StoryEditorHOROSKOP MIESIĘCZNY

Wodnik może liczyć na znaczącą poprawę zdrowia. Horoskop na wrzesień

01.09.2023., 08:00h
Początek września to dla jednych czas ostatecznych powrotów z urlopów i wojaży, dla innych natomiast dopiero początek różnych wycieczek i czas na odpoczynek. Jednak czy tego chcemy, czy też nie, pogoda będzie coraz mniej sprzyjająca – upalne dni możemy już pożegnać. A czy w twoim życiu we wrześniu również będzie pochmurno? Sprawdź horoskop miesięczny!

Horoskop dla Barana (21.03-19.04)

Nadszedł idealny czas na inwestycje. Chociaż się obawiasz, w ogólnym rozrachunku okaże się, że bardzo dobrze udało ci się ulokować pieniądze. Chcesz rozkręcić własny biznes? We wrześniu okaże się, że to nic trudnego! W kwestiach zawodowo-finansowych wszystko będzie ci szło jak z płatka. Nowe zobowiązania w pracy czy w firmie oznaczają wiele nowych spotkań. Ciekawe znajomości wyłaniać się będą z najmniej spodziewanych źródeł. Koniec lata będzie dla ciebie czasem niespodzianek i fortunnych zbiegów okoliczności, które wkrótce odmienią twoje życie.

Horoskop dla Byka (20.04-22.05)

Początek września to czas, gdy wszelkie kwestie uczuciowe układały się po twojej myśli. Jednak z czasem pojawi się niepewność. Chorobliwa zazdrość może nawet doprowadzić do rozstania. Niestety, w tym miesiącu twoja druga połówka przysporzy ci wiele powodów do zmartwień. Kłótnie staną się codziennością. Trudno ci będzie wyjść z impasu, bo chociaż kochasz tę osobę i chcesz spędzić z nią życie, to męczy cię taki związek. Nic na siłę. Płyń z prądem. Czasem warto odpuścić, a życie sprawi ci nieoczekiwaną radość. Nie licz jednak raczej na pogodzenie się z byłym partnerem – lepiej raz na zawsze zamknąć te drzwi.

Horoskop dla Bliźniąt (23.05-21.06)

Twój wrzesień będzie upływał wśród ciągłych zmian. Przeprowadzka, zmiana pracy, rozstanie bądź znalezienie partnera – to wszystko może czekać cię w tym miesiącu. To od ciebie będzie zależeć, co wybierzesz. Los szykuje dla ciebie szokujące wiadomości. Nie zawsze będą one miłe. Nadmiar wrażeń, zbyt duża emocjonalność oraz stresowe sytuacje będą odbijać się na twoim zdrowiu, nie grozi ci jednak żadne niebezpieczeństwo. Warto w tym czasie zadbać o właściwy relaks. Skup się na sobie, jednak unikaj zachowań ryzykownych. We wrześniu możesz łatwo wpaść w uzależnienie, co przyniesie kłopoty w przyszłości.

Horoskop dla Raka (22.06-22.07)

Nowa praca, zmiana perspektywy, samorozwój – tego wszystkiego możesz spodziewać się wraz z nadejściem września. To będzie dobry okres na zintensyfikowanie działań, dążenie do realizacji własnych pomysłów. Energia będzie cię rozpierać, nie zabraknie kreatywności w rozwiązywaniu problemów. To sprawi, że zyskasz w oczach współpracowników czy szefostwa. Jeżeli dotyczyły cię problemy z napiętą atmosferą w miejscu pracy, to teraz możesz je pożegnać. O twoje sukcesy ktoś zacznie być zazdrosny – i niestety będzie to osoba z twojego bliskiego otoczenia.

Horoskop dla Lwa (23.07-23.08)

Kariera zaczęła przesłaniać ci życie prywatne. Uzależnienie od pracy staje się w twoim przypadku realnym zagrożeniem. W ten sposób zaniedbujesz życie rodzinne. Zwróć uwagę na problemy swoich domowników, gdyż sprawy mogą przybrać niespodziewany i nieprzyjemny obrót. Musisz być wsparciem dla twoich najbliższych – oni teraz tego bardzo potrzebują. Sytuacja w rodzinie będzie stawać się coraz bardziej napięta, a ty wkrótce możesz bezpowrotnie utracić coś ważnego. Działaj więc już w tej chwili. Najważniejsza jest szczera rozmowa. Wkrótce przekonasz się, że nie wszyscy wśród twoich przyjaciół żywią wobec ciebie ciepłe uczucia.

Horoskop dla Panny (24.08-22.09)

W tym miesiącu twoje wysiłki na każdym polu zostaną wynagrodzone. Ciężka praca będzie znacząco procentować. Teraz pragniesz już tylko spokoju, ale karty wieszczę ci nowe zawirowania. Twoje zdrowie jest nadwątlone, ostatnimi czasy nie udało ci się do końca o nie zadbać. To błąd, który odbije się w przyszłości. Wykonaj badania kontrolne, zwłaszcza dotyczące sfer intymnych. Groźne mogą okazać się również choroby neurologiczne. W trudnych sytuacjach będą towarzyszyć ci najbliżsi, zawsze możesz liczyć na ich wsparcie. Nie odrzucaj więc pomocy ukochanych osób, przyjmij ją z wdzięcznością, nie unoś się honorem.

Horoskop dla Wagi (23.09-22.10)

W twojej pracy sytuacja będzie napięta. Nałożono na ciebie wiele obowiązków, którym nie będziesz w stanie dać rady. Rozważ więc zmianę pracy czy stanowiska. Czasem warto odpuścić awans, ale spokojnie korzystać z czasu wolnego. Czeka cię sporo sytuacji stresowych, którym trzeba będzie stawić czoło. Przewlekły stres jest jednak skrajnie niekorzystny i wkrótce może odbić się na twoim zdrowiu. Na szczęście w twoim życiu prywatnym panuje sytuacja zupełnie odwrotna. Masz przy sobie bliską, kochającą osobę, być może świeżą miłość. Jeżeli jesteś samotną osobą, we wrześniu masz realną szansę na spotkanie drugiej połówki, być może nawet na całe życie. Nie możesz jednak zamykać się na innych.

Horoskop dla Skorpiona (23.10-21.11)

We wrześniu czeka cię trudny sprawdzian. Musisz podołać nie tylko własnym kłopotom, ale także problemom najbliższych. Teraz jest twój czas na bycie oparciem i wyciągnięcie pomocnej dłoni. Niech jednak problemy dzieci, rodziców, partnera czy innych członków rodziny nie przesłonią ci radości z własnych sukcesów. A tych w nadchodzącym miesiącu będzie sporo! W końcu osiągniesz spełnienie, poczujesz, że jesteś w odpowiednim miejscu. W pracy więcej powodów do uśmiechu, znacznie mniej porażek, chociaż drobne potknięcia się zdarzą. Nie trać też nadziei – czasem beznadziejna sytuacja odwraca się o sto osiemdziesiąt stopni.

Horoskop dla Strzelca (22.11-21.12)

W końcu powraca do ciebie życiowa energia! Twój stan zdrowia, zwłaszcza psychicznego, znacząco się poprawi. Twoja koncentracja się zwiększy, a chęć i motywacja do pracy zdecydowanie wzrosną. W nadchodzących dniach uważaj jednak, aby nie podążać za celem na skróty. Nie zachowuj się niezgodnie z własnymi zasadami, gdyż chwilowa satysfakcja może okazać się bardzo złudna. Musisz cierpliwie czekać na sukces. Twoje zadowolenie z własnej osoby przełoży się na większą otwartość na drugą osobę. Nie będziesz stronić od kontaktów towarzyskich, a kto wie, gdzie czeka na ciebie prawdziwa miłość?

Horoskop dla Koziorożca (22.12-19.01)

W tym miesiącu będzie pełno miłosnych zawirowań. Twój związek zostanie wystawiony na ciężką próbę. Na horyzoncie widać poważny kryzys. Zwątpisz w miłość ukochanej osoby, możliwa nawet zdrada. Na pewno na porządku dziennym będą kłótnie i niesnaski. Spróbuj porozmawiać z drugą połówką. Przemyśl, czy z tą osobą chcesz spędzić życie, czy jest co ratować. Z drugiej strony czeka cię zupełnie niespodziewane poprawienie sił witalnych. Nie załamiesz się trudnymi chwilami w związku. W końcu odkryjesz własne potrzeby i możliwości, będziesz rozwijać się na różne możliwe sposoby. Koniec miesiąca będzie czasem podjęcia trudnej decyzji.

Horoskop dla Wodnika (20.01-18.02)

Poprzedni miesiąc był dość trudnym czasem. Nie brakowało zmartwień, a nawet łez. Wrzesień przyniesie jednak dużo dobra. Twoje zmagania z trudną chorobą w końcu zakończą się sukcesem. Długotrwałe leczenie i wszystkie najgorsze chwile już za tobą. Dobro, które udawało ci się dawać innym, w końcu do ciebie wróci. Ciesz się z miłych chwil, celebruj spotkania z najbliższymi. Twoje nastawienie udowadnia, że zawsze warto mieć nadzieję. Przy tym wszystkim nie przejmuj się opinią osób postronnych. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał ci zaszkodzić.

Horoskop dla Ryb (19.02-20.03)

Najbliższy miesiąc będzie bardzo intensywny dla ciebie, zwłaszcza jeżeli chodzi o kontakty z innymi. Twoje życie towarzyskie będzie rozkwitało. Mimo to nie będą opuszczać cię pesymistyczne myśli. Musisz otworzyć swoją głowę, inaczej stracisz szansę na miłość. Nowe uczucie nie będzie jednak takie proste. Przez ciernie do gwiazd – ta dewiza powinna ci towarzyszyć we wrześniu. Czekają cię trudne rozmowy i niekomfortowe sytuacje, jednak warto się przemęczyć dla ukochanej osoby. Możliwe konflikty z rodziną drugiej połówki. Bardzo prawdopodobne jest związanie się z osobą ze zobowiązaniami bądź nawet romans.

Kamila Berthold
Fot. Pixabay

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
03. marzec 2024 10:42