StoryEditorGwiazdy na wsi

Łukasz Nowicki na polskiej wsi – gdzie podróżuje?

05.10.2023., 18:30h
Przeglądając profil instagramowy Łukasza Nowickiego, można się zainspirować! Aktor podróżuje i zwiedza wiele ciekawych miejsc. Bardzo często wybiera polskie destynacje. Nie stroni od małych wiosek.

Latem Łukasz Nowicki odszedł z programu "Pytanie na Śniadanie". Prezenter przez 13 lat współtworzył ten tytuł. Swoją decyzję argumentował wiekiem – 50 lat to czas podsumowań i nowych decyzji, ale także chciałby więcej energii i czasu poświęcić rodzinie, pracy w teatrze i swojemu podcastowi „Z Nowickim Po Drodze”.

Łukasz Nowicki – gdzie podróżuje? 

Na swoim Instagramie prezenter regularnie publikuje zdjęcia z różnych zakątków świata. Widać jego wielkie zafascynowanie polską prowincją. Całkiem niedawno razem z żoną rozkoszował się pobytem we wsi Przytok: – Poranny chill po winobraniu … Nieopodal Zielonej Góry w miejscowości Przytok znajduje się piękne pole golfowe. Tam mieliśmy nocleg. Na zdjęciu trzecim, oryginalne wnętrze taksówki, którą wracaliśmy w nocy – czytamy.

Inne polecane przez aktora miejscowości to np. Laska – wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, Jezioro Zmarłe, Krajęczyn, czy Radzanów: – Pierwszy, po wakacjach, już prawie jesienny spacer po mazowieckich lasach. Człowiek tak fruwa po tym świecie, a piękno czasem jest tuż za rogiem. A może żeby je docenić, trzeba jednak „ fruwać” – tak głosi podpis pod zdjęciem.

Łukasz Nowicki – co robi na polskiej wsi?

Aktor ma pomysły na aktywne spędzanie czasu. Podróżuje autem terenowym, ale także przemieszcza się rowerem, często śpi w namiocie. Preferuje kajaki, szczególnie z całą rodziną: – Inny odcinek Wkry…. Radzanów ….rodzinny, cudowny spływ !! – czytamy pod zdjęciem. Fotografując polskie pola zachwyca się krajobrazem: – Wczoraj ….w drodze….ależ piękna jest ta nasza Polska!!!! – pisze. W innym miejscu: – Wiem że jestem monotematyczny ….ale znów rzeka, znów kajaki ….UWIELBIAM!!!!!!

Łukasz Nowicki – życie zawodowe i prywatne 

Łukasz Nowicki jest aktorem, prezenterem, dziennikarzem i lektorem. Jest synem aktora Jana Nowickiego i lekkoatletki Barbary Janiszewskiej-Sobotty. Udziela się w mediach społecznościowych i dzieli się kadrami ze swojego życia z żoną Olgą.  

image
Gwiazdy na wsi

Cezary Pazura i jego żona Edyta cieszą się pięknym domem na wsi

Oprac. Angelika Drygas

Fot. lukasz_nowicki/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. lipiec 2024 15:51