StoryEditor"Rolnik szuka żony"

Co słychać u Klaudii i Valentyna z 9. edycji "Rolnik szuka żony"?

Klaudia Waśko to 26-letnia rolniczka z Podlasia, która zdecydowała się na znalezienie miłości w programie "Rolnik szuka żony". Od czasu zakończenia 9. edycji show jest w związku z poznanym w trakcie nagrań Valentynem. Jak rozwija się związek Klaudii i Valentyna?

Klaudia i Valentyn od kilku miesięcy mieszkają razem na Podlasiu, w rodzinnej wsi rolniczki, Michałowie. Od pierwszych ujęć na planie "Rolnik szuka żony" minął już rok, a jak można zaobserwować na zdjęciach, uczucie Klaudii i Valentyna nie zmalało. Młoda rolniczka marzyła o tym, by znaleźć rodzinnego, wrażliwego faceta, niebojącego się życia na wsi i z perspektywami na przyszłość. Valentyn okazał się przysłowiowym "strzałem w 10". Od początku rozmowa pomiędzy tą dwójką toczyła się płynnie i widać było, że mogą chcieć zgłębić swoją relację, co też się stało.

Klaudia i Valentyn z "Rolnik szuka żony" na wakacjach

Klaudia i Valentyn z "Rolnik szuka żony" od dłuższego czasu na bieżąco publikują w mediach zdjęcia, na których są roześmiani i zwiedzają różne części Polski. Wśród fotografii nie brakuje również tych z wykonywania czynności codziennych, jak np. prace w ogrodzie.

Czy Klaudia i Valentyn z "Rolnik szuka żony" wezmą ślub?

Relacja Klaudii Valentyna z "Rolnik szuka żony" rozwija się powoli. Od początku oboje mówili, że nie chcą niczego przyspieszać. Cieszyli się tym, że mogą budować wspólnie swój związek i tak zostało.

Valentyn przeprowadził się na Podlasie do Klaudii

Valentyn dla Klaudii porzucił życie w mieście i przeprowadził się na wieś. Podjął pracę w Białymstoku i jest szczęśliwy dzięki temu, że może być bliżej ukochanej.

Valentyn i Klaudia z "Rolnik szuka żony" na weselu u Ady i Michała

W ostatnim czasie Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub. Wśród gości nie zabrakło innych uczestników programu, w tym Klaudii i Valentyna, którzy świetnie się bawili i cieszyli z możliwości uczestniczenia w uroczystości.

oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. czerwiec 2024 08:23