StoryEditorRolnik szuka żony

Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” pełen emocji. W tle ciąża i zaręczyny

Świąteczny odcinek programu „Rolnik szuka żony” zawsze okazuje się źródłem nowych informacji. Marta Manowska odwiedza uczestników kilku minionych edycji, by dowiedzieć się, co u nich słychać. Nie inaczej było tym razem.

Anna z 10. edycji „Rolnik szuka żony” jest w ciąży

Jednym z największych zaskoczeń świątecznego odcinka programu „Rolnik szuka żony” okazała się ciąża Anny Derbiszewskiej z 10. edycji. Rolniczka związała się z poznanym w trakcie nagrań Jakubem. Choć początkowo mężczyzna wzbudzał kontrowersje, ponieważ ma już trójkę dzieci z poprzedniego związku, to Anna zaufała mu, by dziś móc być szczęśliwą. Ponadto w Wigilię rolniczka przyjęła od Jakuba pierścionek zaręczynowy.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z 7. edycji powiększają rodzinę

Kolejną ciążą wśród bohaterów programu „Rolnik szuka żony, o której wiadomo od dawna jest ta Marty Paszkin będącej żoną rolnika Pawła Bodziannego. Para wychowuje wspólnie córkę kobiety z pierwszego związku, Stefanię oraz wspólnego syna, Adama. Niedługo do rodziny dołączy kolejna dziewczynka, której imię nie zostało jeszcze ujawnione.

Klaudia i Valentyn z 8. edycji „Rolnik szuka żony” zaręczyli się

Fani Klaudii i Valentyna z 8. edycji „Rolnik szuka żony” mieli powody do radości, bo jak się okazało, rolniczka zaręczyła się ze swoim wybrankiem. Para jakiś czas temu zamieszkała razem i wspólnie dąży do założenia rodziny. Valentyn, będący z wykształcenia budowlańcem, znalazł pracę w okolicach Białegostoku, co ułatwiło mu kontynuowanie relacji z Klaudią. Teraz pozostaje czekać na wesele.

Małgosia i Paweł Borysewiczowie z 4. edycji budują oborę

Małżeństwo Małgosi i Pawła Borysewiczów z 4. edycji programu „Rolnik szuka żony” trwa już 5 lat. Para doczekała się dwójki dzieci Blanki i Rysia. To Małgosia szukała miłości, a Paweł mieszkał wówczas w Szwecji i nie miał pojęcia o pracy na roli. Obecnie małżeństwo podjęło decyzję o budowie obory dla krów, których hodowlą się trudnią.

Asia i Kamil z 8. edycji „Rolnik szuka żony” są po ślubie

Asia i Kamil z 8. edycji „Rolnik szuka żony” pobrali się latem 2023 r. Od czasu zakończenia programu w ich życiu zmieniło się naprawdę wiele. Poza tym, że mogli się poznać i stworzyć związek, doczekali się córeczki Antosi. Teraz wspólnie tworzą rodzinę, którą zamierzają powiększać w przyszłości. 

Czy będzie nabór do 11. edycji „Rolnik szuka żony”?

Rolnicy i rolniczki stanu wolnego, którzy nie znaleźli jeszcze miłości swojego życia, mogą zgłaszać się do 11. edycji programu „Rolnik szuka żony” za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ.

Oprac. Justyna Czupryniak 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. czerwiec 2024 15:33