StoryEditorGwiazdy "Rolnicy. Podlasie"

Sławni aktorzy na ranczu Emilki z “Rolnicy. Podlasie”! Co się wydarzyło w Laszkach?

Program “Rolnicy. Podlasie” wypromował kilka rolniczych gwiazd. Przyczynił się także do odczarowania Podlasia i pokazania go jako sielskiej, pięknej krainy. Tego lata ranczo Emilki z programu odwiedziły gwiazdy! Kto i z jakiego powodu przyjechał do Laszek?

Kim jest Emilka z “Rolnicy. Podlasie”? 

Wśród uczestników programu “Rolnicy. Podlasie” największą karierę zrobił Andrzej Onopiuk, który zyskał rzeszę fanów, ale też dorobił się sporej grupy osób krytykujących jego poczynania. Równie dużą rozpoznawalność zdobyła Emilka, miłośniczka zwierząt, właścicielka Ranczo Laszki. Niektórzy nazywają ją najpopularniejszą rolniczką w Polsce! Emilka ma 36 lat i mieszka w podlaskiej miejscowości Laszki, gdzie prowadzi gospodarstwo. Hoduje w nim zwierzęta - znajdziemy tam kury, kaczki, pawie, psy, koty, gęsi, stado krów mięsnych oraz kozy. Z mleka tych ostatnich powstają sery, które rolniczka sprzedaje. 

Na ranczu w Laszkach wraz z Emilką mieszkają jej mama, babcia oraz partner, którzy pomagają jej w prowadzeniu gospodarstwa. Kobieta ma także małą córeczkę, Laurę. 

Jak minęło lato na ranczo w Laszkach? 

Choć gospodarstwo Emilii Korolczuk szczyci się dumną nazwą “Ranczo Laszki”, obowiązki są w nim takie same, jak w każdej innej zagrodzie. Bohaterka popularnego programu na co dzień dba o zwierzęta - latem przygotowywała między innymi pastwiska dla swoich kóz. Wraz z partnerem pracowali również przy żniwach a z kolei z pomocą babci Emilka starała się stworzyć nową recepturę na sery, co zakończyło się sukcesem. 

Więcej na ten temat przeczytasz w Tygodniku Poradniku Rolniczym: Emilka z „Rolnicy. Podlasie” robi biznes na "kozich bobkach" 

Tego lata Laszki odwiedzili wyjątkowi goście - tym razem nie chodziło o turystów i fanów programu “Rolnicy. Podlasie”, lecz o prawdziwe gwiazdy! 

Jakie gwiazdy odwiedziły ranczo Emilki z Podlasia? 

Ranczo Laszki odwiedziła tego lata ekipa filmowa. Tym razem nie chodzi jednak o zespół odpowiedzialny za nagrywanie programu “Rolnicy. Podlasie”. Na podlaską wieś zawitały między innymi takie gwiazdy, jak Artur Barciś - znany widzom przede wszystkim z seriali “Miodowe lata”, gdzie grał Tadeusza Norka, oraz “Ranczo”, w którym wcielił się w Czerepacha. Towarzyszyła mu Anna Seniuk - pamiętna Magda Karwowska z “Czterdziestolatka” czy doktor Czesława Ździebłowska z emitowanego do 2022 roku serialu “Leśniczówka”. 

Ekipa filmowa na Ranczu Laszki. Jaki film powstanie? 

Jak się okazuje, ekipa filmowa przybyła na ranczo Emilki Korolczuk, by kręcić tam sceny do powstającej właśnie komedii. Póki co nie wiadomo, jaki będzie nosiła tytuł i czego będzie dotyczyć fabuła. Nie jest jednak tajemnicą, że w filmie wystąpią... zwierzęta z Rancza Laszki! Jak zdradziła w swoich mediach społecznościowych Emilia, małą rolę zagrała krowa Florka oraz około stu kóz, należących do rolniczki.

image
FOTO: Ranczo Laszki Emilia Korolczuk/facebook

fot. Ranczo Laszki Emilia Korolczuk/facebook

oprac. Zuzanna Ćwiklińska

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. lipiec 2024 16:26