StoryEditorAgro Show 2022

Zobacz najlepsze maszyny rolnicze z Agro Show 2022 [ZDJĘCIA]

W weekend 23-25 września odbyła się impreza Agro Show 2022, czyli największe targi rolnicze w Europie. W Bednarach pod Poznaniem na pasjonatów rolnictwa czekała moc atrakcji! Jakie maszyny można było oglądać na Agro Show?

Międzynarodową wystawę rolniczą Agro Show organizuje w podpoznańskich Bednarach Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W tym roku odbyła się już 23 edycja tej imprezy. Agro Show to coroczne święto i ogromna gratka dla rolników oraz wszystkich, którzy interesują się pracą na roli i techniką. Można tam zobaczyć nowinki techniczne oraz najnowocześniejsze maszyny i urządzenia rolnicze.

Maszyny to jednak nie wszystko. Na Agro Show swoją ofertę prezentują także producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz wiele innych firm, związanych z rolnictwem. Podczas wydarzenia obecni są także reprezentanci rolniczych instytucji i agencji.

Od lat do wsi Bednary zjedżają przedstawiciele setek topowych firm z branży oraz tysiące rolników.

Jakie maszyny można było oglądać na Agro Show 2022?

Co roku ogromnym zainteresowaniem na Agro Show cieszą się ciągniki rolnicze. Producenci dbają o to, by pokazać swoją ofertę możliwie szeroko i zachęcić potencjalnych klientów. Nie inaczej było podczas 23. edycji targów. Jednak ze względu na to, że Agro Show to także nowinki techniczne, na tegorocznej wystawie pojawiły się także inne ciekawe maszyny, na przykład robot do siewu trawy czy maszyna do czyszczenia warzyw.

Zobaczcie w naszej galerii, jakie cuda techniki rolniczej zawitały na Agro Show 2022!

Zuzanna Ćwiklińska

zdjęcia: Czekała, Czupryniak, Ćwiklińska, Drygas, Khamyiuk

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. lipiec 2024 13:39