StoryEditorRolnik szuka żony

Żmuda-Trzebiatowska wystąpi w Rolnik Szuka Żony 11. Jakich rolników tam zobaczymy?

To już pewne, że w nadchodzące święta fani programu „Rolnik szuka żony” poznają rolników i rolniczki, którzy prawdopodobnie będą szukać miłości w show. Wśród nich jest także gwiazda Tik Toka Wiktoria Żmuda Trzebiatowska. Kto jeszcze wystąpi w produkcji?

Która Żmuda Trzebiatowska wystąpi w „Rolnik szuka żony”?

Na kilka dni przed premierą zerowego docinka 11. edycji „Rolnik szuka żony” produkcja udostępniła zwiastun, w którym widzowie mogą zobaczyć, jak wyglądają potencjalni uczestnicy kolejnej odsłony show.

Jak się okazuje, wśród zainteresowanych znalezieniem miłości za pośrednictwem programu jest 23-letnia gwiazda Tik Toka, czyli Wiktoria Żmuda Trzebiatowska. O historii młodej rolniczki pisaliśmy w artykule pt. „Wiktoria Żmuda-Trzebiatowska wybrała ciągnik zamiast teatru”.

Przygoda ze wsią Żmudy Trzebiatowskiej nie była miłością od pierwszego wejrzenia. Dziewczyna miała inne plany wobec siebie. Chciała zostać aktorką i wyjechać z wioski, by rozwijać swoje umiejętności w Warszawie. Po pewnym czasie porzuciła ten pomysł i zdecydowała się na pracę w rodzinnym gospodarstwie, gdzie hoduje świnie oraz uprawia rośliny.

– W pewnym momencie klapki spadły mi z oczu. Na poważnie zainteresowałam się rolnictwem, doceniłam wieś jako miejsce do życia. Szczęście, które chciałam znaleźć w stolicy, odkryłam tuż obok siebie. Było na wyciągnięcie ręki. Podczas pracy w gospodarstwie czuję się spokojna, a jednocześnie mam mnóstwo energii do działania i dalszego rozwoju. Nie wyobrażam sobie codzienności w mieście. Rodzice posiadają swoje pola, ale i ja mam własne — uprawiam na nim rzepak, pszenicę, pszenżyto i jęczmień. W rolnictwo w pełni zaangażowałam się właśnie w 2020 roku. Dla wielu najgorszy, a w moim życiu zmienił wszystko – mówiła Wiktoria w wywiadzie, którego całość przeczytacie TUTAJ.

Jakich wartości szukają uczestnicy „Rolnik szuka żony”?

Jak wynika ze zwiastuna zerowego odcinka 11. edycji „Rolnik szuka żony” szansę na wystąpienie w nagraniach głównych dostanie 6 rolników i 3 rolniczki.

Powodów, dla których rolnicy i rolniczki zdecydowali się wysłać zgłoszenia do programu, jest wiele, jednak jako główny podają samotność, doskwierającą im szczególnie po powrocie z pracy. Podkreślają również, że chcieliby wreszcie być szczęśliwi i mieć towarzystwo. Ich marzeniem jest również założenie rodziny.

Zerowy odcinek „Rolnik szuka żony” - kiedy będzie?

To już pewne, że jak co roku od 10 lat tzw. zerowy odcinek programu „Rolnik szuka żony” zostanie wyemitowany w Niedzielę Wielkanocną o godz. 21.20 w TVP 1.

Widzowie poznają 9 potencjalnych uczestników show, z których 5 wystąpi w telewizji i dostanie szansę na znalezienie prawdziwej miłości. O tym, kto pojawi się w 11. edycji „Rolnik szuka żony” zadecyduje ilość napisanych do rolników i rolniczek listów.

image
Ekologiczny chów bydła mięsnego

Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" zaczynał od 4 krów. Teraz ma 100 highlandów

Oprac. Justyna Czupryniak

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. kwiecień 2024 17:38