StoryEditor"Rolnik szuka żony"

Ślub, wesele i chrzciny - Pawła Bodziannego i Martę Paszkin czeka intensywny czas

Sezon weselny uczestników "Rolnik szuka żony" niedługo zostanie rozpoczęty, a jako pierwsi, o ile nie wyprzedzą ich Michał i Ada, na ślubnym kobiercu staną Marta Paszkin i Paweł Bodzianny. Para zdecydowała również, że przy okazji zaślubin ochrzci synka, Adama Konrada

Kiedy ślub i wesele Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony"?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny są już po ślubie cywilnym, który wzięli w marcu 2022 r. Bohaterowie "Rolnik szuka żony" chcieli powitać na świecie synka jako małżeństwo, dlatego najpierw zdecydowali się na skromną uroczystość w gronie najbliższej rodziny. Po roku przyszedł czas na ślub kościelny i wesele z prawdziwego zdarzenia. Data zaślubin została wyznaczona na 30 czerwca 2023 r., a wesele odbędzie się w Pałacu Brunów na Dolnym Śląsku, skąd pochodzi Paweł.

Marta Paszkin kupiła suknię na aukcji charytatywnej

Marta Paszkin chętnie niesie pomoc potrzebującym osobom. Aktywnie uczestniczy w zbiórkach społecznych i sama stara się pomagać. Wybierając suknię ślubną, zdecydowała, że nie będzie szyła lub kupowała nowej, lecz zdobędzie ją na aukcji charytatywnej. Jak podkreślała, to nie był jej pierwszy zakup za pośrednictwem platformy internetowej umożliwiającej wsparcie danej organizacji lub chorych osób. Podobnej transakcji dokonała przy sprzedaży kreacji ze ślubu cywilnego, oddając ją na tego typu aukcje, z której dochód został przeznaczony potrzebującym. Wylicytowana suknia jest nowa, ponieważ poprzednia właścicielka nie zdecydowała się jej założyć na swój ślub.

120 osób na weselu Marty Paszkin i Pawła Bodziannego

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny nie spieszyli się ze ślubem kościelnym i weselem, ponieważ chcieli, by na uroczystości stawili się wszyscy goście z listy, czyli 120 osób. Możliwe, że wśród zaproszonych pojawi się prowadząca program "Rolnik szuka żony", Marta Manowska, która nie była obecna na ślubie cywilnym.

 

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 22:52