StoryEditorWesela z RSŻ

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" ujawnili nagranie z pierwszego tańca! Do jakiej piosenki zatańczyła para młoda?

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" są małżeństwem od prawie dwóch tygodni. W tym czasie odpoczywali po udanej zabawie weselnej, zdradzając obserwatorom szczegóły z imprezy. Ostatnio panna młoda pochwaliła się nagraniem z pierwszego tańca, które zrobiło furorę w mediach.

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" – historia jednego listu

Michał jest rolnikiem, który pochodzi z wioski Kalinówka-Basie położonej na Podlasiu. Wychował się w dużym gospodarstwie nastawionym na produkcję bydła mlecznego. Rolnik współprowadzi hodowlę razem z rodzicami. Poza bydłem utrzymywane są również konie. Do programu zgłosił się w wieku 23 lat, szukał miłości i kobiety, z którą spędzi resztę życia. Historia miłości rolnika i jego wybranki jest naprawdę jak z bajki.

Kiedy Marta Manowska przyniosła skrzynkę z listami do Michała, zdecydował, że wylosuje jeden z nich, a jego autorka przejdzie do dalszej części programu bez względu na to, co się wydarzy. To właśnie Adrianna napisała wylosowany list do rolnika. Przedstawiła się w nim jako niania 5 dzieci, studiująca pedagogikę i mieszkająca w Łodzi. Choć początkowo widzowie porzucili nadzieje na przyszłość na wsi młodej dziewczyny, nie mogli mylić się bardziej.

Ada i Michał są po ślubie – jak minął czas przygotowań?

Ada i Michał pobrali się po roku znajomości, ponieważ do zaręczyn doszło jeszcze w trakcie programu. Dziewczyna szybko przeprowadziła się do ukochanego na odległe od centrum Polski Podlasie i doskonale odnalazła się w pracy na gospodarstwie. Odkąd mieszka u Michała zajmuje się dojeniem krów i jest zadowolona z decyzji o przeprowadzce, którą podjęła dość spontanicznie. Po uroczystości zawarcia związku małżeńskiego nie ukrywała, że miała "wolną rękę" podczas przygotowań. Ślub i wesele zostały dopracowane w każdym szczególe.

Pierwszy taniec Ady i Michała z "Rolnik szuka żony" – do jakiej piosenki zatańczyli?

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" zdecydowali się na to, że opublikują całe nagranie, uwieczniające ich pierwszy taniec. Jeżeli ich obserwatorzy spodziewali się powolnej piosenki i stonowanego układu, bardzo się pomylili. Ada i Michał podpili parkiet tańcem do utworu "You can do magic" grupy America. Po minach gości widać, że zrobili ogromne wrażenie.

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: instagram/dzwiekmigawki

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. czerwiec 2024 08:24