również na polu zawodowym spodziewaj się sporych zmian. Karty nie mówią wprost, czy będą one pozytywne, czy negatywne. Wszystko będzie zależało od twoich decyzji, ale wpływ będzie miał też zwykły łut szczęścia.

Horoskop dla Wodnika (20.01-18.02) 

W końcu nadejdzie dla ciebie spokojny czas, który spędzisz z bliskimi ci osobami. Żadnych kłopotów, nieszczęść, zawirowań. Wkrótce taki stan rzeczy może zacząć cię wręcz nużyć. Na co dzień raczej ciężko pracujesz, ale listopad będzie czasem na relaks. Paradoksalnie trudno będzie ci do tego przywyknąć. Nie oznacza to bynajmniej problemów na polu zawodowym czy finansowym. Twoja praca nadal będzie cię zadowalać, jednak ten miesiąc minie bardziej spokojnie. To więc dobry czas na skupienie się na relacjach międzyludzkich. Warto też zadbać o siebie. Zrób w końcu to, co odkładasz wciąż na później. Może domowe SPA? Przeznacz czas na coś miłego dla siebie, nie daj się wciąż wykorzystywać przez innych. Może w listopadzie odkryjesz nową pasję – jakąś aktywność, którą pokochasz i która pozostanie z tobą do końca życia?

Horoskop dla Ryb (19.02-20.03)

Chcesz otworzyć własny biznes czy zmienić pracę? Listopad to wręcz idealny moment na takie decyzje. Zresztą w tym miesiącu wszystkie podjęte przez ciebie działania będą trafne. Twoja intuicja cię nie zawiedzie. Z tego względu warto też czasem podjąć ryzyko. Chociaż twoje życie zawodowe będzie rozkwitać, to w miłości czeka cię stagnacja. Nie doczekasz się ciepłych słów od ukochanej osoby. Może ona nawet w ciebie zwątpić. Nie daj jednak za wygraną i postaw na swoim. Listopad będzie dobrym czasem na naukę asertywności. Koniec miesiąca przyniesie zrozumienie i pogodzenie z drugą połówką, chociaż do tego konsensusu jeszcze długa droga. Uważaj na nieuczciwe osoby, którym twoje sukcesy będą przeszkadzać. Zawistni ludzie sprawią ci wiele przykrości. Pamiętaj jednak, że na drodze do szczęścia wiele razy jeszcze się potkniesz – mimo to nie warto się poddawać. 

Kamila Berthold
Fot. Pixabay

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. lipiec 2024 02:52