StoryEditorRolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”: Emocje sięgają zenitu. Kogo wybrali rolnicy?

10. edycja programu „Rolnik szuka żony” powoli dobiega końca. Za nami pierwsze ostateczne wybory oraz związane z tym łzy… szczęścia lub smutku. Bez wątpienia najwięcej kontrowersji nadal budzi zachowanie Waldemara.

„Rolnik szuka żony”: Waldemar nie wie kogo wybrać

W gospodarstwie Waldemara przebywają obecnie Dorota i Ewa. Z tą drugą rolnik w ostatnim odcinku wybrał się na randkę na salę tańca. Mężczyzna okazał się niezwykle niecierpliwy. Ze stresu myliły mu się kroki i wciąż myślał o tym, co pomyślą o nim widzowie. Po zakończonej próbie Waldemar zaprosił Ewę do sali, gdzie poprosił ją o to, by mu zaśpiewała. Mina rolnika wskazywała na to, że kobieta robi na nim ogromne wrażenie. Podczas jazdy autem Waldemar nie mógł oprzeć się kandydatce i starał się ją trzymać za rękę. Po powrocie do gospodarstwa okazało się, że pozostała w nim Dorota pooprzątała zwierzęta rolnika wraz z jego tatą. Ostatecznie Waldemar stwierdził jednak, że nie wie, którą z kobiet by wybrał, bo w sumie to z każdą wyglądałby dobrze.

„Rolnik szuka żony”: Agnieszka waha się, czy wybrać Janka, czy nikogo?

W gospodarstwie Agnieszki sytuacja również pozostaje nierozwiązana. Rolniczka pozwoliła zostać Janowi i Ireneuszowi, którzy pokazali się na rodzinnym grillu. Janek wykorzystał okazję do rozmowy z najbliższymi Agnieszki w 100%, choć momentami za bardzo żartował i onieśmielał Irka, który nie potrafił się przed nimi otworzyć. Rodzina zgodnie stwierdziła, że albo Janek, albo żaden. Ostateczną decyzję musi jednak podjąć Agnieszka, która ma takie zdanie, jak jej rodzina.

„Rolnik szuka żony”: Anna zirytowana Mikołajem

Mikołaj jest najmłodszym kandydatem Anny. Rolniczkę i chłopaka dzieli 15 lat. Mikołaj wielokrotnie jednak podkreślał, że jej wiek mu nie przeszkadza. Kiedy Anna zabrała go na randkę, okazało się, że chłopiec staje się natarczywy, a ponadto szuka problemów tam, gdzie ich nie ma. Ostatecznie Mikołaj uznał, iż randka się udała, a Anna stwierdziła, że nic z tego nie będzie. Walkę o rolniczkę nadal toczy Jakub, który z kolei narozrabiał odcinek wcześniej, a najbardziej wycofany jest Dominik.

„Rolnik szuka żony”: Artur i Sara rozwijają swoją relację

Artur z „Rolnik szuka żony” podjął jako pierwszy z piątki rolników ostateczną decyzję i wybrał Sarę. 23-latka zajmuje się nieruchomościami, ma określone perspektywy na przyszłość i chciałaby się do niego przeprowadzić. Ostatecznie czas upłynął im na rozmowie i planowaniu przyszłości. Podczas grilla Sara chętnie odpowiadała na pytania rodziny Artura i była zadowolona ze wspólnie spędzonego czasu.

„Rolnik szuka żony”: Dariusz wybrał Nikolę

Również Dariusz podjął ostateczną decyzję. Po tym, jak wybrał Nikolę, poprosił Natalię, by opuściła jego gospodarstwo. Rodzina rolnika nie była zadowolona z jego decyzji i nie szczędziła uszczypliwych komentarzy. Dziewczyna nie czuła się komfortowo w ogniu przykrych komentarzy, jednak była zadowolona z zachowania rolnika, który okazywał jej wiele uwagi.

Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. maj 2024 05:47