StoryEditorRolnicy do wzięcia

Adam B. Mariusz i Waldemar - sprawdź, co wiemy o rolnikach z 10. edycji "Rolnik szuka żony"!

01.05.2023., 17:00h
Do programu "Rolnik szuka żony" każdy rolnik przychodzi z historią swojego życia, której akceptację chce znaleźć w drugiej osobie. W "zerowym" odcinku 10. edycji, poznaliśmy Adama B., Mariusza i Waldemara — sprawdźcie, co o nich wiemy.

Adam B. - jak wygląda jego praca?

Adam B. ma 33 lata i pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego. Kiedy był nastolatkiem, stracił rodziców i przejął 30-hektarowe gospodarstwo. Rolnik utrzymuje bydło mięsne, a także uprawia kukurydzę, buraki i zboża.

Jakie są pasje Adama B. z "Rolnik szuka żony"?

Pasją Adama B. jest gotowanie. W przeszłości trenował sztuki walki, a dziś w wolnych chwilach wykonuje drewniane i metalowe elementy wyposażenia domowego.

Adam B. z "Rolnik szuka żony" - jakiej kobiety szuka?

Adam B. marzy o tym, by przy jego boku znalazła się kobieta, z którą połączy go nie tylko miłość, ale również przyjaźń, i z którą będzie mógł odkrywać świat oraz spełniać marzenia. Wymarzona kandydatka na żonę Adama B. powinna być wysoka, szczupła i odważna. Rolnik chciałby, by lubiła naturę i akceptowała jego pracę. Mężczyzna nie szuka kobiety, która wyłącznie będzie zajmowała się domem, dopuszcza to, że będzie miała swoją pracę, ponieważ nie wymaga od niej pomocy w gospodarstwie. Adam chciałby stworzyć związek z osobą w wieku od 25 do 30 lat, z którą będzie mógł założyć rodzinę. Mężczyzna nie chciałby, by jego kobieta paliła papierosy.

Jak napisać list do Adama B. z "Rolnik szuka żony"?

image

Adam B. z Rolnik szuka żony 10

FOTO: Instagram/rolnikszukazonytvp/zrzut Ekranu

Kobiety zainteresowane nawiązaniem znajomości z Adamem B. powinny napisać list i dołączyć do niego zdjęcie. Następnie na gotowej kopercie należy zapisać adres skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121 z dopiskiem "Adam B." i wypełnić formularz na stronie programu "Rolnik szuka żony".

Mariusz z 10. edycji "Rolnik szuka żony"

Mariusz ma 40 lat, pochodzi z województwa warmińsko-mazurskiego, prowadzi 26-hektarowe gospodarstwo nastawione na produkcję mleka i uprawę zbóż.

Jaki jest Mariusz z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Mariusz jest wesołym, pracowitym i uczciwym mężczyzną, który uwielbia gotować. Rolnik mieszka z rodzicami. Praca na roli jest czymś, w czym sprawdza się najlepiej. Wykonując, prace w gospodarstwie, Mariusz czuje się wolny, wie, że sam nim zarządza i nikt do niczego mu się nie wtrąci.

Jakiej kobiety szuka Mariusz z 10. edycji "Rolnik szuka żony"

Mariusz chciałby, by jego przyszła żona akceptowała i szanowała jego rodziców, a także lubiła gotować. Rolnik nie wyklucza kobiet po przejściach, które mają dzieci, ponieważ wie, że osoby w jego wieku mogą mieć różne doświadczenia. Mężczyzna chciałby również, by jego kobieta zamieszkała razem z nim. Mariusz zaprasza do kontaktu kobiety, które nie będą wyższe niż 165 cm, ponieważ sam jest niski, chciałby również, by wymarzona żona była osobą o pełnych kształtach.

Jak napisać list do Mariusza z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

image

Mariusz. z Rolnik szuka żony 10

FOTO: Instagram/rolnikszukazonytvp/zrzut Ekranu

Panie, które chciałyby bliżej poznać rolnika Mariusza, muszą napisać list i dołączyć do niego zdjęcie, a kopertę wysłać na adres skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121 z dopiskiem "Mariusz." i wypełnić formularz na stronie programu "Rolnik szuka żony".

Kim jest Waldemar z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Waldemar jest energicznym, 41-letnim mężczyzną. Rolnik pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego, a swoje gospodarstwo przejął po rodzicach. W przeszłości był żonaty i wychowuje 7-letniego syna.

Jakie ma pasje Waldemar z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

W wolnym czasie dużo podróżuje i stara się aktywnie spędzać czas, dlatego szuka kogoś, z kim mógłby go dzielić, ponieważ wyjeżdża minimum 2 razy do roku. Poza podróżami Waldemar uwielbia oglądać filmy. Rolnik urządził w swoim domu własne kino domowe, jest również fanem "Terminatora". Waldemar pasjonuje się także tańcem towarzyskim.

Jakiej kobiety szuka Waldemar z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Dla Waldemara liczy się to, by kobieta, z którą tworzyłby związek, chciała zająć się domem i wsparła w tym jego mamę. Rolnik szuka wesołej kobiety, otwartej na rozmowę. Mężczyzna przyjmuje wiele ewentualności, co do przeszłości potencjalnej partnerki, nie wyklucza rozwódek czy kobiet z dziećmi. Waldemar zaprasza do kontaktu kobiety w przedziale wiekowym od 27 do 46 lat. Dla rolnika ważne jest również to, by kandydatka była wierząca, możliwie praktykująca oraz by akceptowała jego syna.

Jak napisać list do Waldemara z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

image

Waldemar z Rolnik szuka żony 10

FOTO: Instagram/rolnikszukazonytvp/zrzut Ekranu

Kandydatki zainteresowane nawiązaniem bliskiej relacji z Waldemarem, muszą napisać list na adres skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121 z dopiskiem "Waldemar." i wypełnić formularz na stronie programu "Rolnik szuka żony".

Do kiedy można wysyłać zgłoszenia do 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Zgłoszenia do 10. edycji "Rolnik szuka żony" kandydaci i kandydatki mogą wysyłać do 10 maja 2023 r. potem, po odczytaniu listów przez rolników, osoby, które zostały wybrane, zostaną o tym poinformowane.

oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. czerwiec 2024 08:24