StoryEditorRolnik szuka żony 10

„Rolnik szuka żony” – jakie są wrażenia rolników po przeczytaniu listów?

Ruszyła 10. edycja „Rolnik szuka żony”! Marta Manowska dostarczyła rolnikom listy i wsparła ich w wyborze potencjalnych kandydatów i kandydatek. Jakie były wrażenia rolników po przeczytaniu listów?

Anna, Agnieszka, Dariusz, Artur i Waldemar to rolniczki i rolnicy, którzy otrzymali najwięcej listów od zainteresowanych ich osobą widzów programu. Od momentu przeczytania wiadomości rolnicy mogą zastanawiać się nad tym, jak będą wyglądały pierwsze randki i kogo zaproszą do gospodarstw.

Anna z „Rolnik szuka żony” adorowana przez młodzieńców

Anna to 35-letnia rolniczka, która uprawia warzywa szklarniowe i prowadzi salon kosmetyczny. W przeszłości była już mężatką, jednak ten związek okazał się fikcją, ponieważ były partner rolniczki wykorzystał małżeństwo z nią do zdobycia przepustki na pobyt w Europie i zostawił kobietę bez wieści. Teraz Anna wie, że przyszła pora na odcięcie się od przeszłości i podjęcie próby znalezienia partnera na całe życie. Rolniczka otrzymała listy od mężczyzn w różnym przedziale wiekowym, lecz ku jej zaskoczeniu, większość z nich została napisana przez młodszych od niej chłopców. Anna nie ukrywała swojego rozbawienia, kiedy otworzyła pudełko z prezentem od 24-letniego autora listu, w którym znajdował się miś zrobiony z różyczek. Ostatecznie udało jej się wybrać kilku mężczyzn, wzbudzających jej zainteresowanie.

image

Rolnik szuka żony

FOTO: Rolnik Szuka żony/facebook/zrzutekranu

Agnieszka z „Rolnik szuka żony” nie lubi poetów

Agnieszka ma 40 lat i prowadzi stadninę. Podczas odczytywania listów przez rolniczkę zarówno jej i Manowskiej, jak i widzom uśmiech nie schodził z twarzy. Kobieta stała się bowiem obiektem westchnień mężczyzn, którzy zdecydowali się zaimponować jej poprzez cytaty z poezji. Jeden z autorów pokusił się nawet o cytat z Leśmiana! Rolniczka otwarcie przyznała, że nie imponują jej poetyckie wstawki i zdecydowanie wolałaby, by chłopak zabrał ją na mecz piłki nożnej, aniżeli adorował romantycznymi słowami. Niektórzy mężczyźni próbowali zaimponować Agnieszce bezradnością i otwarcie przyznawali, że jazda konna od zawsze była ich marzeniem, jednak to przy boku rolniczki mieliby wreszcie przełamać swój lęk, chwycić za lejce i dosiąść rumaka. Niestety, ten chwyt również nie zadziałał na kobietę, która stwierdziła, że nie potrafi patrzeć na mężczyzn, którzy nie umieją jeździć konno jak na partnerów. W trzeciej kategorii znaleźli się mężczyźni sporo starsi od Agnieszki, nawet o ponad 10 lat, co również było dla niej odpychające. W końcu również właścicielce stadniny udało się wybrać grono szczęśliwców, z którymi spotka się, by porozmawiać.

image

Rolnik szuka żony

FOTO: Rolnik Szuka żony/facebook/zrzutekranu

Artur z „Rolnik szuka żony” dostał ponad 140 listów

Artur z 10. edycji „Rolnik szuka żony” prowadzi 100-hektarowe gospodarstwo przez co jest bardzo zapracowany i dotychczas brakowało mu czasu na pielęgnowanie relacji, a jego wybrankom cierpliwości do zawodu, który wykonuje. Jak się okazało, rolnik wzbudził największe zainteresowanie wśród kobiet oglądających program i otrzymał ponad 140 listów. Wśród nich znajdowały się wiadomości od sporo starszych kobiet, matek po przejściach, czy dziewczyn niemyślących o życiu w gospodarstwie, gdzie hodowane są zwierzęta. Artur ze spokojem analizował każdy list i zdjęcie, co pozwoliło mu wybrać grono szczęśliwych kandydatek, z którymi spotka się już wkrótce.

image

Rolnik szuka żony

FOTO: Rolnik Szuka żony/facebook/zrzutekranu

Dariusz z „Rolnik szuka żony” z optymizmem patrzy w przyszłość

27-letni Dariusz nie krył swojej radości, kiedy do jego gospodarstwa przyszła Marta Manowska. Rolnik z radością powitał prowadzącą i zaprosił do swojego domu, by mogli wspólnie przeczytać listy. Zdecydowanie Darka było bardzo widoczne, do tego stopnia, że zdecydował się na wykonanie telefonu do jednej z kandydatek. Dla rolnika bardzo ważne było to, by usłyszał, czy dziewczyna zechce z nim zamieszkać. W kolejnym odcinku poznamy również wybranki Darka.

image

Rolnik szuka żony

FOTO: Rolnik Szuka żony/facebook/zrzutekranu

Waldemar z „Rolnik szuka żony” to król kina i rolnictwa

Waldemar otrzymał tylko 14 listów, przy czym wiele z nim zostało napisanych w sposób pozostawiający wiele wątpliwości. Listy były krótkie i nie zawierały w sobie wiele informacji. Spośród zgromadzonych wiadomości tylko 2 wzbudziły szczególne zainteresowanie Waldemara. Rolnik nie ukrywał, że ważne było dla niego to, by partnerka akceptowała jego dziecko i osobistą przeszłość, z którą przyszło mu się mierzyć. Kandydatki Waldka poznamy w nowym odcinku, który zostanie wyemitowany już w najbliższą niedzielę.

image

Rolnik szuka żony

FOTO: Rolnik Szuka żony/facebook/zrzutekranu

Kiedy emisja 10. edycji „Rolnik szuka żony”?

Emisja 10. edycji „Rolnik szuka zony” rozpoczęła się 17 września 2023 r. o godz. 21.20 w TVP 1. Od tego dnia rolnicy będą pojawiali się na ekranach telewizorów co niedzielę o tej samej porze i w tym samym kanale.

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. maj 2024 03:44