StoryEditorGwiazdy na wsi

Krzysztof Cugowski ma piękny ogród. Jak mieszka?

21.06.2023., 17:00h
Krzysztof Cugowski, którego wszyscy kojarzymy z Budką Suflera, to kolejny artysta stroniący od wielkomiejskiego zgiełku. Muzyk osiedlił się w posiadłości położonej pod Lublinem. Mieszka w tradycyjnie urządzonym domu z pięknym ogrodem.

Willa artysty jest położona daleko od miejskiej zawieruchy. Wokalista sam przyznał, że wraz z wiekiem bardziej ceni odpoczynek na łonie natury. Dom został tak zaprojektowany i urządzony, aby rodzinie wygodnie się żyło. Wystrój ma gwarantować możliwość sielskiego wypoczynku.  

Dom Krzysztofa Cugowskiego

Wnętrze jest urządzone bardzo klasycznie, tradycyjne. Sporo w nim drewna i sentymentalnych dodatków. To, jak artysta mieszka, można podejrzeć na Instagramie. Na zdjęciach widzimy piękny kaflowy piec, kręte drewniane schody, obrazy, pamiątki – pomieszczenia są przytulne i dalekie od bezdusznego nowoczesnego minimalizmu. Zachwyca piękny pokój z płytami na ścianach, winylami i gramofonem. Kuchnia również jest cała w drewnie. Na szafkach poustawiane są urocze figurki!

Ogród Krzysztofa Cugowskiego

Wokalista lubi fotografować się w otoczeniu natury. Ma imponujący zadbany ogród pełen soczyście zielonych krzewów i drzew. Uwagę zwracają wypielęgnowane róże i gęsta trawa. Posiadłości pilnują psy, które wylegują się w ogrodzie.

Krzysztof Cugowski – kariera

Krzysztof Cugowski, polski muzyk rockowy o charakterystycznym mocnym głosie, jest znany z działalności muzycznej w Budce Suflera. Zespół powstał w 1969 roku, muzyk założył grupę wraz z Krzysztofem Brozim i Januszem Pędziszem. Rok później dołączył Romuald Lipko i Andrzej Ziółkowski. Budka Suflera wydała wiele płyt, które okazały się ogromnym sukcesem. Zespół koncertował w różnych zakątkach świata, aż do zakończenia działalności w 2014 roku.

Krzysztof Cugowski nagrał również solowe płyty, a także koncertował z założonym przez swoich synów zespołem Bracia. W 2020 roku artysta nagrał płytę 50/70 Moje najważniejsze – wraz z Zespołem Mistrzów. Znalazły się na niej także nowe aranżacje utworów, które wokalista nagrał m.in. z Budką Suflera, czy zespołem Cross oraz te pochodzące z solowego albumu artysty Przebudzenie.

Oprac. Angelika Drygas

Fot. krzysztof_cugowski_official/Instagram

Źródło: www.krzysztofcugowski.pl

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 13:16