StoryEditorDuży dom

Marzysz o dużym domu? Pobierz darmowe projekty już teraz!

02.01.2024., 12:00h
Na stronie internetowej Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego (GUNB) jest coraz więcej darmowych projektów domów do pobrania. Właśnie udostępniono cztery nowe. Tym razem są to duże domy o niezwykle nowoczesnym wyglądzie.

Jak obniżyć koszty budowy domu? Wybierając darmowy projekt! Na stronie gunb.gov.pl dostępnych jest już 12 projektów, które zwyciężyły w konkursie na projekty domów o powierzchni do 120, 150 i 180 m2. Ale na tym się nie kończy. Wszystkich bezpłatnych projektów jest 95, a liczba pobrań sięga 83,5 tys.

Darmowe projekty od zaraz

Bezpłatne projekty mają wesprzeć osoby pragnące wybudować swój dom – w ten sposób oszczędzą nie tylko pieniądze, ale także czas potrzebny na dopracowanie wszystkich szczegółów związanych z projektowaniem. Zaproponowane koncepty są niezwykle uniwersalne i dopasowane do potrzeb przeciętnej rodziny polskiej. Ich atrakcyjne wizualnie bryły na pewno spodobają się wielu osobom marzącym o własnych czterech kątach.

image
Rolnik szuka żony

Finał 10. edycji „Rolnik szuka żony”: polały się łzy. Darek i Artur w ogniu krytyki widzów

Cztery najnowsze projekty domów od GUNB

– Udostępniliśmy kolejne, bezpłatne projekty dużych domów jednorodzinnych. Są to projekty komfortowe, wygodne i nowoczesne, które niewątpliwie odpowiedzą na potrzeby większych rodzin. Projektów dużych domów mamy już 12. Natomiast wszystkich bezpłatnych projektów domów do pobrania w naszym katalogu jest aż 95. – powiedziała Dorota Cabańska, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego.

Cztery nowe projekty to duże domy o powierzchni 150 m2 – nowoczesne i komfortowe dla większej rodziny:

  • PS.Arch 150,
  • PS.Arch 150 (wariant II),
  • Lacan 150,
  • Lacan 150 (wariant II).

Jakie są projekty od GUNB?

Projekty zostały wyłonione w drodze konkursu – mowa o przestrzeniach o powierzchni do 120, 150 i 180 m2. Zwycięskie koncepty muszą zapewnić uniwersalność rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych oraz prostą realizację przy optymalizacji kosztów budowy. Bryła powinna być uniwersalna, ale nowoczesna, łatwo wpasowująca się do otaczającej przestrzeni i lokalnych uwarunkowań przestrzennych. Wszystkie projekty muszą być dostosowane do obowiązujących przepisów.

Jak pobrać pojekty od GUNB?

Aby skorzystać z projektów, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i pobrać projekt ze strony internetowej gunb.gov.pl.

Oprac. Angelika Drygas

fot. GUNB, gov.pl

pogoda
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
12. lipiec 2024 12:21