StoryEditorTragiczny wypadek pod Parczewem

Rolnik pojechał prasować siano. Już nie wróci do domu. ZGINĄŁ wciągnięty przez prasę

07.07.2023., 12:42h
W jednym z gospodarstw rolnych we wsi Bednarzówka pod Parczewem doszło do tragicznego wypadku. 51-letni rolnik podczas prasowania siana, został wciągnięty do pracującej maszyny. Niestety mężczyzna zmarł na miejscu.

Parczew: Śmiertelny wypadek rolnika podczas prasowania siana

Jak informuje parczewska policja, w czwartek 6 lipca 2023 roki 51-letni rolnik z miejscowości Bednarzówka wyjechał ciągnikiem z prasą belująca na swoją łąką, aby prasować siano. 

– W pewnym momencie z nieznanych przyczyn został wciągnięty do pracującej maszyny. 51-latek na skutek poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu – informuje sierżant sztabowy Ewelina Semeniuk, oficer prasowa KPP w Parczewie. 

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. Prokurator polecił także przeprowadzenie sekcji zwłok.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności podczas prac polowych

– W związku z rozpoczętym sezonem prac polowych, apelujemy o ostrożność i rozsądek podczas przygotowywania i korzystania z maszyn rolniczych. Większość zagrożeń i nieszczęśliwych wypadków można uniknąć stosując podstawowe zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych – dodaje sierż. sztab. Ewelina Semeniuk. 

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. lipiec 2024 03:19