StoryEditorRolnik szuka żony

Tak mieszka Paweł z 11. edycji „Rolnik szuka żony”. Jakiej miłości szuka?

Paweł jest młodym rolnikiem z Podlasia, który postanowił znaleźć miłość w 11. edycji „Rolnik szuka żony”. Zobaczcie, gdzie i jak mieszka.

Paweł z 11. edycji „Rolnik szuka żony” – jakiej miłości szuka?

Paweł z 11. edycji „Rolnik szuka żony” ma 23 lat i 168 cm wzrostu. W swoim życiu był w jednym związku, który trwał 3 lata, jednak ówczesna partnerka nie była zdecydowana na to, by podjąć pracę na wsi i zamieszkać na gospodarstwie. Paweł jest studentem administracji, jednak jak sam przyznaje, miasto nie jest dla niego, a początek studiów wspomina źle. Rolnik nie umiał się odnaleźć w wielkim, głośnym świecie i z ulgą wrócił do rodzinnego gospodarstwa, które teraz współprowadzi z rodzicami.

image
Tak mieszka Paweł z 11. edycji "Rolnik szuka żony". Jakiej miłości szuka?
FOTO: Youtube/rolnikszukazony/zrzutekranu

Dom Pawła z 11. edycji „Rolnik szuka żony” stoi na Podlasiu

Paweł jest rolnikiem zamieszkującym jedną z pięknych, podlaskich wiosek. Kadry kamery wyraźnie objęły siedlisko położone w pobliżu lasu. W miejscu, gdzie stoi dom młodego farmera panuje ład i porządek. Podwórko jest zadbane, a wokół nie ma zbędnych przedmiotów. Murowany budynek, w którym Paweł mieszka wraz z rodzicami, stoi obok tradycyjnej, podlaskiej, drewnianej chaty.

image
Tak mieszka Paweł z 11. edycji "Rolnik szuka żony". Jakiej miłości szuka?
FOTO: Youtube/rolnikszukazony/zrzutekranu

Na posesji znajduje się kilka budynków gospodarczych. W oborze mieszka 30 krów mlecznych, które Paweł razem z rodzicami doi rano i wieczorem. Pozostałe obiekty to najpewniej, stodoła, garaże i kurnik. Obok obory widać również starą szopę i ogródek warzywny.

image
Tak mieszka Paweł z 11. edycji "Rolnik szuka żony". Jakiej miłości szuka?
FOTO: Youtube/rolnikszukazony/zrzutekranu

Paweł dysponuje również sprzętem rolniczym. W programie pochwalił się ciągnikiem marki John Deere.

Jaką osobą jest Paweł z 11. edycji „Rolnik szuka żony”?

Paweł mówi o sobie, że jest człowiekiem żywiołowym. W przeszłości dużo biegał i grał w piłkę nożną, jednak to rolnictwo wzbudziło w nim największą pasję i pochłonęło go na dobre.

Największym marzeniem młodego rolnika jest wzięcie ślubu i założenie rodziny z młodą dziewczyną bez przeszłości. Paweł chciałby, by jego wybranka była energiczna, uśmiechnięta, wspierająca i zaradna. Nie wyobraża sobie sytuacji, w której na weselu kobieta nie chciałaby z nim zatańczyć. Dla Pawła ważny jest również wzrost, ponieważ sam jest niski, nie chciałby, by jego dziewczyna było zdecydowanie wyższa, dopuszcza minimalną różnicę, ale preferuje osoby niższe niż 168 cm, które sam ma.

Na jaki adres wysłać list do Pawła z 11. edycji „Rolnik szuka żony”?

Listy do Pawła należy wysyłać pod adres Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Paweł”.

image
Rolnik szuka żony

Tak mieszka Chritoph z 11. edycji „Rolnik szuka żony”. Ma ogromne gospodarstwo i mały dom

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: YouTube/rolnikszukazony

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 21:48