StoryEditorRolnik szuka żony

Oto dom Marcina z 11. edycji „Rolnik szuka żony". Tak mieszka sadownik z Mazowsza

Marcin z 11. edycji „Rolnik szuka żony” jest sadownikiem z Mazowsza. W programie szuka kobiety, przy której jego życie znów nabrałoby sensu. Zobaczcie, jak mieszka rolnik.

Jak duże jest gospodarstwo Marcina z 11. edycji „Rolnik szuka żony"?

Gospodarstwo Marcina z 11. edycji „Rolnik szuka żony” ma 50 ha, na których rosną jabłonie. Jest to biznes przekazywany z pokolenia na pokolenie, dlatego rolnik nie wyobraża sobie innej pracy. Marcin ma 37 lat i w swoim życiu miał 2 poważne związki, jednak od 6 lat jest sam. Teraz czuje, że przyszedł moment na to, by znaleźć drugą osobę, przy której jego życie ponownie nabierze sensu. Rolnik nie ukrywa, że bywa mu przykro, gdy widzi innych w towarzystwie ukochanych osób, a sam takiej nie ma.

Jakiej partnerki szuka Marcin?

Marcin mieszka wspólnie z rodzicami, którzy pomagają mu w prowadzeniu gospodarstwa. Szuka kobiety uczciwej i szczerej wobec niego, ambitnej, młodszej w wieku od 27 do 35 lat. Rolnik szuka kobiety stanu wolnego, bezdzietnej.

Jak wygląda dom Marcina z 11. edycji „Rolnik szuka żony”?

Marcin mieszka w dużym, piętrowym domu, którego piętro szykował na przeprowadzkę byłej partnerki. Kobieta jednak nie zdecydowała się na wspólne mieszkanie z rolnikiem i porzuciła go. Jak sam mówi, obecnie przestrzeń na piętrze domu czeka na kobiecą rękę i ma nadzieję, że ta chwila jest już blisko.

image
Marcin z 11. edycji Rolnik szuka żony
FOTO: Instagram/rolnikszukazony(zrzut Ekranu)

Choć aktualnie piętro domu rolnika nie jest do końca wyremontowane, to podkreśla on, że w każdej chwili może wznowić prace, byleby wiedział, iż ma to sens.

Listy do Marcina należy wysyłać pod adres Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Marcin”.

image
Rolnik szuka żony

Jak mieszka Dominik z 11. edycji „Rolnik szuka żony”?

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. czerwiec 2024 18:59