StoryEditorBOHATEROWIE „ROLNIK SZUKA ŻONY”

Nowy dom gwiazd „Rolnik szuka żony”! Jak będą mieszkać Bardowscy?

03.06.2022., 07:00h

Ania i Grzegorz to najpopularniejsza para programu „Rolnik szuka żony”. Poznali się podczas realizacji drugiej edycji i niedługo po udziale w telewizyjnym show wzięli ślub. Teraz budują nowy dom, w którym zamieszkają ze swoimi dziećmi – Liwią i Jasiem.

Na budowie praca wre

Już niedługo Ania i Grzegorz Bardowscy z dziećmi będą mogli zamieszkać w nowym domu. W międzyczasie małżeństwo relacjonuje postęp budowy na swoich mediach społecznościowych. Bohaterowie „Rolnik szuka żony” stawiają na nowoczesne rozwiązania. Zdecydowali się na ogrzewanie podłogowe. Poza tym będą mogli kontrolować światło oraz żaluzje za pomocą smartfona. Kilka dni temu Bardowscy ujawnili wybraną przez nich elewację domu. W najnowszym filmie na swoim kanale na platformie YouTube Ania pokazała montaż paneli winylowych.

Widzowie służą radą  

Śledzący życie pary fani pomagają w budowie i urządzaniu domu. Ania wprost pyta swoich widzów o opinię. To internauci zadecydowali, jakie drzwi pojawią się w nowym domu małżeństwa. Niektóre rozwiązania wzbudzają jednak skrajne opinie. Pod najnowszym filmem na YouTubie jedna z oglądających wypowiedziała się na temat zamontowanego kominka. Stwierdziła, iż być może jest to „zbędna inwestycja”.

Z pewnością niedługo będziemy mogli oglądać kolejne efekty na budowie!

Kamila Berthold
Fot. YouTube, Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. lipiec 2024 04:56