StoryEditor"Rolnik szuka żony"

Ruszyły zdjęcia do 10. edycji "Rolnik szuka żony". Czy wiadomo, których rolników zobaczymy w programie?

17.05.2023., 18:00h
Produkcja programu "Rolnik szuka żony" rozpoczęła zdjęcia do 10. edycji show. Marta Manowska uchyliła rąbka tajemnicy na temat przebiegu wizyty u pierwszego z bohaterów. Czy wiemy kto to?

"Rolnik szuka żony" - odcinek zerowy

W święta Wielkiej Nocy przez TVP 1 został wyemitowany zerowy odcinek programu "Rolnik szuka żony", w którym ósemka bohaterów: 6 mężczyzn i 2 kobiety, zaprezentowała się potencjalnym kandydatkom i kandydatom, zachęcając do napisania listów. Wśród nich znaleźli się hodowcy bydła i koni oraz plantatorzy roślin. Ostateczny termin wysyłania wiadomości został wyznaczony na 10 maja. Jak się okazuje, już tydzień później Marta Manowska pojawiła się ze skrzynką z listami u pierwszego z bohaterów.

Ruszyły zdjęcia do 10. edycji "Rolnik szuka żony"

Prowadząca program, Marta Manowska, za pośrednictwem swojego konta na Instagramie poinformowała widzów show o rozpoczęciu zdjęć do 10. edycji "Rolnik szuka żony". Prezenterka przyznała, że pierwszy z bohaterów, którego odwiedziła, zrobił na niej ogromne wrażenie, takie, jakiego nie doświadczyła w trakcie wcześniejszych 9 edycji.

"Zawiozłam dziś listy do pierwszego bohatera. Jeszcze nikt przez te 10 lat nie przeczytał ich w taki sposób. Cieszę się, że poznaję w swoim życiu tak fantastycznych ludzi" - napisała Marta Manowska.

"Rolnik szuka żony" - o czym jest program?

"Rolnik szuka żony" to format obecny w Telewizji Polskiej od roku 2014, który okazał się prawdziwym "strzałem w dziesiątkę". Przez niespełna 10 lat dzięki udziałowi w programie wielu rolnikom i rolniczkom udało się znaleźć miłość i założyć szczęśliwe rodziny. Jak przyznają sami uczestnicy, atmosfera panująca podczas nagrań i obecni na planie ludzie, są na tyle przyjemni, że nikt nie żałuje udziału w "Rolniku". Prowadzącą program od początku jego trwania jest Marta Manowska.

Czy wiadomo, których rolników zobaczymy w 10. edycji "Rolnika"?

Niestety, Marta Manowska nie wyjawiła, kto znalazł się w finałowej 5 rolników, którzy pojawią się na ekranie. W poprzednich latach informacja na temat tego, kto wystąpi w nagraniach, pojawiała się przez 1 odcinkiem kolejnej edycji. Możliwe, że podobnie będzie tym razem.

A wy czekacie na 10. edycję "Rolnik szuka żony"?

oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 15:11