StoryEditorGwiazdy na wsi

Maria Sadowska ma dom na Podlasiu

14.11.2023., 18:00h
Podlasie kusi wiele gwiazd. W tym rejonie mieszkają znani piosenkarze, aktorzy, politycy. Jedną z takich rozkochanych w Podlasiu osób jest Maria Sadowska, która już jakiś czas temu zakończyła budowę pięknego domu.

Na Instagramie reżyserka dzieli się kadrami ze swojego życia. Jej posiadłość nad jeziorem, pod Sejnami to spełnienie marzeń. Oprócz tej przestrzeni piosenkarka ma również apartament w Warszawie. Z Sejnami związany jest jej mąż Adrian Łabanowski – lider zespołu No Logo.

Maria Sadowska – kariera

Maria Sadowska  jest piosenkarką, reżyserką, jurorką. Ukończyła warszawską Akademię Filmu i Telewizji, a także łódzką filmówkę – PWSFTviT na kierunku reżyserii. To ona wyreżyserowała film „Sztuka kochania”, „Dziewczyny z Dubaju”, czy nagradzany „Dzień Kobiet” z 2012 roku (Grand Prix na 22. Film Festival Cottbus w Niemczech). Wcieliła się także w rolę trenerki w programie „The Voice of Poland”, święcąc triumfy, ponieważ jej podopieczni aż trzy razy wygrali show. Maria Sadowska wzięła udział w programie Agent – Gwiazdy.

Maria Sadowska rodzinnie

Gwiazda tworzy szczęśliwą rodzinę z muzykiem Adrianem Łabanowskim, para doczekała się dwójki dzieci. Przeglądając jej instagramowe relacje, łatwo zauważyć, że to muzyczna rodzina, spędzająca czas w pięknych okolicznościach przyrody. W wywiadzie dla magazynu „Twój styl” reżyserka wyznała: – Zaręczyny odbyły się w Sejnach, skąd pochodzi jego rodzina. Zaprowadził mnie na wzgórze nad jeziorem, wręczył mi łopatę i kazał kopać. To było podejrzane, bo jest dżentelmenem, co uwielbiam. Zdziwiona wykopałam skrzynkę, w której było kilka mniejszych. W ostatniej znalazłam pierścionek. Wtedy on padł na kolana, a zza chmur wyszło słońce! Pojawili się jego rodzice z kwiatami, wtajemniczeni w cały plan. Pokochałam ich świat, naturę, cudownych ludzi z pogranicza Polski. Często tam jeździmy – wspominała gwiazda. 

Maria Sadowska i jej dom

Drewniany dom nad jeziorem był jednym z marzeń znanej pary. Czarne drzwi i okna pięknie dopełniają całości. Piosenkarka chroni swoje prywatne wnętrza i dlatego nie wiemy, jak urządziła to magicznie położone miejsce. – Można mieć drzwi do czyjegoś serca, drzwi do innego świata, drzwi do nowych możliwości, drzwi do samego siebie ale najważniejsze są drzwi do Domu do którego zawsze się wraca....– czytamy na Instagramie. 

Maria Sadowska aranżuje wnętrza

Jeśli posiadłość nad jeziorem jest tak kolorowa jak jej mieszkanie w Warszawie, to na pewno jest wesoło. Widać, że reżyserka lubi mocne kolory. W mieszkaniu jest sporo granatowych i żółtych akcentów, gustownych dodatków, kwiatów i nietuzinkowych akcesoriów.

image
Gwiazdy na wsi

Jak Monika Mrozowska z "Rodziny zastępczej" urządziła swój dom na wsi?

Angelika Drygas

fot. mariasadowska/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. maj 2024 07:29