StoryEditorRolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”: Agnieszka zawiodła się na faworycie, a na Annę spadła fala krytyki. Dlaczego?

W 10. edycji „Rolnik szuka żony” nadszedł czas podejmowania pierwszych decyzji. Rolnicy i rolniczki już wybrali osoby, które pojadą do ich gospodarstw, by poznać się bliżej i przekonać, czy życie na wsi jest dla nich.

Co  działo się w 3 odc. 10 edycji. "Rolnik szuka żony"?

W 3 odcinku 10. edycji „Rolnik szuka żony” uczestnicy musieli podjąć aż dwie decyzje. Pierwsza z nich dotyczyła wyboru osób, z którymi podejmą się wspólnej aktywności, będą mogli chwilę porozmawiać i dowiedzieć się więcej o ich życiu niż podczas krótkiej randki. O ile wybór osób do aktywności nie był dla rolników i rolniczek bardzo trudny, o tyle podjęcie drugiej decyzji związanej z wyborem osób, które pojadą do gospodarstw, było już trudniejsze. Ostatecznie każdy z uczestników wybrał swoją trójkę, z którą spędzi najbliższy tydzień. Zanim jednak do tego doszło, w uczestnikach i kandydatach wiele emocji wzbudziła wspólna aktywność. Co tam się działo?

Przed przystąpieniem do aktywności każdy z rolników i rolniczek musiał wybrać 5 osób, z którymi chce spędzić wspólnie popołudnie.

„Rolnik szuka żony”: kto pojedzie do gospodarstwa Dariusza z 10. edycji?

W przypadku Dariusza możliwość uczestnictwa w aktywności, którą było przyrządzanie trzech surówek, zyskały: 2 Natalie, Nicola, Maria i Kamila. Dziewczyny chętnie przystąpiły do zadania. Każda z nich z zaciekawieniem słuchała rolnika i odpowiadała na jego pytania. Podczas gotowania nie wystąpiły żadne kłopoty, a czas upłynął na wspólnej rozmowie i żartach.

Dariusz spróbował każdej z surówek przyrządzonych przez dziewczyny i po przeanalizowaniu rozmów podjął decyzję, że do jego gospodarstwa pojadą: Maria Natalia i Nicola.

„Rolnik szuka żony”: kto pojedzie do gospodarstwa Artura z 10. edycji?

Artur po zakończonych randkach zdecydował, że do wspólnej aktywności, którą było malowanie traktora z tektury, zaprosi: Blankę, Darię, Sarę, Aleksandrę i Magdalenę. Rolnik starał się poświęcić każdej z wybranych przez siebie dziewczyn tę samą ilość czasu. Podejmował dyskusję i próbował dowiedzieć się, jakie są ich plany. Artura szczególnie niepokoiła kwestia niezdecydowania Aleksandry w związku z przeprowadzką do jego domu w przypadku nawiązania głębszej relacji.

Nie dało się ukryć, że Blanka zauroczyła się rolnikiem. Kobieta przyznała, że spojrzenie rolnika ją onieśmiela.

Wśród dziewcząt walczących o serce Artura nie było widać szczególnej rywalizacji, niemniej każda z nich stresowała się ostateczną decyzją, którą podejmie rolnik. W finale z zaproszenia do gospodarstwa mogły cieszyć się: Blanka, Sara i Aleksandra.

„Rolnik szuka żony”: kto pojedzie do gospodarstwa Waldemara z 10. edycji?

Waldemar jest najstarszym rolnikiem 10. edycji „Rolnik szuka żony”, który został okrzyknięty królem kina i tańca. Do pasji rolnika postanowiła nawiązać również produkcja, przygotowując aktywność. Zadaniem kobiet wybranych przez Waldemara było namalowanie plakatu reklamującego film, w którym w rolę główną wcieliłby się on sam. Pięć kandydatek rolnika, które wybrał do aktywności, czyli: dwie Anny, Izabela, Ewa i Dorota miały możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami artystycznymi.

Waldemar czujnym okiem doglądał procesu twórczego, w którego trakcie prowadził rozmowy na temat gospodarstwa, specyfiki pracy na wsi, swoich obowiązków, braku czasu i ewentualnej przeprowadzki oraz pomocy kobiety, z którą miałby stworzyć związek. Ostatecznie rolnik zdecydował, że zaprosi do siebie: Dorotę, Annę i Ewę.

„Rolnik szuka żony”: kto pojedzie do gospodarstwa Agnieszki z 10. Edycji?

Agnieszka od początku podkreślała, że potrzebuje tego, by w jej życiu pojawił się zdecydowany mężczyzna, twardo stąpający po ziemi, mający swoje cele, pasje i zainteresowania. Słowem „do tańca i do różańca”. Rolniczka do wspólnej aktywności zaprosiła: Grzegorza, Jana, Mateusza, Ireneusza i Rafała.

Ku radości, z pewnością kibicujących Agnieszce widzów, odrzuciła Karola, który okazał się uczestnikiem „Chłopaków do wzięcia”.

Zadaniem mężczyzn wybranych przez rolniczkę było złożenie dwuosobowej ławki bez użycia instrukcji obsługi. Kobieta chciała sprawdzić zaradność i kreatywność wybranych przez siebie panów. Większości z nich poszło całkiem nieźle.

Największym zaskoczeniem dla Agnieszki było zachowanie Mateusza, którego na początku wskazała jako faworyta. Kandydat kompletnie nie radził sobie z zadaniem, kiedy u rywali ławki nabierały kształtów, u niego wciąż leżały osobne części i śrubki. Ostatecznie, zmotywowany reakcją Agnieszki, która stanowczo odmówiła mu pomocy i powiedziała, że u niej obrazów malował nie będzie, skręcił ławkę.

Niestety, aparycja rolniczki spotkała się w Internecie z krytyką, gdyż wielu widzów stanęło w obronie Mateusza, sugerując, że Agnieszka powinna związać się sama ze sobą. Na koniec rolniczka zdecydowała, że pomimo słabego startu chciałaby zobaczyć, jak Mateusz radzi sobie z pracą i zaprosiła go do gospodarstwa. Oprócz Mateusza do gospodarstwa rolniczki przyjadą również Ireneusz i Jan.

„Rolnik szuka żony”: kto pojedzie do gospodarstwa Anny z 10. edycji?

Anna okazała się bardzo zdecydowaną osobą i z widoczną pewnością siebie zaprosiła do aktywności: Dominika, Pawła, Mikołaja, Daniela i Jakuba. Mężczyźni musieli wykazać się kreatywnością i stworzyć ogród w doniczce. Każdy z nich miał własną wizję twórczą. Jedni stawiali na minimalizm, a drudzy decydowali się na bogate kompozycje wypełnione kamieniami.

Również ostateczna decyzja Anny spotkała się z krytyką widzów, ponieważ kobieta zdecydowała, że zaprosi do gospodarstwa 21-letniego Mikołaja, który jest od niej 14 lat młodszy. Choć rolniczka od początku miała wiele wątpliwości co do tego, czy podejmuje słuszną decyzję, stwierdziła, że da najmłodszemu kandydatowi szansę.

Poza Mikołajem Anna będzie gościła również Jakuba i Dominika.

„Rolnik szuka żony”: kiedy 4 odc. 10. edycji?

4 odcinek 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” zostanie wyemitowany 8 października 2023 r. o godz. 21.21 w TVP 1. Wtedy też kandydaci i kandydatki rolniczek i rolników przybędą do ich gospodarstw, by poznawać życie na wsi i pracę swoich potencjalnych partnerek i partnerów.

Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. czerwiec 2024 15:31