StoryEditorDom polityka

Tak mieszka Szymon Hołownia w domu z widokiem na las

23.01.2024., 18:00h
Wielka biblioteczka, przytulne wnętrza, sielski klimat – oto niektóre z cech czterech kątów Szymona Hołowni. Jak mieszka marszałek sejmu?

Zanim Szymon Hołownia został marszałkiem sejmu, kojarzony był głównie z prowadzenia show „Mam talent”. Od lat dziennikarz był także zaangażowany w pomoc charytatywną. Wziął też udział w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Jest twórcą partii politycznej Polska 2050 Szymona Hołowni. Spełnia się również jako mąż i ojciec. Jego żoną jest Urszula Brzezińska-Hołownia, pilotka myśliwca MiG-29 i oficerka Sił Powietrznych RP. Wspólnie wychowują dwie córki: Marię i Elżbietę.

Gdzie mieszka Szymon Hołownia?

Wraz z rodziną osiedlił się pod Warszawą, z dala od głośnej stolicy. Mieszka z żoną, córeczkami oraz z psiakiem zaadoptowanym z warszawskiego schroniska w pięknym domu z dużym ogrodem i kojącym widokiem na las.

Jak urządził swój dom Szymon Hołownia?

Polityk chętnie dzieli kadrami ze swojego życia na Instagramie. Stąd wiemy, jak wyglądają wnętrza jego domu. Uwagę przykuwa nowoczesny i przestronny salon oraz bogato wyposażona biblioteczka.

W domu jest bardzo przytulnie, pewnie za sprawą barw, jakie królują w poszczególnych pomieszczeniach. Są to beże, brązy, biel, szarości z mocniejszymi akcentami kolorystycznymi, np. w postaci niebieskiej sofy. Drewniany stół i drewniane podłogi to kolejne elementy, które sprawiają, że dom ma bardzo przytulny klimat. To przestrzeń relaksu, spędzania czasu z rodziną, czytania książek i grania w planszówki.

Szymon Hołownia i jego rytuały

Szymon Hołownia, choć należy do osób bardzo zajętych, znajduje czas na zabawy z córeczkami, spędzanie czasu w grodzie i lesie. Ponadto: – Co wieczór, od zawsze, dwie książeczki. Od paru miesięcy – jedna z nich, codziennie, to któryś odcinek serii „Tata Oli”. Więc gdy uda się wytargować z Marią odstępstwo od tej zasady – jest to dla czytającego zaprawdę szczęśliwy wieczór – pisał Szymon Hołownia w komentarzu pod zdjęciem na Instagramie.

Angelika Drygas

Fot. szymon.holownia/Instagram

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. czerwiec 2024 18:33