StoryEditorCisza i spokój

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona mają piękny dom z dala od zgiełku miasta

12.09.2023., 18:00h
Znana para wybrała destynację pod Warszawą. Przeprowadzili się tam z Mokotowa. Dom jest pięknie urządzony. W jakim stylu?

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Dzięki temu dowiadujemy się, jak wygląda ich nowa posiadłość. To dom jednorodzinny usytuowany poza stolicą, oferujący więcej intymności i spokoju. Zdjęcia z wnętrz i otoczenia robią niezwykłe wrażenie.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona urządzili zachwycające wnętrza

Budynek otacza przepiękny ogród z bujną roślinnością. Wychodzi z niego pokaźny taras z wielkim stołem, którego blat powstał z … płyty łazienkowej! Znajdziemy tam też jacuzzi, czy imponujący basen. W ogrodzie powstał gustownie urządzony kącik zabaw dla córeczki znanej pary. Domek w otoczeniu krzewów, piaskownica, zjeżdżalnia i huśtawka. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona dzielą się kadrami z życia na Instagramie 

Zosia Zborowska jest znana z serialu „Barwy Szczęścia”, czy programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jest żoną znanego sportowca – utalentowanego siatkarza Andrzeja Wrony. Pobrali się w 2019 roku, razem wychowują córeczkę Nadziejkę oraz suczkę Wiesię.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – stylowy dom

Wnętrza ich domu są przestronne i designerskie. Zachwyt wzbudza stylowa zielona kuchnia z klimatycznym drewnianym stołem, łazienka z wygodną wanną oraz kwiaty, które zdobią wszystkie pomieszczenia.

W salonie uwagę zwracają piękne szare kanapy, obrazy na ścianach i sporej wielkości telewizor.

oprac. Angelika Drygas

Fot. zborowskazofia/Instagram i w_kracze/Instagram 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. lipiec 2024 03:54