StoryEditor"Rolnicy.Podlasie"

Justyna z "Rolnicy. Podlasie" wyczarowuje nalewki i sękacze

Justyna Maciorowska to uczestniczka programu "Rolnicy. Podlasie", która nie tylko jest żoną rolnika, ale również doskonałą gospodynią. Jedną z pasji rolniczki jest wypiekanie pysznych sękaczy i wyrabianie nalewek.

Kim jest Justyna z "Rolnicy. Podlasie"?

Justyna Maciorowska z "Rolnicy. Podlasie" jest żoną Łukasza. Para poznała się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak się okazało, nie było trzeba dużo czasu, by odkryli, że są sobie pisani. Maciorowscy wychowują wspólnie trzech synów i jedną córkę. Mieszają we wsi Ciemnoszyje, gdzie prowadzą gospodarstwo rolne nastawione na produkcje mleka, w którym utrzymują 400 szt. bydła. Do produkcji dołączyli w III sezonie. Justyna z wykształcenia jest pielęgniarką, jednak po tym, jak poznała męża, poświęciła się rolnictwu, które stało się jej pasją. Rolniczka najchętniej zajmuje się pracą przy cielętach, opracowała dla nich nawet własny program szczepień.

Justyna z "Rolnicy. Podlasie" - co lubi robić w kuchni?

Maciorowska przy mężu i czwórce dzieci doskonale nauczyła się zarządzać swoim czasem. Uwielbia gotować, a jej popisowym daniem, które jest ulubionym jej męża, jest kurczak po tajsku. Justyna już jakiś czas temu wpadła również na pomysł wypiekania sękacza, czyli tradycyjnego, podlaskiego ciasta, którego podstawowym składnikiem są kurze jaja, a tych w gospodarstwie Maciorowskich nie brakuje.

Nalewki od Justyny z "Rolnicy. Podlasie"

Justyna z programu "Rolnicy. Podlasie" w ostatnim czasie zdradziła również, że chętnie zajmuje się wyrabianiem nalewek. Jej specjalnością są te o smaku truskawki i mięty.

"Rolnicy. Podlasie" - kiedy emisja?

Program "Rolnicy. Podlasie" jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20.00 przez cały rok.

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 21:49