StoryEditor"Rolnik szuka żony" - losy uczestników programu

Kasia Cichopek i Mateusz z "Rolnik szuka żony" razem dla domu dziecka. "Ekipa na medal"

21.12.2022., 18:00h

Mateusz Budych jest jednym z rolników, którzy szukali miłości w 9 edycji programu "Rolnik szuka żony". W ostatnim czasie o mężczyźnie zrobiło się głośno, a to za sprawą szlachetnej współpracy, jakiej się podjął wraz z aktorką Katarzyną Cichopek i Jakubem, uczestnikiem 6 edycji "Rolnika".

Mateusz z "Rolnika" i Kasia Cichopek wsparli dom dziecka

Znajomość Mateusza Budycha i Katarzyny Cichopek z pewnością zdziwiła niejednego obserwatora. Rolnik o działaniach, których się podjął, poinformował za pośrednictwem Instagrama. Okazało się, że Mateusz wraz z Jakubem i aktorką podarowali prezenty wychowankom Domu Dziecka w Otorowie.

Rolnicy przekazali dzieciom nową bieżnię. Sprzęt stanie w jeszcze niewykończonej siłowni, powstającej specjalnie dla wychowanków. Natomiast Katarzyna Cichopek sprezentowała dzieciom biżuterię autorskiej marki Ya Cichopek, dzięki której wiele dziewczynek z placówki będzie miało na własność coś drogocennego.

image

Mateusz i Jakub z "Rolnik szuka żony"

FOTO: Instagram/mateusz_budych

Relacja Mateusza na Instagramie

O przebiegu wizyty Świętych Mikołajów w otorowskim domu dziecka widzowie dowiedzieli się za pośrednictwem Instagrama, na którym rolnik Mateusz opublikował zdjęcia wraz ze starszym kolegą Jakubem z momentu wniesienia bieżni do budynku.

– Dwaj święci Mikołaje i Ya Cichopek w Domu Dziecka im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Otorowie. Pomóżcie i wy! Rozejrzyjcie się wokół, na pewno znajdziecie kogoś, komu warto pomóc! – zachęcił obserwatorów Mateusz.

Mateusz z "Rolnik szuka żony 9"

Mateusz Budych to hodowca kóz województwa wielkopolskiego, którego widzowie poznali w 9 edycji "Rolnik szuka żony". Choć rolnik ostatecznie miłości nie znalazł, to jak widać ma wielkie serce, którego dobrocią chętnie dzieli się z innymi potrzebującymi osobami.

oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 06:39