StoryEditor"Rolnik szuka żony"

Magda z 7. edycji "Rolnik szuka żony" została mamą. Znamy imię dziewczynki!

Magdalena Bator z 7. edycji "Rolnik szuka żony" została mamą po raz drugi! Rolniczka zaskoczyła obserwatorów zdjęciem z nowo narodzonym dzieckiem. Jak ma na imię córeczka?

Magdalena Bator była jedną z uczestniczek 7. edycji "Rolnik szuka żony", gdzie po rozwodzie z powodu zdrady przez poprzedniego partnera chciała znaleźć miłość. Choć w czasie trwania show rolniczce nie udało się związać z żadnym z zaproszonych do swojego gospodarstwa mężczyzn, ponieważ ci byli zajęci dobrą zabawą i nie wykazywali zainteresowania jej osobą, to szczęście uśmiechnęło się do niej poza kamerami.

Kuba i Magda z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub

Jak się okazało, Magda po odprawieniu niezdecydowanych kandydatów do domu zdecydowała, że ostatni raz spróbuje nawiązać kontakt z Jakubem, który pomimo napisania listu i zaproszenia do gospodarstwa nie mógł dotrzeć na nagrania ze względu na obowiązki zawodowe, ponieważ mężczyzna również jest rolnikiem. Krok, który zrobiła rolniczka, dał jej ogromne szczęście. Magda nie tylko poznała wspaniałego człowieka, ale również wzięła z nim ślub i urodziła dzieci.

Jak mają na imię dzieci Magdy z "Rolnik szuka żony"?

Magdalena pomimo udziału w "Rolnik szuka żony" nie zdecydowała się na zaktywizowanie w mediach społecznościowych. Bardzo rzadko udostępnia zdjęcia na profilu na Instagramie, jednak jeśli już są, to zazwyczaj w towarzystwie rodziny. Krótko przed ślubem z Jakubem rolniczka urodziła pierwsze dziecko. Synek otrzymał imię Marcel.

Następnie para zawarła związek małżeński, a na uroczystości byli obecni uczestnicy "Rolnik szuka żony". Parę można było zobaczyć w świątecznym wydaniu programu, gdzie wspólnie złożyła życzenia nowym zakochanym i widzom show. Z powodu braku aktywności Magdy w mediach nawet jej obserwujący nie mieli pojęcia, że rolniczka zaszła w drugą ciążę. Wraz z końcem maja na Instagramie, pojawiło się zdjęcie szczęśliwej, czteroosobowej rodziny, która jak wynika z opisu, była spełnieniem marzeń zakochanych. Córka Kuźniackich ma na imię Martyna.

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. czerwiec 2024 17:16