StoryEditorHoroskop tygodniowy

Wodnika czeka flirt, a Byka duże zmiany. Horoskop od 8 do 14 sierpnia

Waga może uzyskać duży sukces w pracy, ale to będzie wymagało odwagi. A Skorpion powinien porozmawiać z najbliższą osobą. A jaki będzie nadchodzący czas dla Twojego znaku zodiaku? Sprawdź w naszym tygodniowym horoskopie.

Baran

Dobry nastrój, sympatyczna atmosfera wokół Ciebie i zupełnie nowe pomysły. Skup uwagę na jednej, aktualnej sprawie i rozwiń ją w pełni.

Byk

Tydzień wymagać będzie kilku zmian już teraz, staraj się więc w porę dostrzec moment ich wprowadzenia. Do współpracy wybieraj zaufane osoby.

Bliźnięta

Tydzień spokojny i przyjemny. Znajdziesz czas na pogawędki. Przebieg nadchodzących dni sprawi, że jeszcze bardziej docenisz bliską osobę.

Rak

Ten tydzień przyniesie radykalną zmianę nastroju i humoru. Wykorzystaj więc te dni na sprawy odkładane na później, teraz powiedzie się niejedno.

Lew

Będziesz w tym tygodniu działać dość energicznie, ale bez zachwytu nad tym, co robisz. Nie denerwuj się, samo minie szybciej niż sądzisz.

Przed Wodnikiem dobry czas, aby zabrać się za najtrudniejsze sprawy. Na horyzoncie może pojawić się ciekawy flirt

Panna

Zmiany, które od dawna planujesz mają szansę powodzenia. Wszystko powinno ułożyć się po Twojej myśli, pod warunkiem, że niczego nie zmienisz.

Waga

Jeśli zdobędziesz się na odwagę, możesz odnieść wielkie postępy w pracy. Nie odrzucaj pomocy bliskich. Nie zapominaj o zawsze życzliwym Raku.

Skorpion

Twój zapał do pracy, w połączeniu z umiejętnościami zdziała cuda. Porozmawiaj z ukochaną osobą. Niech poczuje, że interesujesz się jej sprawami.

Strzelec

Nie okazuj złych humorów bliskiej osobie, bo to popsuje Wasze stosunki. Potrzeba Ci trochę rozrywki, choćby rozmowy ze starymi przyjaciółmi.

Koziorożec

Choć nie wszystko będzie układać się po Twojej myśli, tydzień będzie radosny i pełen przeżyć. A to w dużej mierze dzięki bliskiemu Ci Rakowi.

Wodnik

To dobry czas, żeby zabrać się za najtrudniejsze sprawy, bo pójdą Ci one wyjątkowo łatwo. Czeka Cię spotkanie towarzyskie a nawet interesujący flirt.

Ryby

Zmienne szczęście i zmienne humory. Chyba chcesz od życia zbyt wiele i na dodatek kaprysisz. W pracy zdobądź się na systematyczność.            

Uran                                     

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. lipiec 2024 16:51