StoryEditorHOROSKOP MIESIĘCZNY

Czerwiec dla Ryby to wybuch nowych namiętności. Horoskop miesięczny

07.06.2023., 11:39h
Czerwiec to wspaniały, letni miesiąc, który może okazać się prawdziwą szansą rozwoju. Wiele osób szuka wtedy nadziei na miłość, inni stawiają na poznanie i akceptację siebie, a niektórzy – na powiększenie finansów i rozwój kariery. A jaki będzie twój czerwiec?

Horoskop dla Barana (21.03-19.04)

Lepiej w tym miesiącu pozostawić sprawy własnemu biegowi. Nie możesz się spinać, bo wszystko wyjdzie inaczej, niż sobie wyobrażasz. Czeka cię spora zmiana, zwłaszcza w kwestii samopoznania. Czerwiec będzie upływał ci pod znakiem rozwoju osobistego. Nauczysz się czegoś nowego, odniesiesz spory sukces na polu zawodowym. Ale przede wszystkim w końcu docenisz siebie. Znalezienie swojego miejsca w świecie będzie od ciebie wymagać sporo wysiłku, jednak warto próbować, gdyż czerwiec będzie doskonałym czasem do realizacji ważnych planów oraz będzie sprzyjał nowym wyzwaniom.

Horoskop dla Byka (20.04-22.05)

Ostatnio nie opuszcza cię szczęście i radosny nastrój. Uważaj jednak, może się bowiem wkrótce okazać, że nadszedł czas na przewartościowanie i przeanalizowanie własnych uczuć. Dobrze się zastanów, czy ważna dla ciebie znajomość na pewno zbudowana jest na stabilnych fundamentach. Pamiętaj, że atrakcyjny wygląd to nie wszystko i liczy się przede wszystkim wnętrze. Nie rób jednak w najbliższym okresie nic na siłę. Ciążący ci problem bez problemu rozwiążesz, nie naciskaj jednak na szybkie poradzenie sobie z kłopotem.

Horoskop dla Bliźniąt (23.05-21.06)

Dotrzesz do celu, nawet pomimo przeciwności i pułapek. Czerwiec będzie dla ciebie idealnym czasem na to, aby przeć przed siebie i nie oglądać się na innych. Chociaż twoje metody osiągnięcia pożądanych efektów mogą być kontrowersyjne, to w najbliższym okresie wyjdą one tylko na dobre. Uda ci się odciąć od fałszywych znajomości, co przełoży się na twoje zdrowie psychiczne. Odpoczniesz i zregenerujesz siły. Mimo iż efekty mogą nie pojawić się natychmiastowo, to jednak warto trzymać się własnych przekonań.

Horoskop dla Raka (22.06-22.07)

W czerwcu różne sytuacje będą od ciebie wymagały bardzo szybkiej reakcji i dlatego warto ustalić własne priorytety w życiu. Ten miesiąc będzie dla ciebie prawdziwą rewolucją. Twoje życie wywróci się wręcz do góry nogami. Czasem może być trudno, lecz nie możesz się złamać i stracić pogody ducha. Otaczać zaczną cię nowi ludzie, nie wszyscy jednak będą mieli uczciwe zamiary. Wręcz przeciwnie – świadomie postępują źle, a przy tym będą próbowali namówić cię na oszustwo. Chociaż więc pokusa ryzyka będzie spora, to czasem warto się powstrzymać od kuszących propozycji.

Horoskop dla Lwa (23.07-23.08)

To będzie dobry czas na rozwój naukowy i zawodowy. Zwłaszcza na tym pierwszym polu będziesz rozwijać skrzydła. Szkoła, studia, szkolenia, kursy czy kształcenie własne dadzą pożądane, a często nawet niespodziewane efekty. Z czasem jednak może pojawić się tendencja przeciwna. Uważaj na wypalenie, w przeciwnym razie zaczniesz wyolbrzymiać swoje możliwości i podejmować niepotrzebne ryzyko. Zastanów się także nad każdym kłamstwem – do końca miesiąca z pewnością wyjdzie ono na jaw, przynosząc przykre konsekwencje.

Horoskop dla Panny (24.08-22.09)

Nie zamykaj się na współpracę. Musisz docenić pomocną dłoń, którą wyciągają do ciebie przyjaciele i członkowie rodziny. Nie warto trwać we własnym niepokoju i cierpieniu. Trzeba pogodzić się z nieodwracalną stratą. Czerwiec przyniesie przykre doświadczenie, związane z tym, co wydarzyło się nieco wcześniej. Nie uda ci się tak łatwo zapomnieć o trudnej sprawie. W kwestii miłości niestety nie nadejdą żadne korzystne zmiany, wręcz przeciwnie – mogą przynieść żal i smutek.

Horoskop dla Wagi (23.09-22.10)

Ten okres będzie dla ciebie bardzo spokojny. Zacieśnisz więzy rodzinne. Pamiętaj, że warto czasem dbać nawet o stare znajomości – będzie to procentowało w przyszłości. Chociaż być może nigdy nie pojawiły się w twojej głowie podobne myśli, to czerwiec będzie sprzyjać zwracaniu się ku tradycyjnym wartościom. Masz duże szanse na osiągnięcie stabilizacji. To dobry czas na planowanie przyszłości, zaręczyny, ślub czy narodziny dziecka.

Horoskop dla Skorpiona (23.10-21.11)

Ten miesiąc będzie szczególnie intensywny pod względem finansów. Bardzo prawdopodobny będzie spór o majątek, który może mieć nawet zupełnie niespodziewane źródło. Staniesz w samym sercu różnych przekrętów i oszustw. Będzie się to dla ciebie wiązać z olbrzymimi stratami. Pamiętaj, że nic nie jest takie, na jakie w pierwszej chwili wygląda. Czasem trzeba jakieś sytuacje głęboko przemyśleć i przeanalizować. Kieruj się raczej rozsądkiem, nie ryzykuj.

Horoskop dla Strzelca (22.11-21.12)

W czerwcu czeka cię wyboista droga do sukcesu. Będziesz jednak tą ścieżką podążać samotnie, musisz więc liczyć tylko na własne sumienie i swoją intuicję. Warto jednak podjąć wysiłek, ponieważ nagroda przyjdzie sama. Zrealizujesz w końcu coś, nad czym długo pracujesz. Pamiętaj, aby czerpać z życia pełnymi garściami. Świat należy do odważnych, nie wahaj się więc postępować według własnych przekonań. Ostatecznie finałem miesiąca okaże się pełna satysfakcja. Wytrwaj jednak w swoich postanowieniach. Na horyzoncie może pojawić się jakaś młodsza osoba – od ciebie będzie zależeć, jak potoczy się ta relacja.

Horoskop dla Koziorożca (22.12-19.01)

Na horyzoncie pojawia się szansa na liczne podróże. W końcu uda ci się zrealizować marzenie związane ze zmianą miejsca pobytu. Możliwa dłuższa nieobecność w rodzinnym mieście bądź nawet w kraju. Czekają cię radykalne zmiany, przed którymi się nie da się ustrzec. Musisz nauczyć się dostosowywać do ciągłego pędu w życiu. Twoje wojaże nie będą jednak przekładać się na konkretne przemiany w życiu osobistym. Wkrótce możesz zacząć postrzegać swoich znajomych czy ukochaną osobę jako postaci nudne i bezbarwne.

Horoskop dla Wodnika (20.01-18.02)

W tym miesiącu będzie ci sprzyjać ogromne szczęście. Warto brać udział w grach losowych. Nieoczekiwane pozytywne obroty sytuacji staną się bardzo powszechne. Może nawet za bardzo przywykniesz do tego, że wszystko idzie ci gładko. Ostatnimi czasy bardzo często wracasz do przeszłości. Chociaż możesz zaczerpnąć dużo mądrości z własnego doświadczenia, to będzie ci trudno wyciągnąć nauczkę. Wszystko dlatego, że zaaferuje cię chwila obecna.

Horoskop dla Ryb (19.02-20.03)

Na horyzoncie nowa miłość lub wybuch nowych namiętności w trwającym związku. W czerwcu przyświecać ci będzie nadzieja na pozytywne rozwiązanie wszelkich trudnych spraw. Musisz jednak zaakceptować najpierw własną osobę, aby móc w pełni cieszyć się z wielkiego uczucia. Pamiętaj, że miłość do samego siebie jest bardzo ważna i nie możesz zakładać, że druga połówka ukoi ból i żal.

Kamila Berthold
Fot. Pixabay

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 13:16