StoryEditorRolnik szuka żony

Tak mieszka Beata z 11. edycji „Rolnik szuka żony”. Czym zajmuje się na co dzień?

Beata jest rolniczką, która szuka miłości w 11. edycji „Rolnik szuka żony”. Jak wygląda jej dom?

Dom Beaty z 11. edycji „Rolnik szuka żony”

Beata ma 35 lat i jest rolniczką z województwa wielkopolskiego. Na co dzień pracuje jako fizjoterapeutka i współprowadzi z rodzicami gospodarstwo sadownicze, które jest położone na terenie miasta. Mieszka w piętrowym domu, obok którego jest położony mały sklep. Beata prowadzi go wspólnie z siostrą i sprzedaje w nim owoce ze swojego sadu.

W sadzie rolniczki rosną głównie jabłonie, które stanowią podstawę produkcji. Poza tym uprawia również grusze, wiśnie, czereśnie, śliwy, brzoskwinie i morele

Jakie ma zainteresowania Beata z 11. edycji „Rolnik szuka żony”?

Beata z 11. edycji „Rolnik szuka żony” mówi o sobie, że jest wulkanem energii i była nim od dziecka. Emocje, które jej towarzyszyły od zawsze, lokowała w sporcie i sztukach walki. Od pewnego czasu należy do grupy motocyklistów i bierze udział w zawodach.

Jakiego mężczyzny szuka Beata z 11. edycji „Rolnik szuka żony”?

Jak przyznaje Beata z 11. edycji „Rolnik szuka żony”, nigdy nie była w poważnym związku. Twierdzi, że jest bezpośrednia i szczera. Ma swoje zdanie i nie boi się go wyrażać, dlatego szuka mężczyzny, który też będzie miał takie podejście. Chciałaby, by jej partner był uśmiechnięty i miał ładne oczy, jednak na pierwszym miejscu stawia inteligencję. Jest osobą, która nie akceptuje przesadnej zazdrości, palenia papierosów i cwaniactwa.

Kiedy nowe odcinki „Rolnik szuka żony”?

6 maja br. zakończył się etap wysyłania listów do rolników, którzy zgłosili się do udziału w 11. edycji „Rolnik szuka żony”. Marta Manowska podzieliła się już w social mediach kadrami z pierwszych nagrań w gospodarstwach rolników. Pierwsze odcinki zostaną wyemitowane na początku września.

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: Instagram/rolnikszukazony

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. czerwiec 2024 19:01