StoryEditorGwiazdy na wsi

Jak mieszka Małgorzata Socha? Jak wygląda jej willa na wsi?

30.05.2023., 18:00h
Małgorzata Socha może pochwalić się imponującą posiadłością. Nieruchomość położona jest w podwarszawskiej wsi. Wnętrza domu i otaczający go ogród zachwycają! W jakim stylu zostały urządzone?

Małgosia Socha wraz z mężem Krzysztofem Wiśniewskim i trójką dzieci (Zosią, Basią i Stasiem) mieszka we wsi Michałowice pod Warszawą. To nie jest zwykły dom, a luksusowa willa (ma ponad 300 m2) położona na rozległej działce. Wysoki mur z czerwonej cegły odgradza posiadłość od ulicy. O tym, jak mieszka, łatwo dowiedzieć się ze zdjęć, jakie aktorka publikuje w mediach społecznościowych.

Dom Małgorzaty Sochy – styl i kolory

Gwiazda "Przyjaciółek" urządziła wnętrza w jasnych kolorach. Dominują szarości, beże, biel. Sporo tam nawiązań do klasyki i stylu nowojorskiego. Stąd obecność najwyższej jakości drewna, luksusowych i naturalnych materiałów, eleganckich mebli. Jedocześnie pomieszczenia są przytulne i dalekie od zimnego minimalizmu. Można się w nich przyjemnie rozgościć. To pewnie zasługa miękkich materiałów, grafik na ścianach, zieleni, dywanów, sezonowych dekoracji czy rozmaitych pamiątek i książek.

Eleganckie pokoje w domu Małgorzaty Sochy

Salon jest bardzo przestronny, centrum stanowi szara kanapa z miękkimi poduchami. Uroku dodaje elegancki kominek i sztukaterie na ścianach. Kuchnia także jest ponadczasowa – białe i szare klasyczne meble z ramką, srebrny okap, szafki z przeszkleniami i biały blat – to tam powstają smakołyki, które chętnie fotografuje aktorka.

W łazience również jest biało i ekskluzywnie – aktorka często fotografuje się w tym wnętrzu, aby podzielić się sposobami na dbanie o swoją urodę.

Pokój dziecięcy jest pełen nowoczesnych zabawek – widać, że aktorka dba o ich dobór. Pokoje są jasne, gustownie urządzone, w spokojnych tonacjach.

Niesamowity ogród Małgorzaty Sochy

Niezwykle ważną częścią domu jest ogród – obsadzony pięknymi drzewami i krzewami. Sporą przestrzeń zajmuje wypielęgnowana trawa. Ogród to miejsce, w którym cała rodzina aktorki spędza wolne chwile i celebruje możliwość relaksu i spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Znajdziemy tam ławek z poduchami, kwiaty w wielkich donicach, żywopłot, duży stół. Jest pięknie! 

Angelika Drygas

Fot. malgosia_socha/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. lipiec 2024 03:01