StoryEditorRolnik szuka żony

Czy Anna z 10. edycji „Rolnik szuka żony” już urodziła?

Poród Anny Derbiszewskiej z 10. edycji „Rolnik szuka żony” jest blisko. Rolniczka obchodziła ostatnio urodziny i zdradziła, jak się czuje.

Miłość Anny i Jakuba z 10. edycji „Rolnik szuka żony”

Miłość Anny Derbiszewskiej i Jakuba Manikowskiego z 10. edycji „Rolnik szuka żony” nie od początku była oczywista. W gospodarstwie poza restauratorem przebywali Mikołaj i Dominik, którzy starali się o serce rolniczki. Czas spędzony przez kandydatów wybranych przez Annę w jej gospodarstwie pokazał jednak, że to właśnie Jakub jest dla niej stworzony.

Wątpliwości widzów, co do szczerości wybranka rolniczki wzbudzała jego przeszłość. Mężczyzna okazał się rozwodnikiem z trójką dzieci. Ponadto w jednym z odcinków 10. edycji „Rolnik szuka żony” do brata Anny zatelefonowała była narzeczona Jakuba, z którą zakończył relację tuż przed przyjazdem do gospodarstwa. Rolniczka, po trudnej rozmowie podczas randki, wybaczyła mężczyźnie niedomówienia i zdecydowała się kontynuować z nim znajomość. Potem wszystko potoczyło się jak z górki.

Związek Anny i Jakuba z 10. edycji „Rolnik szuka żony”

Anna jako jedyna uczestniczka 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” wystąpiła w finale u boku Jakuba, który okazał się jej partnerem. Relacja pary rozwinęła się bardzo szybko i już w odcinku świątecznym pojawiła się informacja o ciąży rolniczki. W święta Bożego Narodzenia Jakub zdecydował się na oświadczyny. Teraz przyszłe małżeństwo oczekuje przyjścia na świat wspólnego syna.

Kiedy urodzi się dziecko Anny z 10. edycji „Rolnik szuka żony”?

Od czasu zakończenia programu, Anna jest aktywna na swoim Instagramie. Ostatnio obchodziła urodziny i z tej okazji otrzymała lawinę życzeń od swoich obserwatorów.

– Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe. Maj w tym roku jest wyjątkowy dla mnie, ponieważ zaraz po moich urodzinach na świat przyjdzie nasz mały, wyczekany chłopczyk – napisała rolniczka.

Anna nie ukrywała, że radość wynikająca ze zbliżających się narodzin dziecka miesza się ze stresem dotyczącym porodu. Na szczęście ma przy sobie Kubę, który wspiera ją na każdym kroku.

Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 15:48