StoryEditorGwiazdy na wsi

Tak mieszka Ewa Drzyzga na wsi. Ceni spokój i ciszę!

20.02.2023., 18:00h
Znane osoby kochają życie z dala od miejskiej zawieruchy. Doceniają spokój i możliwość zachowania prywatności. Do listy fanów wiejskiego życia dołączyła już jakiś czas temu Ewa Drzyzga, znana prezenterka i dziennikarka TVN. Gdzie uwiła swoje gniazdko?

Ewa Drzyzga, choć pracuje w Warszawie, na swoje miejsce zamieszkania wybrała wieś w Małopolsce niedaleko Krakowa. Osiedliła się 300 km od stolicy, we wsi Mogilany. Prezenterka zdobyła sławę dzięki kultowym „Rozmowom w toku” i pracy w redakcji "Dzień Dobry TVN". Ewa Drzyzga to prawdziwa fanka natury, zwierząt i roślin. Wybór miejsca zamieszkania nie był jednak przypadkowy – dziennikarka urodziła się i wychowała w Krakowie, więc zna te tereny.

Ewa Drzyzga mieszka na wsi

Na swoim profilu instagramowym rzadko prezentuje kadry ze swojego domu. Jednak z kilku fotografii możemy wywnioskować, że uwielbia zieleń. Jej ogród jest dziki, pełen klasycznych roślin znanych ze starych ogrodów, pełen kwiatów i drzew.  

Dlaczego Ewa Drzyzga mieszka na wsi?

Jest wiele powodów, by wybrać nieco spokojniejsze miejsce do osiedlenia. – Mieszkałam w Warszawie, we Wrocławiu, wynajmowałam mieszkanie, postanowiłam kupić dom. Podoba mi się tu piękny widok, spokój, cisza, a zarazem blisko miasta. Nie planuję przeprowadzki. (...) Po prostu pojawiła się rodzina i lepiej mi poza miastem. Mam inną przestrzeń, czuję się wolna. Sama świadomość, że za oknem czeka na ciebie twój kawałek zieleni, działa kojąco – podkreślała Ewa Drzyzga w wywiadzie dla "Gali". Mogilany to wieś, której otoczenie może zachwycić – pola i lasy mają niezwykły urok. To ważne dla prezenterki, ponieważ ta jest bardzo zaangażowana w życie swojego kochanego psa, z którym spędza mnóstwo czasu i się o niego troszczy. To właśnie te widoki możemy podejrzeć w social mediach.

Jak mieszka Ewa Drzyzga?

Oprócz pięknego grodu, na zdjęciach widzimy kuchnię urządzoną w eklektycznym stylu: meble o jasnych frontach, przeszklone i odkryte szafki, wyspa kuchenna z grafitowym blatem – to główne elementy wyposażenia. W salonie zaś uwagę zwracają ciekawe obrazy i seria figurek.

 

Angelika Drygas

Fot. ewa_drzyzga/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 03:18