StoryEditorRolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”: Kogo wybrał Waldemar?

10. edycja programu „Rolnik szuka żony” nieubłaganie dobiega końca. Za nami wiele niespodziewanych zwrotów akcji i mnóstwo emocji wywoływanych decyzjami podejmowanymi przez rolników. Kto tym razem znalazł szczęście i miłość?

Kogo wybrał Artur z 10. edycji „Rolnik szuka żony”?

Artur z 10. edycji „Rolnik szuka żony” gościł w swoim gospodarstwie Blankę, Aleksandrę i Sarę. Trzy piękne, wysokie dziewczyny w szczególny sposób zwróciły uwagę rolnika, który nie miał łatwego wyboru. Czas spędzony w gospodarstwie pokazał mu jednak, z którą z nich potrafi nawiązać dialog, a także, która z nich jest w stanie przeprowadzić się do jego miejscowości i z nim zamieszkać. Artur od początku podkreślał, że choć Blanka jest wesołą i rozmowną dziewczyną, to trudno jest mu z nią znaleźć przysłowiowy „wspólny język”. Znajomość z Aleksandrą pokazała mu, że jest ona niezdecydowana na to, by przeprowadzić się do jego domu, więc podziękował jej za dalszą znajomość. Ostatecznie w gospodarstwie rolnika pozostała 23-letnia Sara, agentka nieruchomości, która, choć z wsią niezwiązana zupełnie, okazała się szczera i pomocna. Jak wynika z zapowiedzi odcinka, relacja między Arturem, a jego wybranką rozwija się i wszystko wskazuje na to, że dąży ku dobremu.

Kogo wybrał Dariusz z 10. edycji „Rolnik szuka żony”?

Dariusz z 10. Edycji „Rolnik szuka żony” zaprosił do swojego domu Marię, Natalię i Nicolę, z którymi zdecydował się nawiązać głębszą znajomość. Już pierwsze dni po przyjeździe dziewcząt pokazały mu, że nie znajdzie porozumienia z Marią. Dziewczyna również zauważyła brak „chemii” i jeszcze przed planowaną randką podziękowała rolnikowi za dalszą znajomość. W oczach Dariusza, ale w szczególności jego rodziny, z dnia na dzień zyskiwała Natalia. Młoda przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich z rodzinnej miejscowości nie ukrywała, że pochodzi ze wsi i z chęcią podejmowała się pracy przy warzywach, które są uprawiane w gospodarstwie rolnika. To jednak nie wystarczyło, by Darek zapałał do niej uczuciem, a zalana łzami Natalia musiała opuścić gospodarstwo. Wybranką rolnika została Nicola, która od początku była jego faworytką. Choć jest ona mieszkanką wsi, to z pracą na roli nie ma nic wspólnego. Wybór Dariusz niekoniecznie zadowolił również jego rodziców, którzy bardzo chcieli, by wybrał Natalię. Wbrew ich negatywnemu nastawieniu Nicola i Darek ogłosili, że są parą i mają nadzieję na lepszą przyszłość.

Kogo wybrała Agnieszka z 10. edycji „Rolnik szuka żony”?

Agnieszka z 10. edycji „Rolnik szuka żony” zdecydowała się na poznawanie Mateusza, Jana i Ireneusza. Choć rolniczka samodzielnie dokonała wyboru mężczyzn, których zaprosiła do swojego gospodarstwa, to po ich przyjeździe miała bardzo mieszane uczucia. Jako pierwszego pożegnała Mateusza, który był dla niej zbyt mało spontaniczny i nieporadny. Agnieszka po tym, jak pierwszy z kandydatów opuścił jej gospodarstwo, zdecydowała, że do kolacji zapoznawczej pozostawi w nim zarówno Jana, jak i Ireneusza. Jak się okazało, mężczyźni nie zrobili zbyt dobrego wrażenia również na rodzinie rolniczki. Ostatecznie kobieta przyznała, że głęboko zastanawia się nad wyborem Jana lub niewybraniem żadnego z pozostałych w gospodarstwie mężczyzn. Z zapowiedzi odcinka, w którym będzie musiała dokonać ostatecznego wyboru przed rewizytą, wynika, że Agnieszka naprawdę mogła nie wybrać nikogo i zdecydować się na samotne życie w przyszłości.

Kogo wybrała Anna z 10. edycji „Rolnik szuka żony”?

Anna z 10. edycji „Rolnik szuka żony” postanowiła zaprosić do swojego gospodarstwa Jakuba, Dominika i Mikołaja. Rolniczka od początku podkreślała, że od partnera oczekuje szczerości, której nie otrzymała w poprzednich związkach. Jako jedyna uczestnika jubileuszowej edycji show nie zdecydowała się na pożegnanie żadnego z kandydatów przed kolacją z rodziną i znajomymi. Wcześniej jednak z każdym z nich odbyła randki, podczas których dowiedziała się rzeczy, o jakich wcześniej by nawet nie pomyślała. Jakub okazał się nie tylko rozwodnikiem, ale również niedoszłym mężem, o czym rolniczka dowiedziała się od swojego brata, do którego zadzwoniła była partnerka wybranego przez nią mężczyzny. Następnie Anna spotkała się z Dominikiem, mężczyzną niezwykle zamkniętym w sobie, ale zapewniającym, że potrafi postawić na swoim. Ostatnia randka z młodszym o 14 lat Mikołajem doprowadziła Annę do frustracji, ponieważ próbował jej wmówić, że coś ją trapi. Z zapowiedzi odcinka można wysunąć przypuszczenie, że Anna również nikogo nie wybrała, ponieważ wszyscy trzej mężczyźni ze spakowanymi walizkami opuszczają piętro domu rolniczki.

Kogo wybrał Waldemar z 10. edycji „Rolnik szuka żony”?

Waldemar z 10. edycji „Rolnik szuka żony” miał przyjemność gościć w swym domu i gospodarstwie Annę, Dorotę i Ewę. Każda z nich na swój sposób przyciągała uwagę rolnika, jednak to najmłodsza z nich, Ewa, najbardziej zawróciła mu w głowie. Jako pierwsza dom Waldka opuściła Anna, która pod wpływem emocji wyraziła swoje zdanie na temat stosunku rolnika do Ewy i jego fascynacji osobą tej kandydatki. Kobieta nie ukrywała, że jest jej szalenie przykro i chciałaby zostać w gospodarstwie dłużej, ale nie zamierza tego robić, bo wie, jaki będzie finał. Do momentu kolacji w domu Waldemara pozostały więc Dorota i Ewa, jednak po ostatniej randce rolnika z drugą z nich, wiele wskazuje na to, że ta pierwsza pojedzie do domu. Zwiastun odcinka, w którym rolnicy muszą dokonać ostatecznych wyborów, pokazuje Waldemara idącego za rękę z Ewą i piszącą list Dorotę.

Jak potoczą się losy rolników i jakie będą ich ostateczne wybory, dowiemy się już 17 listopada 2023 r. o godz. 21.21.

Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. lipiec 2024 13:26