StoryEditorRolnik szuka żony

Kiedy rusza nabór do 11. edycji „Rolnik szuka żony”?

10. edycja programu „Rolnik szuka żony” dobiegła końca. Nie da się ukryć, że wzbudziła wiele emocji zarówno wśród uczestników, jak i widzów. Czy po burzliwym finale możliwa jest kontynuacja show?

„Rolnik szuka żony”: zasady programu

Program „Rolnik szuka żony” powstał na podstawie formatu „Farmer Wants a Wife” i jest emitowany w Polsce od roku 2014. Struktura programu jest bardzo prosta. Rolnicy uzupełniają formularz zgłoszeniowy i za pośrednictwem strony internetowej wysyłają go do produkcji programu. Następnie w tak zwanym odcinku zerowym przedstawiana jest ósemka uczestników, z których każdy ma swój czas na to, by opowiedzieć o tym, dlaczego szukają miłości. Po jego publikacji to zainteresowani rolnikami i rolniczkami osoby wysyłają listy i na tej podstawie wyłaniana jest 5 uczestników, którzy będą kontynuować swoją przygodę z programem. W kolejnych odcinkach rolnicy wybierają osoby, które chcą zaprosić do wspólnej aktywności, a następnie do gospodarstwa. Po powrocie na wieś następuje czas na poznanie się, potem na randkę, a na koniec spotykają się w finale, gdzie okazuje się, które relacje przetrwały, a które się zakończyły.

Czy będzie 11. edycja „Rolnik szuka żony”?

To już pewne, po zakończeniu 10. edycji „Rolnik szuka żony” został ogłoszony nabór do 11. edycji show. Informacja pojawiła się na instagramowym profilu programu, a zgłoszeń można dokonywać TUTAJ.

Kiedy emisja świątecznego odcinka „Rolnik szuka żony”?

Jak co roku TVP wyemituje również odcinek świąteczny programu „Rolnik szuka żony”, w którym Marta Manowska wróci do par powstałych w trakcie realizacji show, by wręczyć upominki i dowiedzieć się co u nich słychać. Emisja odcinka świątecznego „Rolnik szuka żony” została zaplanowana na 25 grudnia br., na godz. 20.25.

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: instagram/rolnikszukazony

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 03:13