StoryEditor"Rolnik szuka żony"

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” zaskoczyła fanów. Tego nikt się nie spodziewał!

W życiu Marty Paszkin i Pawła Bodziannego z 7. edycji „Rolnik szuka żony” nadszedł czas ważnych zmian. Rolnik i jego wybranka zaskoczyli swoich fanów nieoczekiwaną informacją. Okazuje się, że jest czego gratulować.

„Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny są jedną ze szczęśliwych par, które stworzyły związek po udziale w 7. edycji kultowego programu "Rolnik szuka żony". Wybranka rolnika porzuciła dla niego życie w wielkim mieście, którym była Warszawa i pracę w korporacji po to, by zamieszkać z nim na wsi i założyć rodzinę. Marta i Paweł wzięli już dwa śluby. Najpierw cywilny, przed narodzinami syna Adama, a następnie kościelny, który połączyli z chrzcinami dziecka.

„Rolnik szuka żony”: ile Marta Paszkin i Paweł Bodzianny mają dzieci?

Adam jest wspólnym dzieckiem Marty i Pawła. Chłopiec urodził się niespełna rok temu. Małżeństwo wychowuje również córkę Marty z jej pierwszego związku, dziewczynka ma na imię Stefania. W związku z tym, że rolnik i jego żona wychowywali już dwie pociechy, widzowie nie przypuszczali, że małżeństwo zdecyduje się na jeszcze jedno dziecko.

„Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin jest w ciąży!

Ku zaskoczeniu widzów programu, Marta w minionym tygodniu pochwaliła się widzom kolejną ciążą. Obserwatorzy żony rolnika byli zdziwieni, ponieważ jest ona aktywną influencerką i chętnie udostępnia na swoim koncie relacje, w których przymierza ubrania i o nich opowiada. Część z widzów stwierdziła, że ciąża była wcześniej widoczna, a część nie ukrywała zdziwienia. Dziecko ma się urodzić w roku 2024.

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 06:17