StoryEditorGwiazdy na wsi

Małgorzata Foremniak żyje na wsi, blisko natury. Co ją zachwyca?

05.09.2023., 17:00h
Małgorzata Foremniak wiedzie proste życie z dala od blasku fleszy. Swój dom urządziła w siedlisku na wsi. Cieszy ją bliskość natury i ukochanych zwierząt. Korzysta z wszystkich uroków wiejskiego życia.

Aktorka jest właścicielką klimatycznego domu na mazowieckiej wsi. To jej azyl i strefa prawdziwego błogiego wypoczynku. Widać służy jej bliski kontakt z naturą, bo na wakacje również często wybiera destynacje wiejskie.

Pod jednym ze zdjęć aktorka pisała: Kocham lato

Orzeźwiające poranki,

z ptasim koncertem w tle.

Ciepłe wieczory

w towarzystwie cykad.

Zapach trawy,

stopami dotykającymi wolność.

Mgły otulające pola,

gdy słońce chowa się za horyzontem.

I rechot żab, które cieszą się,

że bociany wreszcie już śpią.

A smak poziomek

…. niepowtarzalny.

Ten zachwyt nad naturą widać na wielu zdjęciach aktorki, która np. wsłuchuje się w rechot żab, śpiew ptaków, czy rozkoszuje się turlaniem po kwiecistej łące.

Małgorzata Foremniak ma dom na wsi

Aktorka już jakiś czas temu uwiła swoje gniazdko w Starejwsi. Jest miłośniczką zwierząt, toteż nie dziwi nikogo fakt, że blisko niej zawsze „kręci” się sporo czworonogów. Najczęściej są to psy i koty. Jurorka "Mam talent!" spędza z nimi sporo czasu, opiekując się czworonożnymi przyjaciółmi. Aktorka często dzieli się kadrami ze swojego wiejskiego życia na Instagramie. Z mediów społecznościowych dowiadujemy się, że ma także ule i własny miód! Jej dom to miejsce z historią, mieszkał w nim nauczyciel dzieci Radziwiłłów.

Małgorzata Foremniak – kariera

Małgorzata Foremniak zasłynęła rolą lekarki w serialu „Na dobre i na złe”. Jako Zofia Stankiewicz-Burska zdobyła ogromną popularność w Polsce. Zagrała także mniejsze role w wielu innych filmach i serialach. Jest także aktorką dubbingową. Natomiast w parze z Rafałem Maserakiem wytańczyła drugie miejsce w finale drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". Od 2008 roku jest jedną z jurorek w programie "Mam talent!".

Angelika Drygas

Fot. malgorzata_foremniak_official/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. lipiec 2024 14:28